Koľko jazykov vieš, toľko životov žiješ, naučme sa ich spoluJán S.

Ján Strnisko
Účet overený:
arabčina, angličtina, slovenský jazyk pre cudzincov, slovak for foreigners, arabský jazyk
Bratislava, Nové Zámky, 82109
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Narodil som sa do rodiny s irackým príbuzným, čo vo mne od detstva vzbudzovalo záujem o arabský jazyk a kultúru.
To ma doviedlo k vyštudovaniu arabského jazyka na vysokej škole. Počas štúdia som študoval arabský jazyk na damašskej univerzite v Sýrii a po skončení vysokej školy som odišiel žiť do Tunisu, kde som žil priamo v tuniskej rodine.
Časť mojej rodiny je narodená vo Veľkej Británií a moji blízki priatelia sú čisto anglicky hovoriaci,taktiež som strávil mnoho času vo Veľkej Británií.
Popri práci vyučujem arabský, anglický jazyk ako aj slovenský jazyk cudzincov. Vyučujem už 10. rok, pričom mám skúsenosti s výučbou všetkých vekových kategórií od 4 ročných detí až po ľudí dôchodcovského veku,mam skúsenosti aj s výučbou nadaných detí a vyčbou angličtiny Callanovou metódou.
Taktiež mám 6 ročné skúsenosti s vyučovaním cez Skype (arabčiny, angličtiny aj slovenčiny) pri výučbe používam vlastné materiály, ktoré som zhotovil.
Vyučujem aj cez víkendy.Referencie

Vrelo odporúčam Jána ako lektora. Veľa cestujem a preto mi vyhovuje skype doučovanie cudzích jazykov. Je veľmi flexibilný, spoľahlivý, precízny a čo je dôležité pre mňa osobne aj trpezlivý. Jeho odbornosť dosahuje vysokú úroveň vo všetkých oblastiach, ktoré som doteraz potrebovala jazykovo posilniť. Spôsob výuky je tvorivý, zrozumiteľný, prispôsobuje sa jazykovej úrovni v danej téme. Vrelo odporúčam a teším sa na nové vedomosti, ktoré pri ňom získam v anglickom či arabskom jazyku. Ján veľké ďakujem.

Slavomira H. - 13. 10. 2016

Veľmi pozitívne hodnotím prístup, spoľahlivosť a 100% pripravenosť na hodinu. Keďže dnes máme málo času doučovanie cez skype mi veľmi vyhovuje a toto bol veľmi dobrý spôsob. Môžem len doporučovať pána lektora všetkým čo sa chcú začať učiť či už anglický alebo arabský jazyk. Ďakujem

Valéria B. - 10. 10. 2016

Taktiež môžem potvrdiť všetky referencie. V mojom prípade sa jedná o doučovanie arabského jazyka cez skype. Vždy sa vieme dohodnúť na termíne, hodine, Ján je veľmi flexibilný. Hodiny sú zaujímavé, plné rôznych doplnkových materiálov, nie je problém dohodnúť sa aj na domácich úlohách, Ján ich vždy rád skontrolujeme na úkor svojho voľného času, čím sa ešte zintenzívni štúdium jazyka. Vždy sa dozviem aj pár zaujímavostí z kultúry a reálií. Odporúčam!

Marek T. - 5. 8. 2016

Môžem potvrdiť všetky referencie čo sa týka prípravy na hodiny, jej dynamiky a pozitívnej motivácie študenta. Je vždy dochvíľny, naozaj trpezlivý, ústretový a časovo flexibilný. Myslím, že sa dá zovšeobecniť, že vie študenta naozaj naučiť.

27. 7. 2016

TOP priprava ( material & cvicenia) bezchybna tempo motivujuce napln prakticka pristup pedagogicky pridana hodnota maximalna

Juraj H. - 23. 7. 2016

Super človek a učiteľ zároveň. Mám výborné skúsenosti aj z vyučovania cez internet ale tiež z osobných hodín, nemá problém prísť kedykoľvek a kdekoľvek sa dohodneme. Veľmi si cením ústretovosť, ochotu a flexibilitu. (často veľkú trpezlivosť :D ) Ďakujem! Thank you! !شكدن

30. 3. 2016

S doučovaním som bol nadmieru spokojný a doučovanie mi velmi pomohlo pri maturitných skúškach z ANJ , veľmi dobrý prístup a priateľský... Viac mi dali 4 mesiace doučovanania ako 4 roky v škole :)

Libor F. - 30. 3. 2016

s PANOM lektorom mam pravidelne SKYPE hodiny anglictiny je flexibilny, tolerantny, dochvilny vzdy pripraveny na hodinu a co mne sa velmi paci na com sa dohodneme tak to vzdy plati. Je to so mnou tazke ale popasoval sa s touto vyzvou a trapi sa so mnou dodnes. Cize big LIKE and thanks a lot.

Lukas J. - 30. 3. 2016

maximalna spokojnost, dcera odchadza z hodin inspirovana, nabudena , plna energie a nevie sa dockat dalsej hodiny.

Marta K. - 25. 3. 2015


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu