Mgr. Dominika B.

Dominika Bahelková
Účet overený:
anglický jazyk, nemecký jazyk
Doučuje aj cez skype / internet
13€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
15h priemerná rýchlosť odpovede

Som učiteľkou anglického a nemeckého jazyka.
Absolvovala som jazykový pobyt v Anglicku, kde som získala jazykový certifikát úrovne C1 a pracovala som i v Nemecku z dôvodu zdokonalenia sa v jazyku.
Výučbe a doučovaniu cudzích jazykov sa aktívne venujem.

Magisterská štátna skúška z angličtiny a z nemčiny.

Možnosť výučby i cez Skype.
Cena za skype hodinu (60 min) je 13€ a pri osobnom stretnutí 15€.Referencie

Dominika je skvelá PANI učiteľka. Učí ma anglický jazyk od uplného začiatku. Hodiny sú zábavne a hlavne sú o komunikácií. Dokázala ma rozhovoriť aj keď zatiaľ iba základ ale na ostatnom stále pracujeme. Určite ju odporúčam všetkým, ktorý sa chcú učit jazyk. Vždy je ochotná sa prispôsobiť časovo, ale hlavne sa prispôsobuje úrovni na ktorej jej študent začína. Dominika si super a ďakujem

Miroslava H. - 21.9.2018

Dominiku naozaj doporučujem, doučovala môjho syna a pripravovala ho aj na maturity z nemeckého jazyka (úspešne zmaturoval). Spôsob doučovania mu vyhoval a hodiny boli nielen učením ale i zábavou. Ďakujem veľmi pekne Dominika

Andrea V. - 4.6.2018

Dominika je typ doučovateľky, ktorú ocení nejeden zaneprázdnený človek, keďže je veľmi časovo flexibilná. Navyše je vždy pozitívne naladená, takže na hodiny s ňou sa človek teší. Svoju prácu vykonáva precízne, dbá na správnu gramatiku aj výslovnosť jazyka a pri doučovaní sa zameriava najmä na tie oblasti, ktoré idú dotyčnému najmenej, a v ktorých je slabý. Určite doporučujem!

Nikoleta L. - 19.12.2017

Dominka je velmi dobra ucitelka. Doucuje ma nemcinu uz asi 3 mesiace a neviem si vynachvalit. Vzdy sa zameriame na co potrebujem, vacsinou rozpravanie v nemcine a tiez na moje slabe stranky v gramatike. Paci sa mi, ze Dominika nema problem ma opravit kedykolvek urobim nejaku chybu.

Eva G. - 17.12.2017

Dominika je jedna mila, precizna a vysoko kvalifikovana ucitelka. Doucuje ma anglictinu cez skype a som vysoko spokojna. Doporucujem vsetkymi desiatimi.

Simona Ž. - 29.10.2017

Kvalitne doucovanie, vopred podklady, velmi dobre vysvetlenie preberanych materialov, maximalna spokojnost...

Andrej - 25.10.2017

S Dominikou som veľmi spokojná. Vyhovuje mi spôsob akým učí a hodiny sú zábavné. Ukázala mi, že nemčina nieje až taká ťažká a zložitá ako som ju videla ja. Vďaka nej sa už lepšie dohovorím nakoľko pracujem v zahraničí. Dominiku určite odporučujem!

Žofia L. - 20.2.2017

Dominika robí svoju prácu vysoko profesionálne, jej prístup je úžasný, taký prístup chýba ľuďom pri tejto práci. Podáva všetko zrozumiteľne. Odporúčam všetkými desiatimi.

Michaela D. - 30.1.2017

Dominiku doporučujem každému, kto má záujem o profesionálnu úroveň učenia sa cudzieho jazyka. Má vždy dobrú náladu, priateľský prístup a dokáže sa prispôsobiť vášmu volnému času. Je skvelá

Katarína M. - 22.1.2017

Dominku doporučujem,vyhovoval mi spôsob výučby, nebol problém prispôsobiť čas mojím potrebám.Pozitívne naladená a milá lektorka! Ďakujem Dominika

Martina B. - 11.1.2017

Dominiku naozaj veľmi doporučujem, doučovala ma a vďaka nej dnes pracujem v Nemecku :). Jej spôsob doučovania mi vyhoval a hodiny boli nielen učením ale i zábavou. Ďakujem Dominika ;)

Monika B. - 11.1.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu