Dlhoročná kvalita overená úspešnými výsledkami a prijatím študentov.Miloslav C.

Miloslav Crancisci
Účet overený:
matematika, stavebná mechanika, statika
Prešov, Sabinov, Lipany, Krompachy, Giraltovce, Svidnik, Stropkov, Bardejov
doobeda, poobede, večer, víkend
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Doučovanie matematiky ZŠ, SŠ,VŠ. Príprava na príjímacie skúšky na SŠ,VŠ. Dlhoročná kvalita overená úspešnými výsledkami a prijatím študentov.
Príprava na Testovanie 9 , maturitu,reparáty, zápočty a skúšky na VŠ.
Doučovanie sa nachádza blízko centra mesta len 600 metrov od kina SCALA bývalý Tokajík, ak mi zašlete svoj mail pošlem Vám mapku ako sa ku mne dostanete.
Odučil a kvalitne som naučil viac ako 700 študentov, z päťkárov robím trojkárov a z trojkárov jednotkárov ( môžem doložiť vysvedčeniami mojich študentov a pochvalami v mojej kronike).
Doučovanie prebieha v mojej vlastnej učebni vybavenej keramickou bielou tabuľou,PROJEKTOROM A VEĽKOPLOšNOU OBRAZOVKOU,lavicou pre žiaka, pomôckami a matematickou literatúrou.Žiadne šuflikantské doučovanie v obývačke pri konferenčnom stolíku, či v kuchyni pri kuchynskom stole.Referencie

S doučovaním sme boli maximálne spokojní. Syn chodil na doučovanie 2 roky a to s radosťou. Môžeme len a len odporučiť. Profesionalita na vysokej úrovni, ľudský prístup. Ďakujeme krásne

Skarlet K. - 11. 5. 2020

Som študentom TUKE a popravde som celý semester matematiku nejak neriešil, cez zápočty som preliezol no na skúšku som nebol absolutne pripravený. 3 dni pred skúškou som napísal tuna pánovi ktorý ma vedel doučiť pol ročné účivo za tri sedenia, nakoniec som dostal D čo bolo naozaj prekvapenie. Pri včasnom podchytení situácie, resp. kontaktovaním ho skôr , nepochybujem že by som dosiahol hodnotenie A zo skúšky. O D P O R Ú Č A M . (Pán je vtipkár takže nemusíte mať strach, stretnutia niesu len nonstop strohé drvenie matematiky, ale aj srandovné reči ruka v ruke)

Daniel Š. - 6. 2. 2020

Chcela by som odporučiť a poďakovať sa tomuto p. učiteľovi za prácu, prístup a ochotu pri doučovaní. Syn chodí na doučovanie pravidelne 2 krát v týždni. Nielen, že sa viditeľne zlepšil v matematike ( o 2 stupne), zmenil sa mu aj vzťah k tomuto predmetu, čo považujem za najväčší prínos. Na hodiny chodí veľmi rád. Veľmi sa teším, že sme p. učiteľa našli a verím, že ešte pár rokov budeme mať možnosť absolvovať jeho hodiny. Prajeme veľa úspešných a spokojných študentov.

Kamila B. - 25. 10. 2019

Chcem sa veľmi poďakovať p. doučovateľovi a určite odporučiť, keďže aj môj syn sa k nemu dostal cez odporúčanie. Vďaka plnohodnotnému doučovaniu bol syn prijatý na tri stredné školy a mohol si vybrať tú najlepšiu. Monitor mu dopadol taktiež fantastický, čo bolo tiež podstatné pre prijatie sa SŠ. Po každej hodine bol nadšený, pretože prístup a spôsob výuky bol dosť rozdielny oproti škole a viem, že to bola správna voľba. Ďakujeme

Luba O. - 17. 5. 2019

Úprimná vďaka, v mene môjho syna Adama!!!Tohto doučovateľa vrelo odporúčam každému.Matematiku má v malíčku a ešte ju aj dokáže zrozumiteľne vysvetliť.Jeho profesionálny prístup,nekonečná trpezlivosť, ľudskosť pomohli zvládnuť skúšku na VŠ. Zo srdca Vám ďakujeme!!!!!

Csilla P. - 8. 4. 2019

Tohto pána učiteľa môžem len odporučiť. Chodí k nemu moja dcéra už dlhšiu dobu a celkom si pochvaľuje. Zlepšenie sa preukázalo. Aj požičiava učebnice s príkladmi a vlastne vidieť dlhoročné skúsenosti so žiakmi. Takže po každej stránke môžem len odporučiť. Dokonca nás aj pravidelne ponúka jabĺčkami so svojej záhrady.

Karol P. - 20. 1. 2019

Doučovanie u tohto pána učiteľa môžem len odporučiť. Syn - siedmak na ZŠ k nemu chodí zatiaľ len dva mesiace, ale výsledky sa dostavili. Hlavný prínos vidím v tom, že si začal viac veriť, nebojí sa počítať, zlepšil sa v škole, na doučovanie sa teší a chodí tam rád. A čo je veľké plus, zlepšil sa nielen v matematike ale aj v iných predmetoch. Prosto pán učiteľ ho svojím prístupom motivuje. Ďakujem Vám a prajem veľa učenia chtivých žiakov a Vám osobne veľa zdravia a dostatok energie.

Rúth K. - 16. 1. 2019

Pán Doručovateľ má trpezlivosť a priateľský prístup k žiakovi. Vie pekne a nekomplikované vysvetliť danú tému aj niekoľko krát. Ďakujem mu veľmi pekne za doučovanie, bol som spokojný. Odporúčam.

Jozef K. - 30. 12. 2018

Dakujem krasne za uzasny pristup. Po 18 rokoch ozivenie matematiky a priprava na VS. Vrelo odporucam.

Pavol K. - 21. 12. 2018

Za doučovatelem dojíždím až z Česka a rozhodně se mi to vyplatí. Trpělivě vysvětlí a naučí a co je super, při hodině se rozhodně nenudím. Matiku nyní zvládám jako nic :).

Katarína Č. - 7. 10. 2018

Ďakujeme za doučovanie, syn chodil na doučovanie kvôli prijímacím pohovorom na gymnázium, ktoré absolvoval úspešne. Doučovanie sme vybrali kvôli pozitívnym referenciám, ktoré má už niekoľko rokov v našom meste. Doučovanie má profesionálnu úroveň, pán doučovateľ má trpezlivý, empatický a priateľsky prístup k žiakom, vie, čo bude žiak potrebovať na hodiny matematiky alebo na prijímacie pohovory, učivo vie podať zrozumiteľne, funguje ako švajčiarske hodinky, na hodiny je potrebné chodiť včas, neodporúčam neprísť na hodinu, je ťažké potom nahradiť ju, lebo rozvrh je zaplnený, disponuje pomôckami na hodiny (rôzne zbierky, tabuľa. Doučovanie odporúčam, výsledky sú, , prajem veľa trpezlivosti a energie pri doučovaní.

Henrieta N. - 14. 9. 2018

S doučovaním som spokojný. Doučovateľ je ochotný, trpezlivý a učivo naozaj vie vysvetliť

Jan Z. - 30. 8. 2018

Výborná matematika - správny prístup, jasné a zrozumiteľné vysvetľovanie a primernané nároky. No a okrem toho kopec srandy!

Martina B. - 27. 8. 2018

S doučovaním som bol nadmieru spokojný. Trpezlivý prístup a dôkladne vysvetlené učivo. Môžem len vrelo odporučiť.

Adam M. - 15. 5. 2018

Pán doučovateľ je veľmi milý, trpezlivý a výborne vie vysvetľovať. Naozaj ho odporúčam každému.

Marek R. - 15. 5. 2018

S doučovaním som veľmi spokojný. Doučovateľ je príjemný a ochotný, trpezlivý a látku vie vysvetliť, môžem len odporúčiť

Anna G. - 10. 5. 2018

S doučovaním som bol veľmi spokojný.Ďakujem za kvalitné vysvetlenie látky i za trpezlivosť.

Karol L. - 25. 8. 2017

Koncim 7.rocnik so znamkou 2.Minuly rok som bol medzi 3 a 4 s konecnou znamkou 3.Hrozila mi na pol roka 6.rocnika aj prepadnutie,kedy som zacal chodit k panovi ucitelovi pravidelne na doucovanie.Dnes mu dakujem za kamartsky pristup,s peknym vysledkom.Vidime sa opat v septembri:)

Daniel S. - 31. 5. 2017

Ďakujem za doučovanie, bola som veľmi spokojná. Všetko čo som potrebovala vedieť a v čom som mala nejasno mi bolo veľmi dobre vysvetlené. Zvládla som zápočet na TUKE. Michaela

Michaela K. - 17. 5. 2017

S doučovaním som bol spokojný. Doučovateľ bol ochotný, príjemný a vie dobre vysvetliť látku. Môžem ho každému odporučiť. Patrik M. 18.4.2017

Patrik M. - 22. 4. 2017

S doučovaním som bol veľmi spokojný, ochota a profesionalita zo strany doučovateľa, môžem len odporučiť.

Richard Š. - 31. 1. 2017

Ďakujeme za doučovanie monitor na 90 percent a zvládnuté prijímačky na stavebnú priemyslovku.

Slávka B. - 6. 7. 2016


Kontaktný formulárNapísať referenciu