Barbara R.

Barbara Rusnáková
Účet overený:
 anglický jazyk
  Poprad
 058 01 (Filice)
  7€ - 10€ za 60 minút
  poobede, večer, víkend,
  100% zodpovedaných správ
  1h priemerná rýchlosť odpovede

Dobrý deň,
aktuálne som študentkou doktorandského štúdia; doučovaniu a vyučovaniu AJ sa venujem od r. 2010 - dodnes (skupiny od začiatočníkov až po pokročilých; gramatika, konverzácie...).
Ukončila som štúdium v odbore "anglistika a amerikanistika" (=teoretické vzdelávanie v lingvistike a metódach lingvistického výskumu anglického jazyka a v anglofónnej literatúre, kritike a teórii; teoretické poznatky ukotvené v histórii, kultúre a reáliách anglofónnych krajín; prehľad o súčasných trendoch v odbore a najvýznamnejšich publikáciách domácich i zahraničných autorov).
Som priateľská, komunikatívna a flexibilná, milujem cestovanie a poznávanie cudzích krajín a kultúr, venujem sa štúdiu jazykov (okrem angličtiny a nemčiny aj ázijským jazykom: japončine a mandarínskej čínštine), preto dokonale rozumiem problematike spojenej so štúdium cudzích jazykov... :)
Neváhajte ma kontaktovať, v prípade, že som Váš človek! ;)Fotky a certifikátyTento doučovateľ aktuálne nie je dostupný. Skús kontaktovať niektorého z odporučených.

Napísať referenciu