Marianna H.

Marianna Hýroššová
Účet overený:
slovenský jazyk, slovenčina, dejepis, náuka o spoločnosti - občianska náuka
Bratislava, 81104
10€ - 13€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
90% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte, volám sa Marianna a študujem čínsky jazyk v Bratislave.

S doučovaním SLOVENČINY mám skúsenosti, doučovala som aj cudzincov. Doučovanie si môžeme dohodnúť v priestoroch útulných kaviarní Bratislavy, ale aj u Vás v pohodlí domova :-)

Na diktáty či maturitu zo slovenčiny Vás pripravím s úsmevom a trpezlivosťou, snažím sa učivo vysvetliť tak, aby si to každý ľahko zapamätal. Na materiáloch sa dohodneme písomne, napríklad aj tu, nemusíte si robiť žiadne starosti :-)

Ak maturujete z dejepisu/náuky o spoločnosti/slovenčiny a literatúry/angličtiny či španielčiny, viem Vám poskytnúť vlastné materiály a aj si s Vami nad ne sadnúť a prebrať ich. Cena za materiály sa líši, takže určite ma neváhajte kontaktovať v správe, ak by ste o ne mali záujem. Z týchto materiálov som maturovala ja sama a všetko na jednotky, tak neváhajte a kontaktujte ma. Teším sa na našu spoluprácu! :-)Referencie

Mariana ma pripravovala na písomnú maturitu zo slovenského jazyka. Nielenže je veľmi milá, ale zaroveň všetko vysvetlí, ukáže, naučí, učivo má vždy pripravené. Určite odporúčam :)

Sara A. - 19. 3. 2019

Marianna ma pripravovala na maturitu zo slovenského jazyka a vďaka jej trpezlivému vysvetľovaniu a priateľskému prístupu som zmaturoval na jednotku!

Marco H. - 7. 11. 2016


Kontaktný formulárNapísať referenciu