Som Slovenka žijúca vo Francúzsku a špecializujem sa na výučbu francúzštiny pre Slovákov a Čechov cez skype.Ivana G.

Ivana Galvánková
Účet overený:
francúzsky jazyk
Bratislava, Žilina, Košice, Banské Bystrica, Trenčín, Nitra, Trnava, Prešov, 81101
Doučuje aj cez skype / internet
20€ - 21€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
doučuje aj skupiny
70% zodpovedaných správ
27h priemerná rýchlosť odpovede

Bonjour ! Lektorkou francúzštiny cez skype som už vyše 5 rokov. Tento krásny jazyk som vyštudovala a vyučujem priamo z Francúzska, kde dlhodobo žijem.
Nadšenie a znalosti tohto jazyka som za tú dobu preniesla na mnoho mojich študentov, ktorí sa vzdelávajú z pohodlia domova.
Program lekcie je zostavený pre každého študenta individuálne, podľa toho, v čom sa chce zlepšiť.

Skúšobná lekcia je ZDARMA. Stačí ma kontaktovať a dohodneme sa na termíne.

Vyučovanie jazyka je mojou záľubou. Keďže žijem vo Francúzsku, vyučujem aj frázy súčasnej francúzštiny, ktoré ešte nestihli prísť do našich učebníc.
Som absolventkou VŠ v odbore francúzština vo sfére podnikania. Absolvovala som polročné štúdium na Université de Bretagne-Sud vo Francúzsku. Mám ukončené 5-ročné bilingválne francúzske gymnázium.Referencie

Francúzky jazyk ma vždy priťahoval, učila som sa ho v kurze, aj súkromne so študentkou francúzštiny, ale akosi to nebolo efektívne. Až keď som začala vyučovanie s p. Ivanou cez internet, vtedy som sa pohla rýchlo dopredu. Po dvoch rokov štúdia je moja francúzština tak slušná, že som nedávno dokázala v Paríži plynulo komunikovať, za čo Ivanke veľmi ďakujem, lebo je jednoducho úžasná učiteľka, ale aj príjemná žienka s charizmou. Ešte raz veľká vďaka. Martina J.

Martina J. - 21.9.2017

Vrelo odporúčam Ivanu. Ak sa chcete učiť, alebo zdokonaliť vo francúzštine jednoznačne je skvelý pedagóg. Stále usmiata, pozitívne naladená, milá, spoľahlivá, systematická. Neváhajte!!!

Ľubica L. - 24.8.2017

Maximálna spokojnosť, odporúčam všetkým tým čo sa chcú niečo naučiť. Ako lektorka na stupnici od 1-5 dávam hodnotiace číslo 6 . Vždy dobre naladená ,ústretová. Ďakujem

Peter S. - 22.3.2017

Maximálna spokojnosť, odporúčam Ivanku ako lektorku každému kto má seriózny záujem o fr. jazyk. Profesionalita, flexibilnosť vo všetkých smeroch, stále dobre naladená. Ďakujem

Marek N. - 17.3.2017

Dobrý deň, ak sa chce niekto zdokonaliť alebo naučiť francúzsky jazyk tak Ivanka je veľmi dobrá voľba. Pretože ja som mal základy francúzštiny zo základnej školy. A to sú už pekné roky kedy som sa francúzštinu učil. Potom som sa vrátil ku francúzštine a Ivanka bola až tretia lektorka ktorú som oslovil. A úprimne vybral som si veľmi dobre. Ivanka je spoľahlivá,svedomitá,presná a nemám s ňou žiadny problém. Po roku učenia s ňou som navštívil Francúzsko a po roku som sa už dokázal dohovoriť s francúzmi, napr. keď som sa pýtal na informáciach a niečo hľadal a to dokonca dvakrát. Po druhom roku učenia som opäť navštívil Francúzsko a kupoval som lístok. Pani som dokázal povedať čo chcem, že mám len 10 eur a či tam nemá niečo za 10 eur pretože som viac nemal pri sebe. A v pohode som si poradil. Výuka cez skype je dobrá voľba, sám vidím ten pokrok, z hodiny na hodinu. Naozaj vrelo odporúčam. A ešte jedna vec, neviem ani ako dlho už vedieme hodiny po francúzsky a je to super. Takže neváhajte a oslovte Ivanku, veď predsa prvú hodinu máte zadarmo :)

Peter K. - 12.3.2017

Doučovanie mávam najmä kvôli škole a som veľmi spokojná so spôsobom vyučovania. Od začiatku doučovaní som veľmi pokročila. Na každú hodinu sú pripravené cvičenia...určite odporúčam.

Barbora R. - 9.3.2017

Dobrý den, slečnu Ivu můžu jen doporučit. Její výuka je srozumitelná a velice zábavná. Moje dcera je velice spokojená s výukou francouzského jazyka . Ve škole je vidět pokrok v komunikaci s paní profesorkou. Opravdu jen doporučuji. Linhartová

Monika L. - 9.3.2017

Ivana je mile inteligentne dievca s dlhorocnou praxou a velmi dobrou znalostou jazyka. Je dochvilna, pripravena a vzdy dobre naladena. Mozem ju vrelo odporucit kazdemu kto potrebuje doucovanie na urovni A1-C1.

Michal G. - 27.4.2016

kedze moja francuzstina bola level A0 asi ani nie je potrebne hovorit ze sa zlepsila. kazdemu kto sa chce ucit francuzstinu doporucujem hodiny typu one-to-one. a Ivka je velmi dobra volba ak sa chcete ucit cez Skype. Je precizna a jej priprava je prisposobena priamo pre daneho studenta. Najlepsie je presvedcit sa na vlastnej kozi - a tu prichadza to uplne najlepsie - prva hodina je zadarmo!

Katarina - 3.9.2015

Veľmi milá,chápava a perfektne učí..Každému vrelo odporúčam..

Mário - 3.9.2015

Som veľmi spokojný s výučbou. Vždy je veľmi dobre pripravená a ochotná pripraviť aj materiály podľa aktuálnej potreby. Prístup k žiakov je ústretový a trpezlivý. Moja francúzština sa výrazne zlepšila práve vďaka tejto forme vyučovania. Ďakujem

Vladimír B. - 2.9.2015

Jsem velice spokojena, učí výborně, je hodná, sympatická,milá

Martina B. - 15.10.2013

Milá,hodná a skvělá doučovatelka francouzštiny. Jsem s ní velice spokojená.

Anna S. - 14.10.2013


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu