Roman P.

Roman Poliak
Účet overený:
 herectvo, prednes, réžia, divadlo, film, moderovanie, dejiny divadla
  Bratislava
 811 03 (Bratislava)
  8€ - 12€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  dochádza za študentom
  100% zodpovedaných správ
  11h priemerná rýchlosť odpovede

Ponúkam pomoc všetkým záujemcom o divadlo a film, nádejným hercom, režisérom, moderátorom, recitátorom a ostatným začínajúcim umelcom :)

Dovoľte na úvod niečo o mne:
V súčasnosti som členom profesionálneho divadelného súboru Teáter Komika (Mestské divadlo Levice) a žiakom divadelnej réžie v ateliéri Mariána Amslera na Vysokej škole múzických umení v Bratislave. Tu navštevujem aj hodiny hereckej tvorby s pánom Ľubošom Kostelným a pani profesorkou Ingrid Timkovou, hodiny bábkarskej tvorby s pani profesorkou Katarínou Aulitisovou a základy filmovej réžie s pánom profesorom Martinom Šulíkom. V minulosti som úspešne absolvoval literárno-dramatický odbor na Základnej umeleckej škole v Leviciach, prijímacie skúšky na Hudobno-dramatický odbor na Konzervatóriu v Bratislave, tamojší prípravný kurz a v neposlednom rade aj prijímacie skúšky na pražskú DAMU, odbory réžia a herectvo alternatívneho a bábkového divadla, a tiež prijímacie skúšky na odbor divadelná réžia na brnenskej JAMU.

V posledných rokoch som sa zúčastnil nespočetného množstva workshopov orientovaných na divadlo, film herectvo, réžiu, performance, pohybové divadlo, pantomímu a ďalšie. Tieto tvorivé dielne viedli (okrem iných) osobnosti ako Jaro Viňarský (držiteľ Bessie awards), Petra Tejnorová (DAMU), Miro Kasprzyk (festival PAN, Letavy), Miroslav Dacho (VŠMU)... K mojim najväčším úspechom patrí minuloročná inscenácia Domov, ktorá vyhrala Hlavnú cenu v kategórii Divadlo poézie, zúčastnila sa vrcholnej prehliadky amatérskeho divadla Scénická žatva a takisto medzinárodného festivalu Ludic Theatre Days v Iasi.

Ponúkam Vám všetky svoje skúsenosti, priateľský a osobný prístup založený na Vašich konkrétnych požiadavkach a vytýčených cieľoch :) Mojimi prednosťami sú súčasný a otvorený pohľad na divadlo a film, kontakt s najaktuálnejšími formami a trendami, štúdium na elitnej slovenskej umeleckej inštitúcii - VŠMU.
Viac krát som stál pri príprave úspešných študentov VŠMU či konzervatórií. Určite spoločne nájdeme tú správnu cestu. V divadle je totiž práve cesta cieľom ;)

Hodiny možné brať doma/cez skype. Napíšte mi a určite sa dohodneme.
Odporúčam 90 min. hodiny :)Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu