Priateľský a zodpovedný prístup za cenu získania vedomostíMartina B.

Martina B.
Účet overený:
etická výchova, dejiny umenia, psychológia, literatúra, akčný výskum
Zvolen, Zvolen, 96001
Doučuje aj cez skype / internet
5€ - 6€ za 60 minút
doobeda, poobede, víkend
33% zodpovedaných správ
5h priemerná rýchlosť odpovede

Som absolventkou Pedagogickej a sociálnej akadémie v Lučenci. Jeden akademický rok som študovala jednoodborovú históriu na Humanitnej fakulte UMB v Banskej Bystrici. Momentálne som úspešne ukončila magisterský stupeň štúdia v študijnom programe Učiteľstvo etickej výchovy a učiteľstvo psychológie na Pedagogickej fakulte Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici.
So svojou diplomovou prácou a výskumom som to dotiahla skutočne ďaleko, či už ku kvalitnej a dobre ohodnotenej obhajobe na štátnych skúškach, jej odborné publikovanie pod záštitou UMB ako vysokoškolský učebný text či k nominácii na cenu dekana.
Ak máš problémy s chápaním alebo s prácou v oblasti didaktiky etickej výchovy, podstaty etiky či morálky, psychológie a didaktiky psychológie, či akčného výskumu , s tvorbou učiteľských príprav, alebo len nejaké otázky ohľadom slovenskej či v zahraničnej literatúre, pokojne sa na mňa obráť. :)
Na cene sa viem dohodnúť, rovnako aj na mieste a spôsobe doučovania.Referencie

Barbora B. Barbora B.
0 odučených lekcií

Spokojnosť nadovšetko Vrelo odporúčam :) - 16. 6. 2017Tento doučovateľ aktuálne nie je dostupný. Skús kontaktovať niektorého z odporučených.