Dana J.

Dana Jedináková
Účet overený:
francúzsky jazyk
Bratislava, 841 07
Doučuje aj cez skype / internet
12€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
doučuje aj skupiny
90% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte,
ponúkam kvalitné a zároveň zábavné skype doučovanie francúzštiny. Moje pôsobenie ako lektorka francúzskeho jazyka v Európskom parlamente bolo vysoko ocenené EU inštitúciou a študenti vždy úspešne absolvovali požadovanú úroveň jazyka. Žijem vo Francúzsku a Belgicku už 6 rokov, kde som vyštudovala trojité magisterské štúdium zamerané na medzinárodné vzťahy, európske štúdia a samozrejme 5 jazykov, medzi ktorými primárne figuruje francúzština. Z FR jazyka mám medzinárodne uznávaný DALF certifikát, úroveň C2, ktoré sa rovná úrovni native speakera. Kultúra Francúzska a francúzština boli rovnako predmetmi mojich štátnych skúšok.

Na doučovanie ponúkam širokú paletu najrôznorodejších učebných materiálov v elektronickej verzii pre všetky úrovne. Samozrejmosťou je aj prvá 30-min hodina, ktorá bude pre Vás gratis a počas ktorej vieme doladiť všetky potrebné detaily pre naše následujúce hodiny.

Teším sa na stretnutie s Vami.

A très bientôt

DanaReferencie

S Dankou som maximálne spokojny. Hodiny sú zábavné, veľmi zodpovedne pripravené a zrozumiteľne vysvetlené. Veľmi mi doučovanie s nom pomáha a behom pár hodín som sa naučil naozaj veľa. Merci, Danka!!! :-)

Adriana G. - 3. 5. 2018

Danka je skvela a inteligentna baba. Jej doucovanie mi pomohlo uspesne zvladnut magistersky stupen studia vo Francuzsku. Na kazdej hodine mi poskytla material, vdaka ktoremu som skvele pochopila danu tematiku. Bola ochotna vyuzit kazdu volnu chvilu a vedela sa prisposobit mojmu rozvrhu. Som jej neskutocne vdacna za jej profesionalny pristup a vrele ju odporucam.

Barbora V. - 7. 3. 2017

Danka je veľmi milá a ústretová osôbka. Učiť sa s ńou francuzsky jazyk je vel'mi fajn po ľudskej stránke. Ako lektorka je skutočne profesionál, je vždy pripravená poskytnúť dostatok materiálov i času, aby sa dané učivo zvládlo. Jej prístup oceňujem nadovšetko. Samozrejmosťou je flexibilita, čo v dnešnom uponáhľanom svete je treba vyzdvihnúť tiež.

Zuzana H. - 6. 3. 2017

Danka ma pripravovala na maturitné skúšky, je veľmi profesionálna, milá a veľmi dobre som ju vždy pochopila. Vďaka nej som zmaturovala na výbornú ako z francúzskeho tak aj z anglického jazyka. Som jej veľmi vďačná.

Pavlína D. - 3. 3. 2017


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu