Juraj G.

Juraj Guba
Účet overený:
 zobcová flauta, klarinet, saxofón, gitara, anglický jazyk
 Bratislava
 811 06 (Bratislava)
  11€ - 15€ za 60 minút
  večer,
  dochádza za študentom
  50% zodpovedaných správ
  2h priemerná rýchlosť odpovede

Dobrý deň, som študent vysokej školy a rád by som využil svoje vedomosti pri doučovaní. Mám skončené anglické bilingválne gymnázium a angličtinu používam veľmi intenzívne, takmer každý deň. 4 roky som sa venoval zobcovej flaute a už desiaty rok hrám na klarinet. Popri tom hrám aj na alt a tenor saxofón. Som členom dvoch dychových orchestrov. Rád sa s mojimi skúsenosťami podelím, a tým zlepším vašu angličtinu, či hru na hudobný nástroj.Referencie

Vďaka Jurovi som zažiaril ako na hodine angličtiny, tak aj na maturite. Velka vďaka!

Martin H. - 24.2.2017

Moja dcera nebola rada z levelu, ktory sa jej darilo dosiahnut na klasickej zus-ke. Ona nasla na tomto portale moznost a teraz chodi pravdielne, alebo lepsie povedane naviac, k Jurajovi. Nas jej snaha s manzelkou samozrejme tesi a tiez Jurajov pristup, ze si vzdy nasiel cas, aby si zosynchronizovali rozvrhy. Tak podobne vela zdaru a vole

Ignác B. - 22.2.2017

Juraj mi veľmi pomohol s mojou angličtinou, dokonca mám pocit, že ma naučil viac ako moji učitelia v škole. Pekne plynule rozpráva a mňa veľmi tešilo to, že mi bol ochotný viac krát vysvetliť jednu vec, nakoľko mám menší problém s učením. Je milý a chodí vždy na čas, jeho výučba bola zaujímavá a obohatená o rôzne zaujímavé aktivity, na ktoré v školách učitelia nemajú čas. Rada skladám piesne a Juraj mi vždy pomohol s ich prekladom do angličtiny, niekedy sme si ich spolu aj zaspievali. Juraj ešte raz veľmi pekne ďakujem.

Rose T. - 14.2.2017

Juraj ako učiteľ anglického jazyka, chodil na hodiny kvalitne pripravený. Jeho zodpovedný prístup a trpezlivosť boli výsledkom môjho pokroku v angličtine. Hodiny neboli jednotvárne či nudné, vždy vedel navodiť uvoľnenú a zaujímavú atmosféru. Vrelo odporúčam !

Veronika S. - 13.2.2017

Juraj ma doučoval hrať na flaute a bol som velmi spokojný. Vždy som chcel vediet hrať na flaute, a to hlavne kvôli priateľke pretože som ju chcel prekvapiť nejakou peknou melodiou, kedže zbožňuje moderne pesničky hrane flautou. Ozaj ma toho vela naučil, a zdokonalil moju techniku hrania. Aj ked nie som žiaden hudobný expert verím tomu ze sa to priateľke bude páčiť kedže zajtra je Valentín :) odporúčam Juraja aj ostatným. Je flexibilný, milý a ochotný sa s každým dohodnúť!

Martin - 13.2.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu