Zdarma doučovanie matematiky cez Scratch (komunikácia cez chat, audio, obrázky)Stanislava S.

Stanislava Sojakova
Účet overený:
matematika, anglický jazyk, fyzika - zš, informatika - zš, slovenský jazyk - zš
Bratislava, 82103
Doučuje aj cez skype / internet
11€ - 16€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
90% zodpovedaných správ
24h priemerná rýchlosť odpovede

Dobrý deň,

mám pätnásť rokov skúseností s doučovaním a bakalára z matematiky. Učila som aj v škole, viedla krúžky a pomáhala pri organizácií medzinárodných matematických súťaží. Môžem učiť aj v študentov, ktorí idú podľa anglického alebo nemeckého programu. Teším sa na Vaše správy.

StanaReferencie

Pani Stanislava je výborná doučovatelka.Mali sme ozaj veľké problémy s dcérou ohľadom Matematiky vystriedali sme veľa doučovatelov ale až Pani Stanka bola tá ktorá nám pomohla.Môžem iba vrelo odporučiť.

Maria T. - 21.12.2017

Stanislava ma doučovala matematiku necelé dva mesiace a za ten čas ma bola schopná naučiť celý stredoškolskú štatistiku,calculus a prejsť až na vysokoškolskú úroveň týchto učív, od základných derivácii až po diferenciálne rovnice. Je veľmi spoľahlivá, pripravuje sa na hodiny a efektívne mi vedela všetko úplne od základu vysvetliť. Jej najlepšiu vlastnosťou je podľa mňa to, že si vie všimnúť kde v základných vedomostiach má študent medzery, čo výrazne dopomáha k lepšiemu pochopeniu matiky vo všeobecnosti.Dôležitá pre mňa bola tiež jej časová flexibilita a prispôsobivosť, čo mi umožnilo sa naučiť všetko čo som potreboval za krátky čas.

Adrian S. - 16.7.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu