Najsympatickejší učiteľ slovenského jazyka pre všetkýchRichard B.

Richard Bartal
Účet overený:
slovenský jazyk - sš, slovenský jazyk - zš, slovenský jazyk a literatúra, slovenský jazyk
Bratislava, 85106
11€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
dochádza za študentom
60% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Som vyštudovaný učiteľ slovenského jazyka a literatúry, titul Mgr. som dosiahol na Filozofickej fakulte UK. Momentálne učím na poprednom gymnáziu v Bratislave.
Príjemnou a komunikatívnou cestou vysvetlím a doučím (v Bratislave) gramatiku žiakom základných a stredných škôl, pripravím vás na testovanie Monitor pre deviatakov, rovnako pomôžem pri príprave na maturity či iné skúšky a testovania v školách. Rád preberiem s vami to, čo vás bude zaujímať a čomu v škole nebudete rozumieť. Ponúkam cvičenia a vlastné materiály, prácu s učebnicou aj poznámkami študentov. Ku každému študentovi preferujem individuálny prístup.Referencie

Richard pocas prazdnin excelentne pripravil naseho syna na komisionalnu skusku zo slovenciny. Syn, ktory teraz nastupuje na gymnazium, si polepsil znamku o dva stupne. Doucovanie bolo detailne naplanovane a obsiahlo vsetky okruhy uciva 9. rocnika. Richard je vyborny pedagog so schopnostou zaujat a naucit aj "pubertaka" ako je nas syn :-) Dakujeme mnoho krat a vrele odporucame!

Martina H. - 30.8.2018

Najlepší doučovateľ a aj učiteľ, akého som kedy mal a stretol. Mával som trojky, teraz nemám problém s gramatikou a ťahám na 1.

Peter G. - 24.7.2018

Dochvíľny, precízny, trpezlivý, vie dobre vysvetliť učivo, odporúčam.

Lýdia Š. - 3.4.2018

Odporúčame. Je príjemný svedomitý. Dcéru doučuje na prijímacie pohovory na biligválne gymnázium. Ďakujeme a vrelo doporučujeme.

Monika U. - 19.3.2018

Richard pomohol deckám po návrate z dlhodobého pobytu v zahraničí pripraviť sa na rozdielové skúšky zo Sj. Je systematický a dôsledný. Odporúčam (e).

Martina Z. - 22.11.2017

Richard je spoľahlivý doučovateľ. Je priateľský, ale vie udržať autoritu. Na hodiny chodí pripravený s presným cieľom a individuálnym prístupom. Ďakujeme za podporu a utvrdenie učiva pred prijímačkami na bilinquálne gymnázium.

Adriana K. - 16.5.2017

Richard pripravil môjho syna na monitor zo slovenského jazyka. Syn bol s doučovaním spokojný, porozumel učivu, s ktorým mal v škole problémy a dosiahol veľmi dobré výsledky.

Denisa B. - 25.4.2017

Neskutočný srandista a spevák!

Filip D. - 5.12.2016

Vynikajúci prístup, prodesionálna príprava. Syn robil rozdielové skúšky za 9. ročník kvôli štúdiu v zahraničí a Richardovi sa podarilo syna naučiť lepšie ako profesionálnemu učiteľovi z minulého roka. Vďaka tomu žiak, ktorý celý druhý stupeň štúdia absolvoval v zahraničí a teda slovenčinu mal na úrovni samouka skúšku zvládol a splnil všetky zákonné požiadavky. Rovnako dokázal pomôcť aj dcére s rozdielovými skúškami zo SJ za 3.r. SŠ gymnázia. Ďakujeme a vrelo doporučujeme.

Monika M. - 16.9.2016

Richard je velmi prijemny a svedomity doucovatel, som velmi spokojna a vrelo doporucujem. Dcera chodi do skoly mimo uzemia SR a dokazal jej doslovne natlacit do hlavy ucivo SJ zo 7. rocnika za 2 mesiace tak aby urobila rozdielovky a mame za 1, no proste super. Diik Richard Tana Sandtnerova - 04.09.2016

Tana S. - 9.9.2016

Richard je velmi prijemny a svedomity doucovatel, som velmi spokojna a vrelo doporucujem. Dcera chodi do skoly mimo uzemia SR a dokazal jej doslovne natlacit do hlavy ucivo SJ zo 7. rocnika za 2 mesiace tak aby urobila rozdielovky a mame za 1, no proste super. Diik Richard

Tana S. - 4.9.2016


Kontaktný formulár


Napísať referenciu