Matus T.

Matus Tluscak
Účet overený:
anglický jazyk
Bratislava, 84101
10€ - 14€ za 60 minút
poobede, večer,
dochádza za študentom
100% zodpovedaných správ
11h priemerná rýchlosť odpovede

Volám sa Matúš, mám 32 rokov. Anglickému jazyku sa venujem 15 rokov. Žil som v UK a nejaký čas cestoval po Austrálii, USA. Momentálne študujem 4.ročník Medzinárodne vzťahy a diplomaciu popri práci. Mám dlhoročné skúsenosti s doučovaním hlavne žiakov ZŠ a SŠ. Medzi moje najväčšie hobby patrí cestovanie, kde využívam komunikáciu hlavne v AJ. Doučím základy, mierne pokročilých, komunikáciu. Pripravím na pohovor do práce. Som priateľský, komunikatívny a otvorený každej spolupráci. Doučujem väčšinou poobede a večer. Deti, ale aj dospelých. Budem rád, ak sa mi ozvete a pomôžem Vám zlepšiť si svoje jazykové schopnosti. Určite si nájdeme spoločnú cestu a doučovanie bude pre Vás zábava. Teším sa na spoluprácu :) .Referencie

Matus doucuje mojho 10 rocneho syna anglictinu. Syn si ho velmi oblubil a na hodiny s Matusom sa vzdy tesi. Matus je priatelsky, komunikativny, spolahlivy a na hodiny vzdy pripraveny. Ako doucovatela ho mozem len odporucat.

Radka K. - 11.1.2018

Prvá hodina sa niesla v priateľskom duchu, čiže som nemala žiadnu trému. Komunikácia v anglickom jazyku tým bola pre mňa oveľa jednoduchšia. Matúš bol dôsledný a pripravený, so záujmom, čo by som chcela vedieť a precvičiť ďalšie hodiny. Určite ho odporúčam ako doučovateľa pre dospelých aj pre deti.

Adela K. - 18.10.2016


Kontaktný formulár


Napísať referenciu