Dominika K.

Dominika Kubanková
Účet overený:
anglický jazyk, matematika, ekonomika, nemecký jazyk
Prešov, 08001
12€ - 20€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
doučuje aj skupiny
90% zodpovedaných správ
24h priemerná rýchlosť odpovede

Radi cestujete a spoznávate svet? Čaká Vás maturita či jazykový certifikát? Chceli by ste sa kariérne posunúť, no chýba Vám znalosť cudzieho jazyka? Pridajte sa k mojim spokojným študentom a odstráňte svoj jazykový hendikep už dnes!
Ako certifikovaná lektorka s niekoľkoročnou praxou ponúkam kvalitnú výuku ANGLICKÉHO a NEMECKÉHO JAZYKA pre dospelých i školákov. Venujem sa najmä príprave na maturitu, prvý certifikát, doučujem zameškané/nepochopené učivo. Ak Vás čaká nová práca či zahraničné cesty, alebo máte jednoducho radosť z učenia sa cudzej reči a spoznávania novej kultúry, "ušijem" Vám hodiny priamo na mieru presne podľa Vašich požiadaviek a potrieb. Učím jednotlivcov, dvojice, menšie skupinky, ponúkam aj možnosť firemnej výuky.
Profesionalita, ľudský, osobný a priateľský prístup, príjemná atmosféra. Konverzácie, gramatika, posluchy, písomný prejav... správny mix týchto atribútov je zárukou zlepšenia a privedie Vás nielen k úspešnému zvládnutiu skúšok či "dovolenkových nástrah", ale zároveň naučí pohotovo reagovať v cudzom jazyku.


Sú pre Vás čísla, vzorce, vety či grafy španielskou dedinou? Druhou ponúkanou oblasťou, ktorá je zároveň mojou osobnou profesiou, je MATEMATIKA. Ak ste sa s ňou ešte nespriatelili, spolu to určite rýchlo zmeníme. Príprava na maturitu, testy, školské písomky, doučovanie zameškaného/nepochopeného učiva, či rátanie príkladov pre zábavu... individuálne, vo dvojiciach s garantovaným úspechom.
Gymnaziálne štúdiá a následne štúdium matematiky na UPJŠ v Košiciach ma presvedčili, že matematiku dokáže pochopiť každý, len treba nájsť ten správny systém výkladu. Viacero rôznych postupov a prístupov vedie v matematike vždy k rovnakému výsledku a mojím cieľom bude nájsť ten správny prístup pre každého z Vás.

I am looking forward to meeting you! *** Teším sa na naše stretnutie! *** Ich freue mich, Sie kennenzulernen!Referencie

Milá Dominika, veľmi pekne ďakujem za konzultačky....Vďaka Vašim hodinám som zvládla SCIO a keď toto čítate, mám už doma rozhodnutie o prijatí na VŠ :)) Za krátky čas ste mi vysvetlili matiku tak ako nikto v živote, ste perfektná učiteľka, profesionálna so super prístupom (p.s. ďakujem za podporu pred testom ;))) Rozhodne ODPORÚČAM, ešte raz ĎAKUJEM a želám Vám všetko dobré...

Sandra G. - 2. 6. 2019

Ku Dominike som zapísala môjho syna na doučovanie z ekonomiky... veľmi zlata p.Dominika doučila mi syna..som maximálne spokojná..odporučam..a ďakujem..

Silvia V. - 29. 8. 2018

Ak hľadáte niekoho na doučovanie angličtiny alebo nemčiny, tak Dominika je na to skvelí kandidát. Pred ňou ma pár ľudí doučovalo a s istotou môžem povedať, že Dominika je z nich všetkých najlepšia. Rozumieme si, je milá a príjemná, ale taktiež dokáže veľmi pekne naučiť. Od kedy ma doučuje, moje študijné výsledky sa neporovnateľne zlepšili. Rozhodne odporúčam!

Mirka C. - 10. 7. 2018

Stopercentne odporúčam! Pani učiteľku som vybrala svojim deťom na hodiny nemčiny a mali sme to šťastie, že sme sa k nej dostali napriek jej pracovnej vyťaženosti. Už po prvých mesiacoch bolo u deti vidieť zlepšenie, pani učiteľka vysvetlila všetky súvislosti a ukázala logickú stavbu jazyka, vďaka čomu sa im nemčina začala učiť ľahko a výsledok? Namiesto minuloročných 3 mali obe deti na vysvedčení 1. Vďaka jej láskavému prístupu, porozumeniu a pomoci si ju deti veľmi obľúbili, na hodiny chodili skutočne radi a teraz jej všetci chceme odkázať veľké ĎAKUJEME!!

Darina K. - 1. 7. 2018

Ku Dominike som zapísala na doučovanie moju dcéru. Chodí tam veľmi rada - nikdy som ju nemusela prehovárať, aby tam išla. Hodnotí ju veľmi vysoko - jej vždy 100% pripravenosť a pohotovosť. Hovorí, že aj učiteľka v škole si všimla lepšiu výslovnosť a celkové zlepšenie.

Tatiana M. - 27. 6. 2018

Oplatí sa.

Tomáš C. - 20. 6. 2018

Domka je proste TOPKA!!! Najlepšia učiteľka, akú som kedy mala! Keď som k nej prišla, bola som zúfalá, neznášala som angličtinu, vždycky som mávala prinajlepšom 3, no ona dokázala nemožné. Vie neskutočne motivovať a vzbudiť chuť do učenia.Vidno, že to čo robí, má skutočne rada, rovnako ako svojich študentov. Na každú hodinu 100% pripravená, zdravo prísna s neskutočne ľudským prístupom. Hodiny s ňou ma skutočne bavili a ich výsledkom je neuveritelných 82% z maturitného testu. Škoda, že som ju nespoznala skôr. Je to PROFESIONÁLKA na správnom mieste. Veľmi Vám ďakujem!!!

Ivana L. - 17. 4. 2018

Som veľmi spokojna.

Dana K. - 15. 1. 2018

Vyučuje ma anglický aj nemecký jazyk. Vďaka týmto hodinám vysoko prevyšujem úroveň svojich spolužiakov. K hodinám pristupuje zodpovedne, nosí mi študijný materiál.

Matúš C. - 11. 1. 2018

Ak rozmýšľate o naučení alebo zlepšení anglického jazyka, tak neváhajte. Hodiny boli úžasné, plné porozumenia, skvelého prístupu a veľkej trpezlivosti. Dominika je ako učiteľka perfektná. Čo bolo pre mňa veľmi podstatné - pri výučbe angličtiny som nemal pocit, že sedím v škole a niečo musím, ale že je to forma diskusie a ja sa to chcem naučiť. Určite budete spokojný, tak ako som bol ja.

Erik S. - 31. 12. 2017


Kontaktný formulárNapísať referenciu