Roman P.

Roman Poliak
Účet overený:
 herectvo, prednes, réžia, divadlo
  Levice, Nitra, Vráble, Bratislava, Zvolen,
 934 05 (Levice)
  7€ - 12€ za 60 minút
  večer, víkend,
  dochádza za študentom
  43% zodpovedaných správ
  3h priemerná rýchlosť odpovede

V súčasnosti som členom profesionálneho divadelného súboru Teáter Komika (Mestské divadlo Levice) so sídlom v Clube Theatro v Leviciach. Úspešne som absolvoval oba stupne Literárno-dramatického odboru na Základnej umeleckej škole v Leviciach, prijímacie skúšky na Hudobno-dramatický odbor na Konzervatóriu v Bratislave, tamojší prípravný kurz a v neposlednom rade aj prijímacie skúšky na pražskú DAMU, odbor Alternatívne a bábkové herectvo.

V posledných rokoch som sa zúčastnil nespočetného množstva workshopov orientovaných na divadlo, film herectvo, réžiu, performance, pohybové divadlo, pantomímu a ďalšie. Tieto tvorivé dielne viedli (okrem iných) osobnosti ako Jaro Viňarský (držiteľ Bessie awards), Petra Tejnorová (DAMU), Miro Kasprzyk (festival PAN, Letavy), Miroslav Dacho (VŠMU)... K mojim najväčším úspechom patrí minuloročná inscenácia Domov, ktorá vyhrala Hlavnú cenu v kategórii Divadlo poézie, zúčastnila sa vrcholnej prehliadky amatérskeho divadla Scénická žatva a takisto medzinárodného festivalu Ludic Theatre Days v Iasi.

Ponúkam všetky svoje skúsenosti, priateľský a osobný prístup založený na vašich konkrétnych požiadavkach a vytýčených cieľoch :) Mojimi prednosťami sú súčasný a otvorený pohľad na divadlo a film, kontakt s najaktuálnejšími formami a trendami.
Viac krát som stál pri príprave úspešných študentov VŠMU či konzervatórií. V práci som veľmi otvorený, no vaše limity a bloky sa, jednoznačne, budem snažiť prekračovať. Určite spoločne nájdeme tú správnu cestu. V divadle je totiž práve cesta cieľom ;)

Hodiny možné brať doma/cez skype. Napíšte mi a určite sa dohodneme.
Odporúčam 90 min. hodiny :)Fotky a certifikátyTento doučovateľ aktuálne nie je dostupný. Skús kontaktovať niektorého z odporučených.

Napísať referenciu