Monika R.

Monika Rypáková
Účet overený:
 anglický jazyk - príprava na maturitu, anglický jazyk - začiatočník, anglický jazyk - mierne pokročilý, anglický jazyk - komunikácia, anglický jazyk - pokročilý
  Žilina, Bratislava, Trenčín, Trnava
 029 56 (Zákamenné)
  10€ - 10€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  80% zodpovedaných správ
  48h+ priemerná rýchlosť odpovede

Ponúkam doučovanie všetkých zložiek AJ (rozprávanie, gramatika, písanie, počúvanie, čítanie). Sústredím sa na dospelých, študentov a žiakov, ktorí sú "zaseknutí" na istom leveli a chcú sa posunúť ďalej a majú radi učenie vo veselej, motivujúcej, prijímajúcej a oceňujúcej atmosfére. Používam najkvalitnejšie materiály na trhu. (naskenované, okopírované, poprípade knižné formáty a audionahrávky). Uprednostňujem doučovanie cez skype, po dohode aj osobne.
Vyštudovala som na Trnavskej univerzite. 3 mesiace som strávila v Londýne, 7 mesiacov v Írskom Corku (Cabridge certificate), semester som študovala a skúškovala v akademickej angličtine na VŠ v Nórskom Bergene.

kontakt: 0908 454 824

Okrem odborných skúsenosti s AJ mám vedomosti a skúsenosti aj s neuro a kognitívnou psychológiou. Psychológiu som vyštudovala na VŠ. Pomôžem Vám určiť vaše hemisférové nastavenie a nájsť podľa toho efektívne taktiky učenia AJ. Naučím Vás ako sa psychicky a telesne nastaviť do bodu, kedy si Váš mozog najefektívnejšie pamätá nové informácie a ako efektívne odbúrať myšlienkové preťaženie a vnútorné napätie. (metóda neurobiofeedback)

Referencie

Som veľmi spokojný z doučovaním. Veľmi dobrý prístup k učeniu a aj dobre vysvetlene učivo ktoré bolo potrebne.

Kristián O. - 9.9.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu