Michal M.

Michal Mako
Účet overený:
dejepis, geografia, taliansky jazyk - začiatočník, španielsky jazyk - začiatočník
Košice, 040 01
Doučuje aj cez skype / internet
4€ - 5€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
100% zodpovedaných správ
24h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte!

Som študentom histórie a geografie na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach (končiaci ročník Mgr.), a teda čoskoro čerstvý vyštudovaný učiteľ, už aj s kratšou praxou na ZŠ a gymnáziu.

Rád doučím dejepis alebo geografiu, čo sú moje aprobačné predmety, takže nielenže mám k nim blízko, ale dovolím si tvrdiť, že ich aj dobre ovládam. :)
Vo všetkom sa viem prispôsobiť, čokoľvek potrebujete, len smelo žiadajte a ja vyhoviem. :)

Čo sa týka jazykov. Študoval som 4 roky španielsky jazyk na bilingválnom gymnáziu v Košiciach (Park mládeže), ponúkam však iba doučovanie základov. Na viac sa v tomto necítim. :)
Rovnako tak som študoval aj taliansky jazyk počas veľmi intenzívneho kurzu na Univerzite Pontificia Salesiana v talianskej metropole - Ríme - iba s talianskymi lektormi. Kurz trval krátky čas, preto sa neodvážim učiť vyššiu úroveň ako "začiatočník". :)

Dokážeme sa dohodnúť na čase, témach, mieste, cene doučovania, proste čomkoľvek čo budete chcieť a čo vám bude vyhovovať. :) Napíšte mi na mojom fcb Michal Mako. :)Referencie

S doučovaním som veľmi spokojný a splnilo moje očakávania. Kvalitný výklad, zaujímavé aktivity a príklady na pochopenie učiva a primeraná cena. Odporúčam všetkým, ktorí majú nejasnosti v dejepise a geografii :-)

Michal V. - 31.5.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu