Dominika B.

Dominika Bahelková
Účet overený:
 anglický jazyk, nemecký jazyk
  Bratislava - Rača, Topoľčany, Krtovce
 831 06 (Bratislava), 955 01 (Chrabrany), 956 03 (Hajná Nová Ves)
  10€ - 10€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  doučuje aj skupiny
  100% zodpovedaných správ
  2h priemerná rýchlosť odpovede

Som absolventkou učiteľstva anglického a nemeckého jazyka.
Absolvovala som jazykový pobyt v Anglicku, kde som získala jazykový certifikát úrovne C1 a pracovala som i v Nemecku z dôvodu zdokonalenia sa v jazyku.
Výučbe a doučovaniu cudzích jazykov sa aktívne venujem.

Magisterská štátna skúška z angličtiny a z nemčiny.

Možnosť výučby i cez Skype.Referencie

S Dominikou som veľmi spokojná. Vyhovuje mi spôsob akým učí a hodiny sú zábavné. Ukázala mi, že nemčina nieje až taká ťažká a zložitá ako som ju videla ja. Vďaka nej sa už lepšie dohovorím nakoľko pracujem v zahraničí. Dominiku určite odporučujem!

Žofia L. - 20.2.2017

Dominika robí svoju prácu vysoko profesionálne, jej prístup je úžasný, taký prístup chýba ľuďom pri tejto práci. Podáva všetko zrozumiteľne. Odporúčam všetkými desiatimi.

Michaela D. - 30.1.2017

Dominiku doporučujem každému, kto má záujem o profesionálnu úroveň učenia sa cudzieho jazyka. Má vždy dobrú náladu, priateľský prístup a dokáže sa prispôsobiť vášmu volnému času. Je skvelá

Katarína M. - 22.1.2017

Dominku doporučujem,vyhovoval mi spôsob výučby, nebol problém prispôsobiť čas mojím potrebám.Pozitívne naladená a milá lektorka! Ďakujem Dominika

Martina B. - 11.1.2017

Dominiku naozaj veľmi doporučujem, doučovala ma a vďaka nej dnes pracujem v Nemecku :). Jej spôsob doučovania mi vyhoval a hodiny boli nielen učením ale i zábavou. Ďakujem Dominika ;)

Monika B. - 11.1.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu