Mgr. Ján Ž.

Ján Žitniak
Účet overený:
Excel, Word, PowerPoint, Outlook, Access, Publisher, Prezi, Google
Bratislava, Košice, Prešov, Žilina, Ružomberk, Martin, Zvolene, Levice, Nitra, Trnava, Trenčín, Prie
70% zodpovedaných správ
38h priemerná rýchlosť odpovede

Počítačové školenia, ktoré ponúkam po celom Slovensku od roku 2007 sú hlavne zamerané na Microsoft Office - Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Access. Zameriavam sa na pokročilých, menej pokročilých používateľov, ale aj používateľov s malými alebo žiadnymi skúsenosťami. Počas školenia myslím aj na individuálne skúsenosti a potreby klientov, preto ku každému účastnikovi pristupujem osobitne. Tempo školenia prispôsobujem účastníkom školenia na základe ich skúsenosti, ktoré zisťujem vopred alebo na začiatku školenia.

Ďalší druh školenia na ktoré sa zameriavam je školenie Tvorba webových stránok v HTML, PHP, CSS alebo redakčnom systéme Joomla, Google Sites alebo Webnode. Pomôžem Vám pri konzultácii s Vašou webovou stránkou, resp. pri úprave a školení tak, aby ste si mohli svoju stránku sami menežovať. Alebo máte záujem naučiť sa ako urobiť vlastný e-shop? Poskytnem Vám školenie aj v tejto oblasti. Moje skúsenosti vychádzajú vždy z praxe.

Som autorom knihy Microsoft Outlook 2013 jednoduše nakladateľstva Computer Press, ktorá vyšla v roku 2014.Kontaktný formulárNapísať referenciu