Rodený hovorca s dlhoročnými skúsenosťami ponúka vyučovanie nemčinyStefan M.

Stefan M
Účet overený:
nemecký jazyk, nemčina
Piešťany, Trnava, Nové Mesto nad Váhom, Trenčín, Bratislava, Hlohovec, 92101
Doučuje aj cez skype / internet
12€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Som rodený Nemec žijúci na Slovensku, s niekoľkoročnou praxou v oblasti doučovania nemeckého jazyka. Ponúkam individuálne doučovanie, resp. vyučovanie nemeckého jazyka pre stredne pokročilých až pokročilých. Individuálne lekcie komunikácie alebo gramatiky. Podľa želania max. 2 žiaci na vyučovacej hodine. Príprava na maturitu, skúšku z nemeckého jazyka. Doučovanie študentov stredných/vysokých škôl. Príprava na pracovné pohovory v Nemecku, alebo Rakúsku. Vyučovanie je možné buď osobne v Piešťanoch, alebo cez SKYPE diaľkovo. Komunikácia a výučba prebieha len v nemeckom jazyku! Termíny je možné dohodnúť po celý deň, aj cez víkendy.
60 min = 15 € / 45 min = 12 €Referencie

Stefan ist ein ausgezeichnete, einzigartig und sehr interessante Lehrer.

Matej - 10.5.2018

O chvíľu to bude rok, čo som si hľadala kurz konverzácií nemeckého jazyka a našla som Stefana, ktorý bol ihneď ochotný a dohodli sme si prvú hodinu. Nemčinu mám rada, nechcem ju zabudnúť, a tak som mala záujem o zväčša konverzačné hodiny. Je skvelé, že Stefan je rodený Nemec a používa spisovnú nemčinu, ktorej je ľahko rozumieť a ak nie, ihneď vám slovíčko vysvetlí inak, aby ste porozumeli. Samozrejme nemecky, nie slovensky :-) tém na rozhovor je vždy dosť a hodina prebieha v príjemnej atmosfére a rýchlo utečie. Takisto sa raz za čas venujeme na hodinách gramatike, ktorú Stefan veľmi dobre vysvetlí a má k nej veľa materiálov na precvičovanie, veľa zaujímavých tipov na čítanie, nemecké filmy.. Určite ho odporúčam ako lektora nemčiny a aj človeka, pretože je priateľský, trpezlivý, poradí, vyzná sa vo veľa oblastiach, prispôsobí sa zmene termínu, ak má čas v inú hodinu :-) hodnotím na všetkých 5* :-)

Ľubica D. - 30.1.2018

Výborný učiteľ. Hodnotím najvyšším počtom bodov. Doporučujem všetkým, ktorý sa chcú zlepšiť v nemčine. Chodil som už do jazykovej školy, súkromne na nemčinu, ktorú viedol slovenský lektor,no nikde som nedosiahol taký progress ako pri Stefanovi. Stefan vám zabezpečí komplexnú prípravu a výučbu nemeckého jazyka, poradí zaujímavé filmy, knihy, ktoré vám pomôžu sa zlepšiť.

Juraj S. - 20.1.2018

Už viac ako rok a pol absolvujem raz týždenne hodinu nemeckého jazyka u Štefana. Pôvodne som mala v pláne iba vyskúšať niekoľko hodín a oprášiť svoje zašlé vedomosti z nemčiny. Stále sa však je o čom rozprávať a stále je čo zlepšovať. Štefan je rodený Nemec so zrozumiteľnou a spisovnou výslovnosťou, takže nebudete mať problém porozumieť. Je precízny v gramatike a spoľahlivý, ochotne poskytne aj zaujímavé štúdijné materiály. Hodnotím najvyšším počtom bodov a odporúčam najmä tým, ktorí chcú získať konverzačnú zdatnosť. Promptne a spoľahlivo koriguje texty bakalárskych a diplomových prác.

Eva D. - 21.12.2017

Úplne presne si pamätám tú paniku, keď som mala mať svoju prvú hodinu so Stefanom. Myslela som si, že nepoviem ani slovo. A musím povedať, že už dlho som nestretla tak empatického človeka, ktorý všetky moje starosti hodil za hlavu. Jasné, že som zo seba dostala len pár základných viet, veď som nemecky nehovorila už roky. Ale po 4 mesiacoch som mala pracovný pohovor v nemčine a už sa vôbec nebojím hovoriť s rodenými nemcami. A každým dňom sa zlepšujem. Gramatika? Tak exaktne a zároveň jednoducho som nemčinu nemala ešte nikdy vysvetlenú. Odporúčam ho nielen ako učiteľa, ale aj ako človeka. Dokáže hovoriť o čomkoľvek a vždy mi poradil v akejkoľvek situácii. Skvelý učiteľ, výborný človek a kamarát na zábavu aj povzbudenie. Po čase vám vôbec nebude čudné, keď sa o bežných životných situáciách rozprávate v cudzom jazyku akoby bol váš materinský.

Marianna P. - 6.10.2017

Okrem veľmi zodpovedného a flexibilného prístupu k témam našich lekcií mi Stefan veľmi pomohol aj nad rámec vyučovacích hodín. Pomohol mi s vyhľadávaním dôležitých formulárov a dokumentov potrebných na prácu v zahraničí v oblasti zdravotníctva. Keď bolo treba, zavolal v mojom mene na potrebné úrady v Rakúsku a zistil pre mna veľa dôležitých informácií. Takto mi veľmi uľahčil začiatok nástupu do práce v Rakúsku, nakoľko sama by som nemala ani potuchy, co všetko treba ešte vybaviť. Stefan mi vzdy ochotne pomôže s prekladom, ked mu pošlem z práce text, ktorému ešte úplne nerozumiem. Takto mi veľmi uľahčuje moje začiatky práce v Rakúsku. Viem, že sa na neho môžem vzdy spoľahnúť, keď mi nie je niečo jasné. Oceňujem jeho ľudský prístup a snahu pomôcť dosiahnuť študentov cieľ. Samotné hodiny sú veľmi zaujímavé, Stefan sa vie v okamžiku prispôsobiť akejkoľvek téme, s tým že dodatočne pošle cez email kopec študijných materiálov k danej téme. Jeho hodiny majú tempo, nikdy sa nenudíte, ste vytiahnutí do témy a nenásilne sa na vás nemčina doslova "lepí". Kto sa chce konečne bez strachu rozhovoriť po nemecky a zažiť pri tom kopec zábavy, neváhajte kontaktovať Stefana. Určite vrelo odporúčam! Zuzana S.

Zuzana S. - 6.10.2017

Uz tu bolo napisanych tolko pozitivnych referencii na Stefana, ze ani neviem, co mam napisat. Kazdopadne odporucam vsetkym, ktori si chcu svoju nemcinu doladit a slovensky ucitel im uz na to nepostacuje. To bol aj moj pripad. Pripravovala som sa na C2 skusku z nemciny a väcsina slovenskych ucitelov ma ani nechcela doucovat. Potom som sa zhodou nahod dostala k Stefanovi a ten mi s pripravou pomohol. Hoci po absolvovani skusky uz nase doucovanie skoncilo, budeme urcite aj nadalej v kontakte. :) :) Stefan, vielen Dank nochmal. Ich wünsche Dir für die Zukunft viele tolle Studenten und weiterhin eine schöne Zeit in der Slowakei. Wir bleiben im Kontakt :) Machs gut :)

Jana - 7.9.2017

Viete, aké je to tešiť sa na Vianoce? Tak presne takýto pocit mám každý týždeň - neviem sa našej spoločnej hodiny dočkať. Štefan je naozaj skvelý učiteľ, s ktorým sa môžete porozprávať o čomkoľvek a ani neviete ako, ale zrazu zistíte, že rozprávate viac a lepšie. No a samozrejme je absolútne presný a vždy pripravený.

Lenka B. - 5.9.2017

Stefan, ucitel u ktoreho zacina hodina na sekundu presne, konverzacie su zaujimave a ked je nieco potrebne preberie to tak detailne, ze ani ucitel co uci v Nemecku nema take informacie. Hodina nemciny u Stefana mi dala viac, ako 4 hodiny v skole v Nemecku. Najkrajsi na hodinach je ten individualny pristup, nema problem s hodinou konverzacie kde sa rozoberaju temy co ho nemusia zaujimat no rozprava o nich akoby nic, gramaticke hodiny su pre mna menej zabavne (niesom typ co sa uci rad gramatiku) no jedine Stefan ich pre mna spravil tak zaujimave ze som sa na nich tesil tak ako na tie konverzacne.

Tomas G. - 22.7.2017

Stefan je výborný učiteľ, ktorý nám pomáha s NJ uz viac ako 2 roky. Vdaka jeho pomoci sme si našli v zahraničí dobrú prácu a zlepšili sme sa v komunikácii a gramatike. Je veľmi dobrým kamarátom, poslucháčom a vie presne určit medzery, v ktorých sa musí človek zlepšiť. Jeho hodiny sú zamerané podľa našich požiadaviek a vždy má k danej téme dostatok podkladov pre výučbu. Nemusíte mať žiadny strach zo Skypu, len sa rýchlejšie NJ naučíte, lebo sa musíte dobre koncentrovať na to čo Stefan povie. Srdečne odporúčam.

Nikola M. - 31.5.2017

So Stefanom som mal konverzačné hodiny asi 3/4 roka 1x týždenne. Po dlhšom čase je pri takýchto konverzáciách niekedy problém nájsť tému o ktorej sa ešte nehovorilo, ale so Stefanom som si mal vždy čo povedať. Hodiny skype nemčiny s ním boli veľmi príjemné, zábavné a ubehli veľmi rýchlo. Na hodinu je vždy presný a je vždy ochotný pomôcť. Často mi daval tipy, čo este robiť aj mimo vyučovania na zlepšenie nemčiny (gramatické testy, TV programy, zaujimavé videá v nemčine na youtube). Bol tiež veľmi trpezlivý keď som sa niekedy nevedel vyjadriť… Myslím že som sa za posledný čas výrazne zlepšil a že už mám oveľa menší strach niečo povedať aj rodenému Nemcovi :) Odporúčam!

Michal - 22.5.2017

Štefan mi pomohol dostať sa do zahraničia.. Vždy je ochotný pomôcť, keď niečo potrebujem. Je dobrý učiteľ a aj ako človek. Veľkou výhodou je , že nevie slovensky. Má veľkú trpezlivosť a je veľmi spoľahlivý. Odporúčam každému.

Lucia C. - 16.4.2017

Stefana,odporucam kazdemu,kto sa chce zdokonalit v nemcine alebo ma strach z rozpravanie,prac.pohovoru atd...,tak ako to bolo predtym aj u mna :)jeho hodiny su naozaj uvolnene,kreativne a vzdy dostatok materialu k danej teme.Stefan mi naozaj velmi pomohol a zato mu patri velke Dakujem Boy :)

Miroslava K. - 26.3.2017

Dôsledný a zanietený lektor, ktorý rozumie jazyku do hĺbky, no zároveň študenta nezahltí informáciami - ponúkne mu presne to čo potrebuje. Oceňujem jeho profesionalitu, znalosti a v mojom prípade aj trpezlivosť na odstraňovaní mojich ,,zažitých" chýb v gramatike. Štefan je jeden z mála lektorov, ktorý prejavil veľkú snahu študenta fakt aj niečo naučiť. Nebola to len snaha, ale aj samotná realizácia. Odporúčam a chválim jeho štýl výučby.

Lucia - 22.3.2017

So Stefanom mám hodiny cez Skype 2x týždenne už takmer pol roka a osloviť ho, bola moja najlepšia voľba. Navštevovala som už rôzne nemecké a anglické jazykové školy, ale v žiadnej som nepociťovala taký progres ako so Stefanom. Nikdy by som nečakala, že sa budem na hodinu nemčiny vyslovene tešiť :) Hodiny sú rôznorodé, uvoľnené a šité na mieru každému jednému študentovi. Ak nechceš, aby do Teba neustále niekto tlačil gramatiku, stačí povedať. My vedieme predovšetkým konverzáciu. Ale kedykoľvek Stefana prekvapím požiadavkou na učenie sa gramatiky, vždy je zásobený množstvom materiálov ku ktorejkoľvek oblasti. Obrovskou výhodou pre zaneprázdnených ľudí ako ja, je možnosť viesť hodiny cez Skype. Stefan je presný ako hodinky a vždy plný entuziazmu. Odporúčam!

Katarína P. - 20.3.2017

Komunikáciu s rodeným Nemcom, ktorý nerozpráva po slovensky považujem za najlepší spôsob výučby :) Hodiny so Stefanom mi pomáhajú zbaviť sa trémy a rozprávať po nemecky nahlas...vrelo odporúčam...jeho prístup je profesionálny, vždy je pripravený, ale zároveň chápe, že nie vždy si nájdem čas na domáce úlohy...ak rozmýšľate nad doučovaním z NJ, určite neváhajte a kontaktujte Stefana :) prajem veľa úspechu všetkým...Mit freundlichen Grüßen ;p

Katarína M. - 17.3.2017

Najlepší spôsob ako sa zbaviť strachu pred komunikáciou v nemeckom jazyku je konverzovať s rodeným nemcom.. A keď sa k tomu pridá ešte aj úúúuplne pohoďácky človek, s ktorým sa môžte baviť na akúkoľvek tému, je to naozaj dokonalé!! A také aj hodiny so Stefanom sú.. Nemajú chybu!! Rozprávate, rozprávate (vôbec nezáleží, či s chybami alebo bez, pomaly, rýchlo, kvetnato či stručne..) a zrazu zistíte, že hodina je na konci.. Vďaka veľmi priateľskej atmosfére je každá hodina zábavou a nie povinnosťou, ako to u mňa bývalo s inými učiteľmi.. Veľmi pozitívne je aj to, že Stefan je časovo veľmi flexibilný, vie sa vám prispôsobiť s časom, ak má samozrejme voľno.. Super je aj možnosť výberu, či prídete osobne alebo máte hodinu cez skype, z pohodlia domova.. A pritom neplatíte ani zďaleka toľko, ako v jazykovej škole.. A najväčšie plus je, že slovenčina na hodine nehrozí :) (ale vždy sa to dá záchraniť angličtinou, ak to nemecké slovíčko nechodí a nechodí :)) Stefana určite odporúčam!!!!

Adriana B. - 17.3.2017

Stefan je super ucitel. Hodiny so Stefanom su zabavne a zaujimave. Atmosfera na hodinach je uvolnena, kedze Stefan je velmi priatelsky a otvoreny. Preberali sme rozne temy a clovek si vie urcit na co sa ma hodina, resp ucitel zamerat t.j. viac gramatiky alebo konverzacie. Vyucovanie je flexibilne. Stefana preto urcite odporucam kazdemu.

Juraj - 17.3.2017

Stefan je super človek a takisto super lektor. Ak potrebuješ zlepšiť gramatiku, konverzáciu, spraviť prípravu na certifikáty a celkovo sa zlepšiť v nemčine tak ja určite odporúčam. Skype hodiny si nastavíš podľa seba, dostaneš veľa materiálov a podkladov na počúvanie, čítanie alebo pozeranie. Preberieš veľa tém a dozvieš sa veľa nových vecí. A potom je to už len na tebe :) Aj ja som mal na začiatku obavy rozprávať s "echt" Nemcom, ale je to najlepší spôsob ako napredovať v Nemčine a Stefan mi veľmi pomohol.

Martin - 4.10.2016

Štefana odporúčam každému, kto sa chce nemčinu nie len učiť ale hlavne naučiť. Hodiny s ním boli vždy profesionálne a plné informácii. Mala som veľa učiteľov nemčiny, ale len so Štefanom som bola najviac spokojná. Učenie cez Sype má velké výhody. Štefan vie presne dobre odhadnúť na čo sa treba pri učení zamerať. Komunikácia s ním je velmi zábavná. Môžete si zvoliť rôzny termín, pretože Štefan vyučuje doobeda, poobede, večer ale aj cez víkendy. Štefana odporúčam každému kto má svoje ciele a ide si za nimi. Mne Štefan pomohol získať svoju vysnívanú prácu. Pomohol mi pripraviť sa na pracovný pohovor, čo sa týka nemčiny ale aj psychicky, bol mi velkou oporou. Neváhajte stoj to za to.

Michaela K. - 1.10.2016

Stefana odporúčam pre všetkých, ktorý sa chcú zlepšiť v nemčine. Vždy mi poskytol dostatok materiálov na štúdium a motivuje ma k stálemu zlepšovaniu. V prípade potreby sme sa stále vedeli dohodnúť na zmene dňa alebo času hodiny, čo považujem tiež za veľkú výhodu.

