Jana U.

Jana Učiteľská
Účet overený:
anglický jazyk
Spišská Nová Ves, Krompachy, 05341
Doučuje aj cez skype / internet
4€ - 6€ za 60 minút
poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
90% zodpovedaných správ
48h+ priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte, som vyštudovaná učiteľka anglického jazyka a iteratúry, ale okrem učenia a doučovania takisto rada prekladám články a texty.Ponúkam doučovanie angličtiny v akejkoľvek úrovni, záležiac podľa vášho levelu a som ochotná prispôsobiť sa vaším požiadavkám (viac gramatiky, aebo viac komunikácie, konkrétne konverzačné témy,...)
V minulosti som učila anglický jazyk na základných aj stredných školách, avšak najlepšie sa mi osvedčilo doučovanie jednotlivcov, čo si neviem vynachváliť. Aj s doučovaním cez Skype mám dobré skúsenosti.Jestvuje nespočítateľné množstvo internetových cvičení a stránok, na ktoré pri osobnom doučovaní nie je dostatok času, ale samozrejme ani Skype zasa nenahradí osobný kontakt.
Od študenta vyžadujem najmä pozitívny prístup a dôveru v seba samého. Takisto sa nesmie báť povedať mi o akomkoľvek probléme, ktorý má s jazykom pri doučovaní, keďže presne na to je tu doučovateľ, zatiaľ čo v klasickej triede s mnohými žiakmi na každý jeden problém u žiakov nie je čas ani priestor.
Okrem anglického jazyka som ochotná doučovať aj jazyk nemecký, ale tu iba základy u začiatočníkov.Referencie

Janka maľa veľmi priatelský prístup keď sme sa spoločne snažili vylepšiť moje konverzačnè schopnosti. Obzvlášť ocenujem, že v prvom rade bola zvedavá nato čo práve viem. Jej vyučovacia metóda je založená na hravú komunikáciu.

Adrián G. - 20.2.2018

Janka je vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých, ktorí sa chcú zlepšiť v konverzácií. Na témach sa dá dohodnúť a prístup je priateľsky.

Andrej H. - 16.2.2018

Janku ako doučovatelku môžem vrelo odporúčať, v doučovanej oblasti má veľký prehľad a plusom je jej profesionálny a zároveň priateľský prístup.

Romana S. - 29.11.2016

Profesionálny a ľudský prístup, dá sa dohodnúť na čase a tempe vyučovania, vie zrozumiteľne vysvetľovať a hodiny boli zaujímavé :)

Jana K. - 28.11.2016


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu