Ing. Peter K.

Peter Krizan
Účet overený:
 matematika
 Stupava
 900 31 (Stupava)
  6€ - 11€ za 60 minút
  doobeda, večer, víkend,
  dochádza za študentom
  100% zodpovedaných správ
  48h+ priemerná rýchlosť odpovede

Mam 48 rokov a pracujem v IT oblasti ako programátor. Študoval som na Elektrotechnickej fakulte STU v BA s výbornými výsledkami (vrátane matematiky). Mám síce absolvované aj pedagogické minimum, reálne som však v škole nikdy nevyučoval. Matematiku beriem ako zábavu a rád ju vysvetľujem, keď je komu :) Momentálne ju 'vtĺkam' do hláv mojim dvom dcéram - 4.roč. ZŠ a 2.roč. SŠ (gym.). Mám istú skúsenosť aj s doučovaním mimo rodiny a keďže k tomu mám pozitívny vzťah a baví ma to, rád by som v tom pokračoval.

Za svoju silnú stránku považujem, že viem dobre vysvetliť to, čomu sám dobre rozumiem. Budem sa snažiť u študenta vybudovať kladný postoj k matematike, budem ho viesť k tomu aby vidiel vzťahy a súvislosti, nie len vedel používať vzorce a kalkulačku.

VŠ učivo si v tejto chvíli ale doučovať netrúfam, takže momentalne iba ZŠ a SŠ.

Doučovanie je možné bud v Stupave (ideálne), alebo tiež na trase Bratislava - Stupava (v BA podľa lokality a možnosti parkovania - Ružinov, Lamač, Zahorska Bystrica, ... ).

Mám záujem o pravidelné doučovanie. Neberiem zadania typu - zajtra mám písomku, potrebujem doučiť ...

Špeciálna ponuka pre rodičov žiakov ZŠ: pripravím Vám syna/dcéru na test z matematiky "monitor 9" alebo na prijímacie skúšky z matematiky na akúkoľvek SŠ. Garantujem pritom min. 90% úspešnosť z monitora 9, alebo prijatie na zvolenú SŠ !!! Táto garancia znamená že v prípade horšieho výsledku z monitora 9, alebo v prípade neprijatia na SŠ, Vám vrátim školné ktoré mi za prípravu vášho syna/dcéry zaplatíte! Ďalšie podrobnosti ohľadne podmienok garancie pri osobnom stretnuti.

Cena za doučovanie:
- úvodné stretnutie a prvá ďalšia hodina/'sedenie' sú zadarmo
- potom 6 EUR / 60 min nasledujúcich 10 hodín (bežné doučovanie)
- potom 8 EUR / 60 min žiak ZŠ, 10 EUR / 60 min študent SŠ (bežné doučovanie)
- príprava na "monitor 9" alebo na prijímacie skúšky na SŠ (doučovanie s garanciou): 12 EUR / 60 min
- príplatok za dochádzku za študentom: dohodou (cca 2,- Eur / každých začatých 10km)

Vyhradzujem si právo úpravy ceny podľa náročnosti doučovania.Kontaktný formulár


Napísať referenciu