Dusana K.

Dusana Kent
Účet overený:
anglický jazyk
Presov, 08001
90% zodpovedaných správ
3h priemerná rýchlosť odpovede

Po 17 rokoch zitia v Anglicku a Novom Zelande sme sa s mojim Novozelandskym manzelom rozhodli prist na par rokov na Slovensko. Na Zelande som vystudovala vysoku pedagogicku skolu kde som aj 11 rokov ucila. Vdaka mojej bilingvalnej urovni anglickeho jazyka som si rychlo vybudovala klientelu na vyucovanie a doucovanie anglictiny. Moja vyuka sa mierne lisi od tradicnych sposobov, kde sa kladie doraz len na gramatiku. Ja rozpravam s klientom plynule po anglicky(nezavisi na akej urovni sa momentalne nachadza) a od toho prechadzame spolu na gramatiku. Nie naopak! Ak ste vecny student, alebo sa konecne chcete naucit anglicky jazyk pouzivat aj v praxi nevahajte ma kontaktovat. Have a great day!

Obidvaja s manzelom (native speaker) sme experti v uprave, kontrole a spravnej anglickej stylistike motivacnych listov (cover letter), zivotopisov (CV) a akademickych prac potrebnych pre akykolvek level v Anglickom jazyk. Tak isto mame vela spokojnych klientov, ktorych sme pripravyli alebo pripravujeme na pohovor v anglickom jazyku.Referencie

Výuka je efektívne prispôsobená požiadavkam a znalostiam klienta a každou ďalšou hodinou sa človek cíti istejšie a istejšie pri používaní a komunikácií v anglickom jazyku. Moreover, Dušana je rozhľadená, veselá a energická žena, vďaka čomu k nej budete chodiť na hodiny angličtiny veľmi radi. Thanks a million! :)

Daša D. - 13.9.2017

Dušana je najlepsia ucitelka anglictiny, aku som kedy mala:-) Kladne hodnotim najma individualny pristup, vzdy priatelska nalada a naozaj komunikacia v anglictine pocas celej hodiny aj napriek tomu, ze je Slovenka:-) Po prvej hodine odstrani strach z komunikacie a to je pri vyucbe velmi dolezite. Mozem len odporucit a kto este váha tak nech vyskusa hodinu s Dusanou a uz neodide:-)

Antonia C. - 28.8.2017

Čiže moja referncia...hodnotim 10 bodov z 10. Z mojej strany spokojnosť. Dušana je veľmi priateľská a ustretova voci ziakom. Da sa s nou dohodnut prakticky vzdy na vsetko. Skvely pristup na hodinach, velmi pohodove a prijemne prostredie. Doucovala na na maturu z anglickeho jazyka, vdaka nej som bol skvele pripraveny a dal som to na 1. Rychla a strucna komunikacia a fakt priatelsky pristup, hodiny ma velmi bavili a Dusana pokracuj v tom dalej. Dobre meno sa širi velmi rychlo ;) aj ked som skoncil maturou tak chcem pokracovat aj nadalej zlepsit si konverzaciu...velky pokrok som urobil a nebal sa komunikovat. Velke dakujem :)

Lubos C. - 31.5.2017

Dušana je veľmi priateľská, energická osoba. Hodiny sú vždy zaujímavé, vedené profesionálne. Výuka prebieha len v anglickom jazyku, prispôsobená vašim vedomostiam. V žiadnom prípade nemusíte mať obavy, že sa budete cítiť zahanbene ak niečo neviete. Práve naopak Dušana vám všetko vysvetlí, pomôže. Odporúčam každému kto sa chce zdokonaliť alebo len tak konverzovať :).

Marek P. - 24.5.2017

Dusana is perfect teacher. Na hodiny anglického jazyka sa vždy teším a to aj vďaka Dušane. K hodine pristupuje kreatívne ale zároveň vždy perfektne pripravená. Celú hodinu prebieha konverzácia v anglickom jazyku, čo ja považujem ako veľké pozitívum. Lepšie som sa rozhodnúť ani nemohla, keď som si vybrala práve Dušanu na doučovanie anglického jazyka.

