Nemčina kvalitne, efektívne a s individuálnym prístupomGita J.

Gita Jurigová
Účet overený:
nemecký jazyk, slovenský jazyk pre cudzincov
Trenčín, Trenčianske Teplice, Nová Dubnica, Dubnica nad Váhom, Nemšová
Doučuje aj cez skype / internet
7€ - 11€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
90% zodpovedaných správ
14h priemerná rýchlosť odpovede

Mám vysokoškolské pedagogické vzdelanie a štátnu skúšku z nemeckého jazyka . Vyučujem online i osobne. Živnosť na vyučovanie nemeckého jazyka, prekladateľské a tlmočnícke služby. Učím všeobecnú, obchodnú i odbornú nemčinu (ekonómia, účtovníctvo, poisťovníctvo, medicína, výroba stavebných hmôt) všetky jazykové úrovne. Učím u klienta, v jazykových školách, venujem sa aj firemnej výučbe. Ak sa chcete zlepšiť v gramatike, slovnej zásobe alebo konverzácií v nemeckom jazyku, budem rada, ak sa mi ozvete. Lekcie plne prispôsobím Vašim potrebám a poskytnem množstvo užitočných učebných materiálov a rád. Pomôžem s prípravou na skúšky, štúdium a prácu v zahraničí. Mám dlhoročné skúsenosti s používaním nemeckého jazyka a s jeho vyučovaním. Bezplatná ukážková lekcia.Referencie

Pani Gitku odporúčam všetkými desiatimi, veľmi príjemná, vždy ochotná, skvelá spolupráca, časovo veľmi flexibilná. Potrebovala som pomoc pri preklade odborného medicínskeho článku a veľmi mi pomohla a všetko vždy ochotne vysvetlila. Musím povedať, že môj záujem o nemčinu sa po spolupráci s pani Gitkou posunul veľmi pozitívnym smerom. Ďakujem! ODPORÚČAM!

Veronika H. - 3. 7. 2019

Najlepšie pani učiteľka nemčiny akú som kedy mala, ale tiež aj skvelý človek. Časovo flexibilná, všetko pekne vysvetlí, pošle mi obrázky - ukážky, rôzne cvičenia prispôsobené na mieru. Absolútna spokojnosť. Vrele doporučujem a teším sa na ďalšie hodiny :)

Miroslava M. - 2. 7. 2019

S lekciami nemčiny som veľmi spokojní, Pani Gitka vie rozpoznat moje silné a slabé stránky, takze hodiny prispôsobuje a realizuje, tak aby som sa neustále zlepšoval......vrelo odporúčam

David C. - 19. 5. 2019

S výučbou nemčiny sa trápim už 4 roky .Ale až za posledný pol rok som vďaka pani Gitke začala napredovať v učení.Som vďačná za ochotu, trpezlivosť a profesionalitu ktorú na hodinách nemčiny v jej podaní mám možnosť absolvovať. Vrelo odporúčam .Daniela J.😊

Daniela J. - 15. 5. 2019

Najlepšia učiteľka na akú som mohla natrafiť. Zrozumiteľne vysvetlí, má trpezlivosť a veľa podkladov a pomôcok na výučbu. V prípade potreby vždy vieme nájsť dátum ktorý vyhovuje obom. Som veľmi spokojná.

Katarína H. - 15. 5. 2019

S vyučovaním pani Gitkou som spokojná. Na hodiny je vždy pripravená, snaží sa výučbu spestriť , je flexibilná v spôsobe výuky ,ako aj v časových možnostiach výuky.Skutočne odporúčam, Nataša R.

Nataša R. - 25. 3. 2019

Pani Gitku môžem vrelo odporučiť. Je veľmi priateľská, trpezlivá a svoju prácu robí skutočne profesionálne. Na hodinu je vždy vzorne pripravená a výučba uplynie neskutočne rýchlo. Som veľmi rada, že mám možnosť s ňou pracovať. Jej prístup mi vyhovuje a s každou hodinou vnímam ako ma to posúva vpred. Ďakujem

Jarmila D. - 10. 2. 2019

Pani učiteľku Gitku odporúčam. Na hodiny sa vzdy dopredu pripravovala a hodiny prispôsobila mojim požiadavkám. Pripravila má na pohovor v Rakúsku, ktorý bol úspešný a za čo jej Dakujem.

Janka G. - 6. 1. 2019

Pani Gitku môžem len vrelo odporúčať. Skvelý, priateľský, flexibilný prístup. Obrovská ochota pomôcť, profesionálny prístup. Milý človek! Pre mňa maximálna spokojnosť. Ďakujem!

Michaela M. - 23. 9. 2018

S lekciami som veľmi spokojná, maximálne mi vyhovujú a sú prispôsobené mojim potrebám a požiadavkám, pretože kvôli práci sa potrebujem zdokonaliť najmä v obchodnej nemčine. Lektorku odporúčam najmä kvôli jej odbornosti, trpezlivosti a systematickosti.

Anna K. - 23. 9. 2018

Som nad mieru spokojný, Gitka má veľkú trpezlivosť, je časovo flexibilná a má motivujúci prístup. Pozná moje slabé stránky a s kopou materiálu mi pomáha zlepšiť moju gramatiku a výslovnosť. Vrelo odporúčam.

Juraj P. - 27. 5. 2018

Ja som velmi spokojna, naozaj, hodina ubehne ani neviem ako. Pristup je velmi priatelsky , a aj odbornost je na vysokej urovni. Pani Gitka ma velku trpezlivost, Odporucam kazdemu.

Olga P. - 23. 5. 2018

Odporúčam každému kto hľadá flexibilného učiteľa po stránke časovej i obsahovej. Veľká vďaka odo mňa za neskutočnú trpezlivosť pri vysvetľovaní a opakovaní učiva.

Jarmila P. - 22. 5. 2018

Hodiny nemeckého jazyka sú skvelé...čas aj učivo plne vyhovuje mojim potrebám...odporúčam

Mirka B. - 20. 5. 2018


Kontaktný formulárNapísať referenciu