Alexandra - 28.9.2016

Okrem výbornej schopnosti vysvetliť a precvičiť gramatiku oceňujem u Stefana individuálny prístup a hlavne časovú flexibilitu. A najviac nehrozí to, že neskĺznete na hodine s ním do slovenčiny.

Monika - 25.9.2016

Toller Lehrer!

Martina B. - 23.9.2016

Stefan je výborný učiteľ. Individuálny priateľský a profesionálny prístup. Hodiny cez Skype majú obrovskú výhodu pre zaneprázdnených a učiť sa nemčinu od rodeného Nemca je bezkonkurenčné. Výborné ako aj pre začiatočníka tak pre pokročilého. Nejasnosti je možné v prípade potreby dovysvetľovať v angličtine.

Terezia - 19.9.2016

Hodiny so Stefanom si môžeme len pochváliť. Atmosféra je uvoľnenejšia ako v škole a hlavne zábavnejšia. Veľká výhoda je, že je to učiteľ - native speaker - v porovnaní so slovenskými lektormi. Hodina má voľný priebeh, môžeme preberať to, čo aktuálne potrebujeme, či už pomôcť s gramatikou, slovnou zásobou, konverzovaním alebo prípravou na maturitu. Už po niekoľkých hodinách sme zbadali pokroky, čo sa odzkadlilo na výsledkoch v škole aj maturitu som úspešne zvládla :) . Sme spokojní, chodíme aj naďalej...

Mišo &. - 14.9.2016

Stefan ako lektor je ta najlepšia voľba, akú som mohla spraviť. Individuálny prístup, flexibilita a ochota prispôsobiť sa mojim potrebám a požiadavkám, schopnosť počúvať a priateľský prístup sú presne to, čo som potrebovala na prekonanie strachu z komunikácie v nemčine. Jeho príprava na hodiny je na profesionálnej úrovni a napriek množstvu gramatiky máte pocit, že to vlastne ide samo, keďže jeho spôsob vysvetlenia je niečo, čo sa vám dostane ľahko do krvi. Odporúčam všetkým, ktorí sa chcú nemčinu naučiť pohodovým a bezbolestným spôsobom, pričom vôbec nemáte pocit, že už prešla celá hodina, nakoľko ste sa počas nej vlastne super bavili :-)

Adriana - 13.9.2016

100 % - ná spokojnosť. Hodiny boli pútavé a zamerané na požadovanú problematiku. Štefan je nielen dobrý učiteľ, ale aj psychológ. Odporúčam

Silvia G. - 13.9.2016

Stefan má k výučbe zodpovedný prístup a lekcie začína na minútu presne. Hodiny sú však v priateľskej atmosfére. Veľmi mi pomáhajú domáce úlohy, ktoré Stefan vždy dôsledne opraví. S jeho prístupom som spokojná a môžem ho odporučiť každému, kto chce ovládať nemecký jazyk na vyššej úrovni.

Eva - 13.9.2016

Štefana ako lektora veľmi odporúčam. Perfektný a profesionálny prístup, pozitívna motivácia, ale aj veľa srandy je to, čo vás na hodine s ním čaká. Ocenila som aj materiály, ktoré mi poskytol. Ku každej oblasti nemčiny som od neho dostala zhrnutie gramatiky a pravidiel, ako aj úlohy na praktické precvičovanie a doplňovanie. Nemusela som si nič zháňať sama. Štefan vám zabezpečí komplexnú prípravu a výučbu cudzieho jazyka, poradí zaujímavé filmy, reportáže a knihy, ktoré by vám mohli pomôcť zlepšiť vašu nemčinu a svojim ľudským prístupom odbúra aj strach z rozprávania.

Jaroslava N. - 13.9.2016

Stefan je milý a trpezlivý učiteľ, snaží sa obsah výuky prispôsobiť aj vekovej skupine. Hodiny nemčiny s konverzáciou aj gramatickými cvičeniami (cez Skype) boli pre našu dcéru veľmi užitočné.

Monika K. - 13.9.2016

Stefan je výborný učiteľ s profesionálnym prístupom. Veľmi priateľský a trpezlivý. Určite doporučujem všetkým, ktorí sa chcú zlepšiť v nemčine. Komunikácia s rodeným Nemcom je na nezaplatenie.

Miro - 13.9.2016


Kontaktný formulár


Napísať referenciu