Mária K. - 23.3.2017

Ak hľadáte niekoho na doučovanie angličtiny iným a lepším spôsobom ako učenie sa podľa knižiek alebo rôzne kurzy, tak Dušana je pre Vás ten správny výber.Hodiny sú vždy zaujímavé a v super nálade. Konečne sa na učenie môžem tešiť. S Dušanou som nadmieru spokojný a každému odporúčam. The best teacher ever :)

Adam S. - 27.2.2017

Dušanka je topka! =) Trpezlivá, empatická a jej prístup je profesionálny a zároveň ľudský. =) Pri iných doučovateľoch angličtiny som sa cítila v strese a hlúpo. Pri nej je to iné. S úsmevom na tvári motivuje, pochváli a pomôže. ;) Som rada, že môžem byť jej žiačkou, hoci má plný diár.

Dana I. - 10.2.2017

Môžem s úprimnosťou a potešením opísať hodiny s Dušanou za veľmi pozitívne. Je to výnimočná osôbka, ktorá svojimi skúsenosťami sa snaží čo najlepšie pomôcť čo daný človek potrebuje. V mojom prípade to bola konverzácia, aby som sa mohla vybrať do sveta ako au pair. Lepšie som sa rozhodnúť nemohla keď som si vybrala práve Dušanu. Neváhajte ju kontaktovať s rôznymi otázkami na anglický jazyk. Good luck

Nikola B. - 10.2.2017

Duška je super doučovateľka. Jej hodiny sú vždy veľmi zábavné a kreatívne. Aj keď sme nemali veľa času tak tých pár hodín bolo veľmi efektívnych či na komunikaciu alebo gramatiku a veľa sme sa naučili. Veľmi nam pomohla teraz možme smelo vyštartovať za novou pracou v zahraničí. My možme len vrelo odoručať každemu

Jan P. - 10.1.2017

Hodiny angličtiny s Dušanou sú nie len výukou, ale aj zážitkom. K hodine pristupuje kreatívne ale zároveň vždy perfektne pripravená. A vždy v dobrej nálade. Celá konverzácia prebieha v anglickom jazyku, čo je vysokým pozitívnym bonusom.

Nasťa F. - 18.11.2016

Dusana is perfect teacher, always ready to help you.

Karol V. - 18.11.2016

Každému z nás vyhovuje iný druh výučby cudzieho jazyka, ale ak hľadáte konverzačné hodiny, pri ktorých prekonáte svoj strach z komunikácie a popri tom sa naučíte, resp. oprášite zabudnutú gramatiku, tak hodiny pani Dušany sú pre Vás tie pravé. Obľúbila som si jej vášeň pre výučbu angličtiny, profesionálny a seriózny prístup, no taktiež ústretovosť. Vrelo odporúčam vyskúšať, lebo ako sa vraví, lepšie raz zažiť ako len 100x počuť (resp. čítať).

Monika T. - 16.11.2016

Občas človek potrebuje postrčiť, občas podať pomocnú ruku. Ja som potrebovala jedno aj druhé, preto som si vybrala lektorku, ktorej spôsob výučby anglického jazyka sa mierne líši od tej tradičnej. Hodiny prebiehajú len v anglickom jazyku, nezávisle od toho, na akej úrovni angličtiny sa momentálne nachádzate. Lektorka nebazíruje len na memorovaní istých slovíčok, či fráz, ale hodiny vie kreatívne prispôsobiť Vašim potrebám, či požiadavkám. Ak ste večným študentom angličtiny a chcete zlepšiť svoju úroveň komunikácie v anglickom jazyku, či oprášiť gramatiku, túto osôbku môžem len odporučiť. ;)

Eva K. - 16.11.2016


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu