Milena A.

Milena Abramova
Účet overený:
anglický jazyk, ruský jazyk
Modra, Pezinok, 90001
Doučuje aj cez skype / internet
doobeda, poobede,
80% zodpovedaných správ
3h priemerná rýchlosť odpovede

Doučujem anglický jazyk ( úroveň ZŠ, SŠ, VŠ ), mám Cambridge Certificate C1.
Gramatika a konverzácie v angličtine.
I can help you improve your general English as well as business, communication and conversational English.
Rada Vám pomôžem aj pri konverzácii a gramatike ruského jazyka. Ruština je môj materinský jazyk.Referencie

K pani Milene chodí na angličtinu syn (12.ročný) a dcéra na angličtinu a ruštinu ( 10. ročná). Deti sú spokojné s prístupom pani Mileny, je milá a ochotná všetko vysvetliť. Rovnako musím vyjadriť spokojnosť s prístupom pani Mileny k výuke, riešeniu mojich požiadaviek ( zmena termínu a pod.) celkový dojem je veľmi pozitívny.

Tibor U. - 25.6.2018

K pani Abramovej chodí môj syn od novembra 2016.Syn mal problém pri prestupe z prvého stupňa na druhý a nosil z anglického jazyka zlé známky.Zistili sme,že z prvých ročníkov v škole nemal prebrané základy,aj keď jeho známky boli dobré.Angličtina sa pre neho stala strašiakom a najhorším predmetom v škole.K pani Abramovej začal chodiť raz týždenne a po mesiaci začal rozumieť základom,čo sa aj prejavilo na jeho prospechu.Nosí teraz jednotky.Na hodiny doučovania sa teší,pani Abramovú má veľmi rád a po hodinách má dobrú náladu a často si spieva.Oceňujem profesionálny a ľudský prístup pani Abramovej.Hodiny prebiehajú v čistej ,tichej a peknej miestnosti .Po výborných skúsenostiach ju môžem vrelo doporučovať.Jej hodiny začala navštevovať aj moja dcéra(ôsmačka) a zhodnotila,že lepšiu doučovateľku ešte nemala.

Marcela L. - 21.4.2017

K pani Abramovej chodí syn na doučovanie od januára tohoto roka. Môžem povedať, že od tej doby sa v angličtine zlepšil, pani Abramová mu vysvetlí učivo, ktoré prebrali v škole, spolu si precvičujú konverzáciu. Pani Abramová dohodnuté termíny vždy dodrží. Syn je s jej prístupom i ochotou nadmieru spokojný.

Michal M. - 27.3.2017

K Milene Abramovej chodim na Business English od Novembra 2016. Dohodnute mame stretnutia raz tyzdenne v sobotu rano. S jej pristupom k uceniu som spokojna, materialy mi posiela vopred a na hodine ich prechadzame. Niekedy je malym problemom porozumenie vete v slovencine, ktoru mam prelozit do aj, kedze nie je slovenka, ale to je zanedbatelny detail.

Martina S. - 24.1.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu