Japončina online!Anna M.

Anna Majerechová
Účet overený:
japončina, japonská kultúra
Košice, Spišská Nová Ves, Online, 05201
Doučuje aj cez skype / internet
18€ - 20€ za 60 minút
doobeda, poobede,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
90% zodpovedaných správ
19h priemerná rýchlosť odpovede

こんにちは!にほんごではなしませんか。
Dobrý deň, nepohovoríme si po japonsky?

Chystáte na výlet do Japonska a potrebujete vedieť základné frázy?
Radi by ste sa naučili japončinu do hĺbky spolu s náhľadom do kultúry a japonského srdca?
Máte radi japonskú kultúru alebo anime?
Napíšte mi! :)

Vyštudovala som japončinu a medzikultúrnu komunikáciu na Univerzite Komenského v Bratislave.Z toho rok som strávila na výmennom pobyte na univerzite Ferris v Jokohame. Mám najvyšší uznávaný certifikát z japonského jazyka, JLPT Level 1 a skúsenosti s učením na jazykových školách či súkromne. Okrem toho tlmočím a prekladám z tohto zaujímavého jazyka. S Japoncami pracujem už 10 rokov.

Už sa na Vás teším.

Viac info aj na www.******Referencie

Anička má bohaté znalosti japonského jazyka s ktorými sa so mnou rada pravidelne delila. Hodiny prebiehali na jednej strane veľmi profesionálnou, ale na druhej zábavnou formou a vďaka tomu som bol schopný rýchlo napredovať. Vždy som mal prístup k množstvu učebných materiálov a keď som niečo potreboval bola mi Anička k dispozícii aj nad rámec dohodnutých hodín. Doporučujem každému kto potrebujem pomoc k dosiahnutiu svojich cieľov. Anička RULES!!! ありがとうございます

Tomas K. - 30. 6. 2019

Písal som Aničke veľmi konkrétnu požiadavku ohľadom učenia sa japončiny a schopila sa jej bravúrne. Je s ňou veľká zábava pomimo toho že vás vie naozaj naučiť to čo potrebujete. Nezáleží z akého dôvodu sa chcete alebo potrebujete naučiť japončinu, ak ste odhodlaní tak Anička vám určite dopomôže k výsledkom :)

Šimon Ď. - 10. 3. 2019

Aničku som kontaktovala ohľadom dovysvetlenia neakých gramatických vecí na certifikát JLPT-N5. Veľmi mi pomohla, nielen s gramatickými vecami ale aj s využitím japončiny v praxi. Spokojnosť veľká, takže spolu pokračujeme aj ďalej na N4. Vrelo odporúčam! :)

Ľudmila K. - 11. 6. 2018


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu