Dominika K.

Dominika Kubanková
Účet overený:
anglický jazyk, matematika, ekonomika, nemecký jazyk
Prešov, 08001
Doučuje aj cez skype / internet
12€ - 20€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
2h priemerná rýchlosť odpovede

Radi cestujete a spoznávate svet? Čaká Vás maturita či jazykový certifikát? Chceli by ste sa kariérne posunúť, no chýba Vám požadovaná znalosť cudzieho jazyka? Pridajte sa k mojim spokojným študentom a odstráňte svoj jazykový hendikep už dnes!
Ako certifikovaná lektorka s niekoľkoročnou praxou ponúkam kvalitnú odbornú výuku všetkých úrovní ANGLICKÉHO a NEMECKÉHO JAZYKA pre dospelých i školákov. Venujem sa najmä príprave na maturitu, rôzne certifikáty, doučujem zameškané/nepochopené učivo, vediem špecializované kurzy. Ak Vás čaká nová práca či zahraničné cesty, alebo máte jednoducho radosť z učenia sa cudzej reči a spoznávania novej kultúry, pripravím Vám osobný študijný plán presne podľa Vašich špeciálnych požiadaviek. Pomôžem vykročiť zo začarovaného kruhu začiatočníka, zábavnou formou rozšíriť slovnú zásobu, mimovoľne odbúrať stres z rozprávania a Vy sa tak budete cítiť komfortne v cudzojazyčnej komunikácii. Učím jednotlivcov, dvojice, menšie skupinky, ponúkam aj možnosť firemnej výuky.
Profesionalita, ľudský, osobný a priateľský prístup, príjemná atmosféra. Konverzácie, gramatika, posluchy, písomný prejav... správny mix týchto atribútov je zárukou zlepšenia a privedie Vás nielen k úspešnému zvládnutiu skúšok či "dovolenkových nástrah", ale zároveň naučí pohotovo reagovať v cudzom jazyku.

Aktuálna ponuka špecializovaných kurzov:
- Angličtina pre maturantov
- English for Travellers
- English for Academic Purposes
- Let´s speak English
* Viac informácií, resp. rozšírená ponuka na vyžiadanie.

Sú pre Vás čísla, vzorce, vety či grafy španielskou dedinou? Druhou ponúkanou oblasťou, ktorá je zároveň mojou osobnou profesiou, je MATEMATIKA. Ak ste sa s ňou ešte nespriatelili, spolu to určite rýchlo zmeníme. Príprava na maturitu, prijímačky, testy, školské písomky, doučovanie zameškaného/nepochopeného učiva, či rátanie príkladov pre zábavu... individuálne, vo dvojiciach s garantovaným úspechom.
Gymnaziálne štúdiá a následne štúdium matematiky na UPJŠ v Košiciach ma presvedčili, že matematiku dokáže pochopiť každý, len treba nájsť ten správny systém výkladu. Viacero rôznych postupov a prístupov vedie v matematike vždy k rovnakému výsledku a mojím cieľom bude nájsť ten správny prístup pre každého z Vás.

Orientačné ceny:
45-minútová hodina = 12 €
60-minútová hodina = 15 €
90-minútová hodina = 20 €
* Cena sa vždy odvíja od počtu hodín, špeciálnych požiadaviek študenta a typu študenta (one to one/ skupinka/ firemní klienti). Cena prekladov po dohode.

I am looking forward to meeting you! *** Teším sa na naše stretnutie! *** Ich freue mich darauf, Sie kennenzulernen!Referencie

Veľmi príjemná a ústretová doučovateľka. Určite odporúčam. Syn je s ňou veľmi spokojný a výborne ho pripravuje na maturitu.

Janka K. - 13. 7. 2020

Veľmi dobré doučovanie. Vo veľa veciach mi pomohlo. Posunulo ma ďalej v mojej angličtine. Konverzácie výborné, cvičenia na dobrej úrovni, pri chybách vysvetlenie a ozrejmenie správnej odpovedi. Som veľmi spokojný.

Šimon R. - 7. 7. 2020

Ďakujem veľmi mi to doučovanie pomohlo. V mnohých veciach som sa kvôli nemu zlepšila. A pomohlo mi aj pri písomkách.

Dana I. - 11. 6. 2020

S pani Dominikou som bola maximálne spokojná, rýchla promtná komunikácia. Uričite sa na ňu ešte v budúcnosti obrátim :)

Michaela L. - 27. 4. 2020

Pani lektorku Kubankovú som oslovila na základe skvelých referencií a s radosťou konštatujem, že je to najlepšia učiteľka, akú som kedy mala! Chodila som k nej na súkromné hodiny angličtiny a každá jedna hodina bola pre mňa obohatením. Dala mi veľmi veľa do budúceho pracovného aj súkromného života, naučila ma myslieť v angličtine a ako sa vynájsť v rôznych situáciách. Pred ňou som mala viacerých učiteľov a istý čas som chodila aj do jazykovej školy, ale ten rozdiel je neporovnateľný. Necelý rok s ňou mi dal viac ako 13 rokov angličtiny v škole. Má trpezlivý, ústretový prístup, vysvetľuje učivo veľmi názorne a vždy u nej vládne dobrá atmosféra. Jej pedagogický talent je obdivuhodný, vie presne, čo študent potrebuje a ako to podať. S p. Kubankovou máte úspech zaručený a ja som vďačná, že som mohla byť jej žiačkou.

Daniela B. - 27. 4. 2020

Pani lektorku Kubankovú som oslovila na základe skvelých referencií a s radosťou konštatujem, že je to najlepšia učiteľka, akú som kedy mala! Chodila som k nej na súkromné hodiny angličtiny a každá jedna hodina bola pre mňa obohatením. Dala mi veľmi veľa do budúceho pracovného aj súkromného života, naučila ma myslieť v angličtine a ako sa vynájsť v rôznych situáciách. Pred ňou som mala viacerých učiteľov a istý čas som chodila aj do jazykovej školy, ale ten rozdiel je neporovnateľný. Necelý rok s ňou mi dal viac ako 13 rokov angličtiny v škole. Má trpezlivý, ústretový prístup, vysvetľuje učivo veľmi názorne a vždy u nej vládne dobrá atmosféra. Jej pedagogický talent je obdivuhodný, vie presne, čo študent potrebuje a ako to podať. S p. Kubankovou máte úspech zaručený a ja som vďačná, že som mohla byť jej žiačkou.

27. 4. 2020

Milá Dominika, veľmi pekne ďakujem za doučovanie z angličtiny. Zlepšila som sa v mnohých veciach, ktoré mi pomôžu pri ďalšom štúdiu na VŠ. Rozhodne každému odporúčam a ešte raz ďakujem za všetko 😊 S pozdravom Zdenka

Zdenka B. - 24. 4. 2020

Bola som s konverzáciami z anglického jazyka veľmi spokojná, Dominika ma pripravila na skúšku, ktorú som určite aj vďaka nej zvládla 😊

Lenka B. - 11. 3. 2020

Milá Dominika, veľmi pekne ďakujem za konzultačky....Vďaka Vašim hodinám som zvládla SCIO a keď toto čítate, mám už doma rozhodnutie o prijatí na VŠ :)) Za krátky čas ste mi vysvetlili matiku tak ako nikto v živote, ste perfektná učiteľka, profesionálna so super prístupom (p.s. ďakujem za podporu pred testom ;))) Rozhodne ODPORÚČAM, ešte raz ĎAKUJEM a želám Vám všetko dobré...

Sandra G. - 2. 6. 2019

Ku Dominike som zapísala môjho syna na doučovanie z ekonomiky... veľmi zlata p.Dominika doučila mi syna..som maximálne spokojná..odporučam..a ďakujem..

Silvia V. - 29. 8. 2018

Ak hľadáte niekoho na doučovanie angličtiny alebo nemčiny, tak Dominika je na to skvelí kandidát. Pred ňou ma pár ľudí doučovalo a s istotou môžem povedať, že Dominika je z nich všetkých najlepšia. Rozumieme si, je milá a príjemná, ale taktiež dokáže veľmi pekne naučiť. Od kedy ma doučuje, moje študijné výsledky sa neporovnateľne zlepšili. Rozhodne odporúčam!

Mirka C. - 10. 7. 2018

Stopercentne odporúčam! Pani učiteľku som vybrala svojim deťom na hodiny nemčiny a mali sme to šťastie, že sme sa k nej dostali napriek jej pracovnej vyťaženosti. Už po prvých mesiacoch bolo u deti vidieť zlepšenie, pani učiteľka vysvetlila všetky súvislosti a ukázala logickú stavbu jazyka, vďaka čomu sa im nemčina začala učiť ľahko a výsledok? Namiesto minuloročných 3 mali obe deti na vysvedčení 1. Vďaka jej láskavému prístupu, porozumeniu a pomoci si ju deti veľmi obľúbili, na hodiny chodili skutočne radi a teraz jej všetci chceme odkázať veľké ĎAKUJEME!!

Darina K. - 1. 7. 2018

Ku Dominike som zapísala na doučovanie moju dcéru. Chodí tam veľmi rada - nikdy som ju nemusela prehovárať, aby tam išla. Hodnotí ju veľmi vysoko - jej vždy 100% pripravenosť a pohotovosť. Hovorí, že aj učiteľka v škole si všimla lepšiu výslovnosť a celkové zlepšenie.

Tatiana M. - 27. 6. 2018

Oplatí sa.

Tomáš C. - 20. 6. 2018

Domka je proste TOPKA!!! Najlepšia učiteľka, akú som kedy mala! Keď som k nej prišla, bola som zúfalá, neznášala som angličtinu, vždycky som mávala prinajlepšom 3, no ona dokázala nemožné. Vie neskutočne motivovať a vzbudiť chuť do učenia.Vidno, že to čo robí, má skutočne rada, rovnako ako svojich študentov. Na každú hodinu 100% pripravená, zdravo prísna s neskutočne ľudským prístupom. Hodiny s ňou ma skutočne bavili a ich výsledkom je neuveritelných 82% z maturitného testu. Škoda, že som ju nespoznala skôr. Je to PROFESIONÁLKA na správnom mieste. Veľmi Vám ďakujem!!!

Ivana L. - 17. 4. 2018

Som veľmi spokojna.

Dana K. - 15. 1. 2018

Vyučuje ma anglický aj nemecký jazyk. Vďaka týmto hodinám vysoko prevyšujem úroveň svojich spolužiakov. K hodinám pristupuje zodpovedne, nosí mi študijný materiál.

Matúš C. - 11. 1. 2018

Ak rozmýšľate o naučení alebo zlepšení anglického jazyka, tak neváhajte. Hodiny boli úžasné, plné porozumenia, skvelého prístupu a veľkej trpezlivosti. Dominika je ako učiteľka perfektná. Čo bolo pre mňa veľmi podstatné - pri výučbe angličtiny som nemal pocit, že sedím v škole a niečo musím, ale že je to forma diskusie a ja sa to chcem naučiť. Určite budete spokojný, tak ako som bol ja.

Erik S. - 31. 12. 2017


Kontaktný formulárNapísať referenciu