Svetlana F.

Svetlana Farkasova
Účet overený:
psychológia, štatistika, scio, tsp, štúdijné predpoklady, efektívne učenie a pamäťové techniky, anglický jazyk, príprava na monitory, SPSS, R, bakalárske práce, diplomové práce
Bratislava, 83101
Doučuje aj cez skype / internet
14€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
80% zodpovedaných správ
5h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte :)

Doučujem štatistiku a viem pomôcť so štatistickými analýzami (desktriptívna, inferenčná), prípravou dát a interpretovaním výsledkov pri rôznych vedeckých prácach, napr. bakalárskych či magisterských prácach. Orientujem sa predovšetkým v programoch SPSS a R.

Doučujem taktiež na testy štúdijných predpokladov(vysoké aj stredné školy) a na prijímačky z Psychológie na slovenské a české VŠ.Referencie

Svetlanu a jej schopnosti doučiť štatistiku, najmä pre psychológov, vrelo odporúčam. S pani, ktorá ma doučovala pred tým, to isté učivo, sa to nedá ani porovnať. Svetlana to zvláda o 100% lepšie, dokázala mi veci vysvetliť, aby som ich pochopila. O jej ochote pomôcť v akomkoľvek čase ani nehovorím. Naozaj výborná skúsenosť, čo stála za to. Navyše, len vďaka nej sa mi podarilo úspešne absolvovať štatistiku. Ďakujem :)

Martina B. - 28.1.2019

Potreboval som pomoc s analýzou na bakalársku prácu. Svetlana mi všetko vysvetlila, analýza dát v SPSS bola rýchla, pomohla mi aj s interpretáciou. Odporúčam.

Andrej L. - 7.4.2018

Svetlana je úžasna šikovná doučovateľka, ktorá vie veľmi dobre so všeličím pomôcť. Je flexibilná a veľmi dobre sa s ňou dá dohodnúť na stretnutí. Rozhodne odporúčam

Lucia M. - 31.3.2018

Svetlana ma pripravovala na statistiku pre psychologou a pomahala mi so statistikou pri mojej bakalarskej praci. Bola mi ochotna vsetko trpezlivo vysvetlit, aj ked mi to nie vzdy slo :D Vzdy dodrzvala termina, takze urcite by som ju odporucila aj dalej :)

Ivana L. - 18.2.2018

Svetlana mi pomohla s prípravou na prijímacie skúšky, hlavne na testy štúdijných predpokladov. Vedela mi vysvetliť, "ako na testy", mala veľmi príjemný prístup. Odporúčam.

Lucia G. - 14.12.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu