Francúzsky jazyk priamo z FrancúzskaDana J.

Dana Jedináková
Účet overený:
francúzsky jazyk, slovenský jazyk pre cudzincov
Bratislava, 841 07
Doučuje aj cez skype / internet
14€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
doučuje aj skupiny
90% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte,
ponúkam kvalitné a zároveň zábavné skype doučovanie francúzštiny a slovenčiny pre cudzincov. Moje pôsobenie ako lektorka francúzskeho jazyka v Európskom parlamente bolo vysoko ocenené EU inštitúciou a študenti vždy úspešne absolvovali požadovanú úroveň jazyka. Slovenský jazyk som vyučovala cudzincov priamo vo Francúzsku. Žijem vo Francúzsku a Belgicku už 7 rokov, kde som vyštudovala trojité magisterské štúdium zamerané na medzinárodné vzťahy, európske štúdia a samozrejme 5 jazykov, medzi ktorými primárne figuruje francúzština. Z FR jazyka mám medzinárodne uznávaný DALF certifikát, úroveň C2, ktoré sa rovná úrovni native speakera. Kultúra Francúzska a francúzština boli rovnako predmetmi mojich štátnych skúšok.

Na doučovanie ponúkam širokú paletu najrôznorodejších učebných materiálov v elektronickej verzii pre všetky úrovne. Samozrejmosťou je aj prvá 30-min hodina, ktorá bude pre Vás gratis a počas ktorej vieme doladiť všetky potrebné detaily pre naše následujúce hodiny.

Teším sa na stretnutie s Vami.

A très bientôt

DanaReferencie

Dana je výborná doučovateľka, páči sa mi jej priateľský prístup, za jednu hodinu sa dozviem kopu užitočných informácií. Veľmi mi vyhovujú rozmanité materiály, ktoré prináša a tiež spôsob akým ma opraví, prípadne niečo dovysvetlí. Učím sa francúzštinu už veľmi dlho, ale aj tak mi Danka pomohla posunúť sa vpred. Určite vie pomôcť začiatočníkom i pokročilým. Nehovoriac o tom, že je vo Francúzsku a vždy Ťa oboznámi s nejakými cool novinkami. :) Danku odporúčam všetkými desiatimi :)

Monika C. - 27. 4. 2020

Nemohla som si vybrať lepšiu lektorku francúzštiny než akou je Danka. Jazyk ovláda perfektne, čo je vidieť na tom, že každé učivo vie vysvetliť jednoducho a zrozumiteľne. Na hodiny chodí maximálne pripravená, využíva rôzne zdroje. Počas jednej hodiny prejdeme naozaj všetko - konverzáciu, gramatiku, počúvanie a aj reálie. Danka je aj maximálne flexibilná, čo mi pri mojom chaotickom pracovnom živote veľmi uľahčuje život. Aj na jej prístupe ku klientom vidieť, že Danku učenie naozaj baví a každá hodina sa nesie v kamarátskom a uvoľnenom duchu. Odporúčam všetkými desiatimi.

Lucia F. - 24. 12. 2019

Je to vynikajúca učiteľka, hodina vždy ubehne rýchlo, a na každú z nich sa teším. Nikdy som sa neučila nič cez skype, a mala som z toho obavy, ale uplne zbytočné. Ak hľadáte výborného učiteľa a zároveň človeka, čo má aj nadhľad a skúsenosti, určite sa jej ozvite. Magdalena

Magdaléna M. - 13. 12. 2019

Danku vrelo odporucam kazdemu. Je velmi zodpovedna a materialu na ucenie je v hojnosti, nebudete sa nudit :) Paci sa mi na hodine francuzskeho jazyka, ze mi vychadza v ustrety a rozoberame temy, ktore ma zaujimaju. Taktiez som vdacna za konverzaciu, ktorou zaciname kazdu hodinu, nakolko konverzacia je absolutne mojou prioritou. Ich empfehle Danka als Sprachlehrerin jedem, der Französisch lernen will. Danka ist sehr verantwortungsvoll in dem, was sie tut. Ihr bekommt viel Lernmaterial und ihr werdet euch sicher nicht zum Tode langweilen :) Was mir sehr gefallen hat, und immer noch gefällt, dass Danka auf meine Bedürfnisse eingeht, und mit mir Themen bespricht, die mich interessieren. Besonderen Fokus legen wir dabei auf die Konversation, die erfahrungsgemäss am schnellsten und effizientesten zum Spracherfolg verhilft. Je recommande Danka à tous ceux qui veulent apprendre le français. Danka est très responsable personne. Vous obtenez beaucoup de matériel d'apprentissage, alors je suis sûr que vous ne vous ennuierez pas comme un rat mort :) J'aime toujours, que Danka s'occupe de mes besoins et discute de sujets qui m'intéressent. Nous accordons une attention particulière à la conversation, dont l'expérience a montré qu'elle contribue au succès le plus rapidement et le plus efficacement.

Julia K. - 12. 12. 2019

S Dankou som maximálne spokojny. Hodiny sú zábavné, veľmi zodpovedne pripravené a zrozumiteľne vysvetlené. Veľmi mi doučovanie s nom pomáha a behom pár hodín som sa naučil naozaj veľa. Merci, Danka!!! :-)

Adriana G. - 3. 5. 2018

Danka je skvela a inteligentna baba. Jej doucovanie mi pomohlo uspesne zvladnut magistersky stupen studia vo Francuzsku. Na kazdej hodine mi poskytla material, vdaka ktoremu som skvele pochopila danu tematiku. Bola ochotna vyuzit kazdu volnu chvilu a vedela sa prisposobit mojmu rozvrhu. Som jej neskutocne vdacna za jej profesionalny pristup a vrele ju odporucam.

Barbora V. - 7. 3. 2017

Danka je veľmi milá a ústretová osôbka. Učiť sa s ńou francuzsky jazyk je vel'mi fajn po ľudskej stránke. Ako lektorka je skutočne profesionál, je vždy pripravená poskytnúť dostatok materiálov i času, aby sa dané učivo zvládlo. Jej prístup oceňujem nadovšetko. Samozrejmosťou je flexibilita, čo v dnešnom uponáhľanom svete je treba vyzdvihnúť tiež.

Zuzana H. - 6. 3. 2017

Danka ma pripravovala na maturitné skúšky, je veľmi profesionálna, milá a veľmi dobre som ju vždy pochopila. Vďaka nej som zmaturovala na výbornú ako z francúzskeho tak aj z anglického jazyka. Som jej veľmi vďačná.

Pavlína D. - 3. 3. 2017


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu