Ing. Peter K.

Peter Krizan
Účet overený:
 matematika
 Stupava
 900 31 (Stupava)
  10€ - 15€ za 60 minút
  doobeda, večer, víkend,
  dochádza za študentom
  100% zodpovedaných správ
  7h priemerná rýchlosť odpovede

Mam 48 rokov a pracujem v IT oblasti ako programátor. Študoval som na Elektrotechnickej fakulte STU v BA s výbornými výsledkami (vrátane matematiky). Mám síce absolvované aj pedagogické minimum, reálne som však v škole nikdy nevyučoval. Matematiku beriem ako zábavu a rád ju vysvetľujem, keď je komu :) Momentálne ju 'vtĺkam' do hláv mojim dvom dcéram - 4.roč. ZŠ a 2.roč. SŠ (gym.). Mám skúsenosť aj s doučovaním mimo rodiny a keďže k tomu mám pozitívny vzťah a baví ma to, rád v tom pokračujem.

Za svoju silnú stránku považujem, že viem dobre vysvetliť to, čomu sám dobre rozumiem. U študenta sa snažím budovať kladný postoj k matematike a viesť ho k tomu aby vidiel vzťahy a súvislosti, nie len vedel používať vzorce a kalkulačku.

Doučovanie je možné bud v Stupave, alebo na trase Bratislava - Stupava.

Mám záujem o pravidelné doučovanie. Neberiem zadania typu - zajtra mám písomku, potrebujem doučiť ...

Špeciálna ponuka pre rodičov žiakov ZŠ: pripravím Vám syna/dcéru na test z matematiky "monitor 9" alebo na prijímacie skúšky z matematiky na akúkoľvek SŠ. Garantujem pritom min. 90% úspešnosť z monitora 9, alebo prijatie na zvolenú SŠ !!! Táto garancia znamená že v prípade horšieho výsledku z monitora 9, alebo v prípade neprijatia na SŠ, Vám vrátim školné ktoré mi za prípravu vášho syna/dcéry zaplatíte! Ďalšie informácie o doučovani s garanciou pri osobnom stretnuti.

Cena za doučovanie:
- úvodné stretnutie a prvé ďalšie 'sedenie' sú zadarmo
- potom 6 EUR / 60 min nasledujúcich 10 hodín (bežné doučovanie)
- potom 10 EUR / 60 min žiak ZŠ, 12 EUR / 60 min študent SŠ (bežné doučovanie)

- doučovanie s garanciou: cena dohodou, detaily pri osobnom stretnuti

- príplatok za dochádzku za študentom: 2,- Eura / každých začatých 10km (podľa miesta doučovania a podľa miesta odkiaľ budem dochadzať)

Odpovedám len na priame oslovenie s požiadavkou o doučovanie - prosím, kontaktujte ma len v prípade vážneho záujmu (možnosť odpovedať Vám mám len po zaplatení poplatku prevádzkovateľovi stránky 'www.doucma.sk'). V žiadosti o doučovanie uveďte prosim ktorú školu váš(a) syn/dcéra navštevuje. Ďakujem.Kontaktný formulár


Napísať referenciu