Jún-September vyučujem len cez SKYPE. Nakoľko som pracovne vo Veľkej Británii. Od oktobra vyučujem osobne.(BB,BR,ZV)Bia B.

Bia Barabášová
Účet overený:
ruský jazyk, anglický jazyk, ruština, anglický jazyk - business
Banská Bystrica, Zvolen, Brezno
Doučuje aj cez skype / internet
7€ - 12€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Ahoj,
som absolventkou BC štúdia učiteľstva anglického jazyka a literatúry a ruského jazyka a literatúry na UMB v BB. Momentálne žijem v UK takže vyučujem len cez skype. Výhodou je,že Vám viem pomôcť s hovorovou angličtinu ktorú denno denne používam ale aj s business angličtinou s ktorou som taktiež v kazdodennom kontakte. V neposlednom rade Vám viem pomôcť so správnym prízvukom, ktorý je v angličtine veľmi dôležitý. Pracujem ako prekladateľka z anglickeho do ruského jazyka. V roku 2017 som študovala ruštinu na Pushkin State Russian Language Institute v Moskve. Ruský jazyk je moja srdcová záležitosť a využívam ho taktiež každý deň pri svojej práci. Anglický jazyk ovládam na úrovni C1,ruský jazyk na úrovni B2. Ponúkam súkromné hodiny angličtiny a ruštiny pre dospelých ale aj žiakov základných,stredných škôl- prípravu na maturitu úrovni B1/B2/C1 z oboch jazykov ale taktiež výuku jazykov pre úplných začiatočníkov,pomoc pri domácich úlohách.. Mám skúsenosti s doučovaním dospelých či už konverzácie alebo business gramatiky a oficiálnej komunikácií.Poskytujem materiály podľa úrovni študenta,maturantom pomoc pri vypracovaní maturitných zadaní a taktiež cvičné maturitné otázky a testy. Anglický jazyk študujem 13 rokov ruskému jazyku sa venujem 8 rokov.
V prípade záujmu ma môžete kontaktovať aj na tč. 0910 600 138.

Okrem výučby oboch jazykov ponúkam aj prekladateľske či tlmočnícke služby. Všetky kombinácie jazykov( RJ-SJ,RJ-AJ,SJ-RJ,SJ-AJ,Aj-SJ). Ohľadom prekladov Vám podám bližšie informácie v správe /telefonicky.Referencie

Najlepšia lektorka akú som kedy mala. Veľmi zaujímavá osôbka, ambiciózna, inteligentná, scestovaná. Na učenie má talent, baví ju to a je to vidieť.

Barbora P. - 28.5.2018

Určite odporúčam som s doučovaním veľmi spokojná. Veľmi mi vyhovuje forma doučovania a vysvetlovania látky. Milý a príjemný prístup plus ochota sa vždy prispôsobiť mojim potrebám a požiadavkám.

Sofia F. - 24.5.2018

Môžem len odporučiť!. Ochotná obetavá a hlavne vzdelaná. Naše doučovania stále pretrvávajú nakoľko slečna Bibiana mi vyhovuje oveľa viac ako súkromné jazykové školy. Flexibilná vramci času i miesta. Skvelá učiteľka !

Miriam Š. - 23.5.2018

Šikovná, veľmi milá, ochotná, spoľahlivá. Svoje nadšenie pre cudzie jazyky preniesla aj na dcéru. Vie sa prispôsobiť časom aj náročnosťou a učivo vysvetlila 100 krát lepšie než v škole. Určite doporučujeme.

Jaroslava O. - 29.1.2018

Sme spokojní, trpezlivosť, profesionalita a ochota sú na prvom mieste, nikdy nebola neochotná prispôsobiť sa našim podmienkam / podmienkam a potrebám syna/, dokonca nikdy nemala nič proti osobnému stretnutiu aj napriek tomu, že syna doučovala cez skype. Dochádzala za nami aj 20 km nakoľko nie sme Bystričania. Môžeme len odporúčať..................

Martina Ž. - 8.11.2017


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu