Mgr. Dominika B.

Dominika Bahelková
Účet overený:
anglický jazyk, nemecký jazyk
Doučuje aj cez skype / internet
15€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
5h priemerná rýchlosť odpovede

Som učiteľkou anglického a nemeckého jazyka.
Absolvovala som jazykový pobyt v Anglicku, kde som získala jazykový certifikát úrovne C1 a pracovala som i v Nemecku z dôvodu zdokonalenia sa v jazyku.
Výučbe a doučovaniu cudzích jazykov sa aktívne venujem.

Magisterská štátna skúška z angličtiny a z nemčiny.

Možnosť výučby i cez Skype.Referencie

Dominiku naozaj doporučujem, doučovala môjho syna a pripravovala ho aj na maturity z nemeckého jazyka (úspešne zmaturoval). Spôsob doučovania mu vyhoval a hodiny boli nielen učením ale i zábavou. Ďakujem veľmi pekne Dominika

Andrea V. - 4.6.2018

Dominika je typ doučovateľky, ktorú ocení nejeden zaneprázdnený človek, keďže je veľmi časovo flexibilná. Navyše je vždy pozitívne naladená, takže na hodiny s ňou sa človek teší. Svoju prácu vykonáva precízne, dbá na správnu gramatiku aj výslovnosť jazyka a pri doučovaní sa zameriava najmä na tie oblasti, ktoré idú dotyčnému najmenej, a v ktorých je slabý. Určite doporučujem!

Nikoleta L. - 19.12.2017

Dominka je velmi dobra ucitelka. Doucuje ma nemcinu uz asi 3 mesiace a neviem si vynachvalit. Vzdy sa zameriame na co potrebujem, vacsinou rozpravanie v nemcine a tiez na moje slabe stranky v gramatike. Paci sa mi, ze Dominika nema problem ma opravit kedykolvek urobim nejaku chybu.

Eva G. - 17.12.2017

Dominika je jedna mila, precizna a vysoko kvalifikovana ucitelka. Doucuje ma anglictinu cez skype a som vysoko spokojna. Doporucujem vsetkymi desiatimi.

Simona Ž. - 29.10.2017

Kvalitne doucovanie, vopred podklady, velmi dobre vysvetlenie preberanych materialov, maximalna spokojnost...

Andrej - 25.10.2017

S Dominikou som veľmi spokojná. Vyhovuje mi spôsob akým učí a hodiny sú zábavné. Ukázala mi, že nemčina nieje až taká ťažká a zložitá ako som ju videla ja. Vďaka nej sa už lepšie dohovorím nakoľko pracujem v zahraničí. Dominiku určite odporučujem!

Žofia L. - 20.2.2017

Dominika robí svoju prácu vysoko profesionálne, jej prístup je úžasný, taký prístup chýba ľuďom pri tejto práci. Podáva všetko zrozumiteľne. Odporúčam všetkými desiatimi.

Michaela D. - 30.1.2017

Dominiku doporučujem každému, kto má záujem o profesionálnu úroveň učenia sa cudzieho jazyka. Má vždy dobrú náladu, priateľský prístup a dokáže sa prispôsobiť vášmu volnému času. Je skvelá

Katarína M. - 22.1.2017

Dominku doporučujem,vyhovoval mi spôsob výučby, nebol problém prispôsobiť čas mojím potrebám.Pozitívne naladená a milá lektorka! Ďakujem Dominika

Martina B. - 11.1.2017

Dominiku naozaj veľmi doporučujem, doučovala ma a vďaka nej dnes pracujem v Nemecku :). Jej spôsob doučovania mi vyhoval a hodiny boli nielen učením ale i zábavou. Ďakujem Dominika ;)

Monika B. - 11.1.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu