Doučovanie španielčiny cez SKYPEErika S.

Erika Saloňová
Účet overený:
španielsky jazyk - štátna skúška, španielčina, španielsky jazyk - začiatočník, španielsky jazyk - business, španielsky jazyk, špan, slovenský jazyk pre cudzincov
celé Slovensko, Košice, Prešov
Doučuje aj cez skype / internet
13€ - 14€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Chcete sa naučiť španielčinu od základov, chodíte na gymnázium alebo na jazykovú školu, no stále robíte chyby, nikto vám ich neopravuje a neposúvate sa ďalej? Tak ja Vám pomôžem :-)).

- V Španielsku žijem a študujem už štvrtý rok
- Som bývala študentka španielskeho bilingválneho gymnázia v KE
- Študentka prekladateľstva a tlmočníctva v Španielsku (Universidad de Málaga)
- Viac ako 5 ročná skúsenosť s doučovaním


!!!PREČÍTAJTE SI AKO PREBIEHA DOUČKO!!! :))
- podľa úrovne študenta vždy pripravím témy z gramatiky, konverzácie + články, slohy, odposluchy s porozumením, slovná zásoba. Tieto dokumenty potom so študentom zdieľam na Google Disku (poprípade iným spôsobom), a tak sa nikdy na nič nezabudne :)
-hodiny sa vo všeobecnosti vždy prispôsobia študentovi

CENA je 60 eur na mesiac (60 min. týždenne+opravy cvičení, slohov, prípravu testov, článkov ku konverzačnej téme, odposluchy a čítanie s porozumením).
Konverzácie: 50 eur na mesiac (60 min týždenne)

Doučovania cez Skype sa nemusíte báť, nebudete sa nudiť a španielčinu zvládnete bez problémov :)

V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať. :)
V KE, PO, BJ, SK, SP počas letných prázdnin.

Teším sa na Vás!
Referencie

Veľmi milá slečna, na každú hodinu pripravená, vyberá zaujimavé temy, konverzacia ma vždy baví a vidim, že moja španielčina sa zlepšuje. :) odporúčam! :)

Ivana S. - 7. 12. 2018

Som rad, ze som natrafil na Eriku. Doucuje dceru a uz po prvych hodinach bolo vidno posun. Je velmi mila a kamaratska. Vyskusali sme predtym aj inych lektorov ale to sa s Erikou neda porovnat. Je naozaj vyborna.

Martin V. - 1. 12. 2017

Erika má veľkú zásluhu, že hovorím španielsky. Keď som ju kontaktovala s tým, že sa chcem učiť španielsky, bola študentkou gymnázia a dovtedy iba doučovala – bola som jej prvá dospelá žiačka :-) Bola som úplná začiatočníčka, po troch mesiach učenia som bola schopná komunikovať v prítomnom čase o všeličom možnom a svojou vášňou pre tento krásny jazyk ma úplne nakazila. Na hodiny bola stále pripravená, snažila sa zodpovedať všetky moje otázky, ktoré prípadne ešte konzultovala aj so svojimi učieteľmi, venovala sa mojim úlohám, pripravovala mi materiály, kontrolovala mi preklady pesničiek, som jej nesmierne vďačná. Počas jej prvého štúdia v Španielsku som sa prihlásila na kurz do jazykovej školy, ale nebolo to ono a ja som sa tešila kedy sa vráti a znova budeme pokračovať, nakoniec sme sa spolu učili celý čas čo bola s5 na Slovensku... Mám ju veľmi rada, okrem toho že je skvelá učiteľka je aj veľmi príjemná, skromná a vždy sa poteším keď sa mi ozve zo Španielska. Ja ju môžem iba odporučiť, určite žiaden študent nebude sklamaný.

Alexandra Č. - 16. 10. 2017

Veľmi príjemná a hneď reagovala na moju požiadavku o doučovanie. Priamo sme sa dohodli a hneď sme aj začali bez zbytočného zdržiavania sa. Veľmi príjemný a ľudský spôsob. Zaujíma sa o to, čo človek naozaj potrebuje.

Majka - 14. 7. 2017

Eriku vrelo odporúčam všetkým, ktorí sa chcú naučiť alebo zlepšiť v španielčine. Je veľmi milá, priateľská, profesionalna, vždy sa snaží vyjsť v ústrety čo sa týka nielen terminu doučovania ale aj preberaného učiva. Na hodinu je vzdy pripravena, snazi sa, aby clovek danu temu skutocne pochopil, vysvetluje jednoducho a vecne. Po španielsky hovorí veľmi veľmi dobre, plynulo a má bohatú slovnú zásobu.

Mária K. - 11. 4. 2017

Erika sa velmi rychlo ozvala a reagovala na moju prosbu o vyucbu spanielciny cez Skype. Od zaciatku bola komunikacia s nou na velmi dobrej urovni. Napriek studiu a vsetkym jej povinnostiam bola vzdy presna podla dohodnuteho terminu, co si velmi vazim a vzdy sa mi casovo snazila vyjst v ustrety. Nie je len nejakou "pani ucitelkou", ale je z nej citit i kamaratstvo, ktore sa premietne do dobrej atmosfery vyucby. Zvlast ocenujem jej pripravu na hodinu, kde dostatocne vpred posle materialy, v ktorych je obsiahnute ucivo, ktore ziak podla jej vnimania potrebuje zdokonalit. Clovek jej posle vyplnene odpovede, ktore sa tykaju roznych gramatickych javov a ona i na ich zaklade vie, ako dalej postupovat, co zdokonalit, comu sa viac venovat. pritom stale nacuva potrebam ziaka a snazi sa mu vo vsetkom vyhoviet. Ma vynikajucu plynulost, bohatu slovnu zasobu, je sympaticka, kamaratska a pritom uplne jednoducha, nenamyslena. I cena za vyucbu na Skype, ktoru vyzaduje (7 Euro) je vzhladom k jej usiliu, venovanemu casu a k jej znalostiam viac nez vynikajuca. Vrelo ju odporucam vsetkym, ktori chcu urobit v spanielcinu krok smerom dopredu.

Jan G. - 23. 10. 2015


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu