Jana U.

Jana Učiteľská
Účet overený:
 anglický jazyk
  Spišská Nová Ves, Krompachy
  4€ - 6€ za 60 minút
  poobede, večer, víkend,
  dochádza za študentom
  doučuje aj skupiny
  90% zodpovedaných správ
  48h+ priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte, som vyštudovaná učiteľka anglického jazyka a iteratúry, ale okrem učenia a doučovania takisto rada prekladám články a texty.Ponúkam doučovanie angličtiny v akejkoľvek úrovni, záležiac podľa vášho levelu a som ochotná prispôsobiť sa vaším požiadavkám (viac gramatiky, aebo viac komunikácie, konkrétne konverzačné témy,...)
V minulosti som učila anglický jazyk na základných aj stredných školách, avšak najlepšie sa mi osvedčilo doučovanie jednotlivcov, čo si neviem vynachváliť. Aj s doučovaním cez Skype mám dobré skúsenosti.Jestvuje nespočítateľné množstvo internetových cvičení a stránok, na ktoré pri osobnom doučovaní nie je dostatok času, ale samozrejme ani Skype zasa nenahradí osobný kontakt.
Od študenta vyžadujem najmä pozitívny prístup a dôveru v seba samého. Takisto sa nesmie báť povedať mi o akomkoľvek probléme, ktorý má s jazykom pri doučovaní, keďže presne na to je tu doučovateľ, zatiaľ čo v klasickej triede s mnohými žiakmi na každý jeden problém u žiakov nie je čas ani priestor.
Okrem anglického jazyka som ochotná doučovať aj jazyk nemecký, ale tu iba základy u začiatočníkov.Referencie

Janku ako doučovatelku môžem vrelo odporúčať, v doučovanej oblasti má veľký prehľad a plusom je jej profesionálny a zároveň priateľský prístup.

Romana S. - 29.11.2016

Profesionálny a ľudský prístup, dá sa dohodnúť na čase a tempe vyučovania, vie zrozumiteľne vysvetľovať a hodiny boli zaujímavé :)

Jana K. - 28.11.2016


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu