Dominika K.

Dominika Kubanková
Účet overený:
 anglický jazyk, nemecký jazyk
 Prešov
 080 01 (Prešov)
  10€ - 15€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer,
  doučuje aj skupiny
  90% zodpovedaných správ
  7h priemerná rýchlosť odpovede

Radi cestujete a spoznávate svet? Chceli by ste ovládať aspoň 1 svetový jazyk? Pridajte sa k mojim spokojným študentom a odstráňte svoj jazykový hendikep už dnes! Ponúkam kvalitné doučovanie anglického a nemeckého jazyka nielen pre žiakov ZŠ a SŠ. Precvičovanie gramatických javov + ústna interakcia v pohodovej atmosfére zaručia študentom SŠ úspešné zvládnutie maturitnej skúšky a naučia pohotovo reagovať v cudzom jazyku.

Máte kamarátov, známych, ktorí sú na tom podobne ako Vy a tiež by sa neradi stratili v zahraničí? Neváhajte a pozvite aj ich! ZĽAVA PRE KAŽDÉHO pri skupinových hodinách.

Ste začiatočník, prípadne sa chcete posunúť na vyššiu jazykovú úroveň, no neviete, kde začať? Žiaden problém! Ponúkam aj špeciálne zostavené KURZY na príslušných úrovniach európskeho referenčného rámca. Možnosť súkromných hodín/skupiny.

I am looking forward to meeting you! / Ich freue mich darauf, Sie zu treffen!
Referencie

Som veľmi spokojna.

Dana K. - 15.1.2018

Vyučuje ma anglický aj nemecký jazyk. Vďaka týmto hodinám vysoko prevyšujem úroveň svojich spolužiakov. K hodinám pristupuje zodpovedne, nosí mi študijný materiál.

Matúš C. - 11.1.2018

Ak rozmýšľate o naučení alebo zlepšení anglického jazyka, tak neváhajte. Hodiny boli úžasné, plné porozumenia, skvelého prístupu a veľkej trpezlivosti. Dominika je ako učiteľka perfektná. Čo bolo pre mňa veľmi podstatné - pri výučbe angličtiny som nemal pocit, že sedím v škole a niečo musím, ale že je to forma diskusie a ja sa to chcem naučiť. Určite budete spokojný, tak ako som bol ja.

Erik S. - 31.12.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu