Najsympatickejší učiteľ slovenského jazyka pre všetkýchRichard B.

Richard Bartal
Účet overený:
slovenský jazyk - sš, slovenský jazyk - zš, slovenský jazyk a literatúra, slovenský jazyk
Bratislava, 85106
11€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
dochádza za študentom
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Som vyštudovaný učiteľ slovenského jazyka a literatúry, titul Mgr. som dosiahol na Filozofickej fakulte UK. Momentálne učím na poprednom gymnáziu v Bratislave.
Príjemnou a komunikatívnou cestou vysvetlím a doučím (v Bratislave) gramatiku žiakom základných a stredných škôl, pripravím vás na testovanie Monitor pre deviatakov, rovnako pomôžem pri príprave na maturity či iné skúšky a testovania v školách. Rád preberiem s vami to, čo vás bude zaujímať a čomu v škole nebudete rozumieť. Ponúkam cvičenia a vlastné materiály, prácu s učebnicou aj poznámkami študentov. Ku každému študentovi preferujem individuálny prístup.Referencie

Najlepší doučovateľ a aj učiteľ, akého som kedy mal a stretol. Mával som trojky, teraz nemám problém s gramatikou a ťahám na 1.

Peter G. - 24.7.2018

Dochvíľny, precízny, trpezlivý, vie dobre vysvetliť učivo, odporúčam.

Lýdia Š. - 3.4.2018

Odporúčame. Je príjemný svedomitý. Dcéru doučuje na prijímacie pohovory na biligválne gymnázium. Ďakujeme a vrelo doporučujeme.

Monika U. - 19.3.2018

Richard pomohol deckám po návrate z dlhodobého pobytu v zahraničí pripraviť sa na rozdielové skúšky zo Sj. Je systematický a dôsledný. Odporúčam (e).

Martina Z. - 22.11.2017

Richard je spoľahlivý doučovateľ. Je priateľský, ale vie udržať autoritu. Na hodiny chodí pripravený s presným cieľom a individuálnym prístupom. Ďakujeme za podporu a utvrdenie učiva pred prijímačkami na bilinquálne gymnázium.

Adriana K. - 16.5.2017

Richard pripravil môjho syna na monitor zo slovenského jazyka. Syn bol s doučovaním spokojný, porozumel učivu, s ktorým mal v škole problémy a dosiahol veľmi dobré výsledky.

Denisa B. - 25.4.2017

Neskutočný srandista a spevák!

Filip D. - 5.12.2016

Vynikajúci prístup, prodesionálna príprava. Syn robil rozdielové skúšky za 9. ročník kvôli štúdiu v zahraničí a Richardovi sa podarilo syna naučiť lepšie ako profesionálnemu učiteľovi z minulého roka. Vďaka tomu žiak, ktorý celý druhý stupeň štúdia absolvoval v zahraničí a teda slovenčinu mal na úrovni samouka skúšku zvládol a splnil všetky zákonné požiadavky. Rovnako dokázal pomôcť aj dcére s rozdielovými skúškami zo SJ za 3.r. SŠ gymnázia. Ďakujeme a vrelo doporučujeme.

Monika M. - 16.9.2016

Richard je velmi prijemny a svedomity doucovatel, som velmi spokojna a vrelo doporucujem. Dcera chodi do skoly mimo uzemia SR a dokazal jej doslovne natlacit do hlavy ucivo SJ zo 7. rocnika za 2 mesiace tak aby urobila rozdielovky a mame za 1, no proste super. Diik Richard Tana Sandtnerova - 04.09.2016

Tana S. - 9.9.2016

Richard je velmi prijemny a svedomity doucovatel, som velmi spokojna a vrelo doporucujem. Dcera chodi do skoly mimo uzemia SR a dokazal jej doslovne natlacit do hlavy ucivo SJ zo 7. rocnika za 2 mesiace tak aby urobila rozdielovky a mame za 1, no proste super. Diik Richard

Tana S. - 4.9.2016


Kontaktný formulár


Napísať referenciu