Erika S.

Erika Saloňová
Účet overený:
 španielsky jazyk - štátna skúška
  Bratislava, Žilina, Košice, Prešov, Svidník
 040 01 (Košice), 090 42 (Beňadikovce)
  10€ - 11€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  doučuje aj skupiny
  100% zodpovedaných správ
  10h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte,

doučím španielčinu cez skype.
Študovala som španielčinu na španielskom bilingválnom gymnáziu, počas toho som aj jeden rok študovala na strednej škole v Španielsku a momentálne študujem prekladateľstvo v Španielsku (Universidad de Málaga).

Doučujem už 4 roky. :)

Približná cena za hodinu je 10 eur, ale ak je tých hodín viac, tak sa na cene dohodneme podľa počtu hodín.Referencie

Veľmi príjemná a hneď reagovala na moju požiadavku o doučovanie. Priamo sme sa dohodli a hneď sme aj začali bez zbytočného zdržiavania sa. Veľmi príjemný a ľudský spôsob. Zaujíma sa o to, čo človek naozaj potrebuje.

Majka - 14.7.2017

Eriku vrelo odporúčam všetkým, ktorí sa chcú naučiť alebo zlepšiť v španielčine. Je veľmi milá, priateľská, profesionalna, vždy sa snaží vyjsť v ústrety čo sa týka nielen terminu doučovania ale aj preberaného učiva. Na hodinu je vzdy pripravena, snazi sa, aby clovek danu temu skutocne pochopil, vysvetluje jednoducho a vecne. Po španielsky hovorí veľmi veľmi dobre, plynulo a má bohatú slovnú zásobu.

Mária K. - 11.4.2017

Erika sa velmi rychlo ozvala a reagovala na moju prosbu o vyucbu spanielciny cez Skype. Od zaciatku bola komunikacia s nou na velmi dobrej urovni. Napriek studiu a vsetkym jej povinnostiam bola vzdy presna podla dohodnuteho terminu, co si velmi vazim a vzdy sa mi casovo snazila vyjst v ustrety. Nie je len nejakou "pani ucitelkou", ale je z nej citit i kamaratstvo, ktore sa premietne do dobrej atmosfery vyucby. Zvlast ocenujem jej pripravu na hodinu, kde dostatocne vpred posle materialy, v ktorych je obsiahnute ucivo, ktore ziak podla jej vnimania potrebuje zdokonalit. Clovek jej posle vyplnene odpovede, ktore sa tykaju roznych gramatickych javov a ona i na ich zaklade vie, ako dalej postupovat, co zdokonalit, comu sa viac venovat. pritom stale nacuva potrebam ziaka a snazi sa mu vo vsetkom vyhoviet. Ma vynikajucu plynulost, bohatu slovnu zasobu, je sympaticka, kamaratska a pritom uplne jednoducha, nenamyslena. I cena za vyucbu na Skype, ktoru vyzaduje (7 Euro) je vzhladom k jej usiliu, venovanemu casu a k jej znalostiam viac nez vynikajuca. Vrelo ju odporucam vsetkym, ktori chcu urobit v spanielcinu krok smerom dopredu.

Jan G. - 23.10.2015


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu