Michaela T.

Michaela Tirpáková
Účet overený:
 španielsky jazyk, katalánsky jazyk
  Bratislava, Senec, Pezinok, Trnava, Kaplna, Báhoň, Igrám, Blatné
 903 01 (Bodov), 902 01 (Vinosady), 917 02 (Trnava), 911 05 (Istebník), 010 01 (Žilina), 010 04 (Bánová), 058 01 (Filice)
  10€ - 10€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer,
  dochádza za študentom
  doučuje aj skupiny
  100% zodpovedaných správ
  7h priemerná rýchlosť odpovede

Hola amigos,
Sme Michaela (vyučujem A0-A2) a Gerard (vyučujem B1-C1).

Michaela: Venujem sa doučovaniu španielčiny (A0-A2). Študovala som ekonómiu na Universidad de Alcalá, provincia Madrid. Na hodinách sa zameriavam na získanie slovnej zásoby, na čítanie a správnu výslovnosť ako aj na gramatiku. Keď dosiahnú moji študenti úroveň A2 začínajú mávať hodiny s native speakrom Josep-om Gerard-om Homedes Escalante, s ktorým rada spolupracujem. Od úrovne B1 mu študentov kompletne prenechávam. Touto metódou dosahujú študenti veľmi rýchle napredovanie a absolútne bezchybné naučenie sa španielčiny od základov.

Gerard: Som rodený Španiel z Barcelony a na Slovensku žijem už takmer dva roky. Mám bohaté skúsenosti s vyučovaním španielského jazyka. Na hodinách rozoberáme aktuálne udalosti a celé hodiny sú vedené v španielskom jazyku.
Doučujem španielčinu študentov s pokročilými znalosťami jazyka (B1-C1).

Dochádzame za študentmi do Bratislavy, Pezinka a Senca (+okolie) a cena za 90 minút je 20€(60minút 15€)pričom všetky študijné materiály a konzultácie sú zahrnuté už v cene.

Ponúkame vám aj doučovanie cez Skype.(90minút 15€,60minút 10€).

Michaela: mám 2 posledné voľné hodiny a to vo štvrtky a utorky okolo 17:00.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.
¡Hasta la vista!
Referencie

U Misky studujem len mesiac, no som nadmieru spokojna. Ocenujem jej zanieteny pristup, 100% pripravu na kazdu hodinu, siroky obzor, ustretovost a samozrejme aj znalost spanielciny. Dakujem. Klaudia

Klaudia V. - 19.2.2018

Skvela lektorka!!! Hodiny zabavne, vtipne, vzdy skvelo pripravena a hodiny doslova sije podla potrieb a poziadaviek "na mieru". Mozem len vrelo odporucat!!!

Lucia E. - 25.10.2017

Michaela je veľmi zodpovedná, na hodinu vždy perfektne pripravená. Používa vlastné študijné materiály, ktoré má samozrejme pripravené aj pre študentov a ktoré hodnotím ako výborné. Na hodinách kladie dôraz na správnu výslovnosť. V prípade problému je vždy ochotná nájsť vhodné riešenie, najmä také, aby tým študent získal čo najviac. Vie zaujať aj deti v takom problematickom veku ako je puberta :-). Maximálna spokojnosť.

Vandáková - 14.6.2017

Miška Tirpáková ma učí už mesiac. Napriek tomu že sa nepoznáme dobre, hneď sa ma ujala a veľmi ma prekvapila svojou prípravou na hodiny. Som úplný začiatočník a Miška priniesla hneď na prvú hodinu zošit so základmi, aby som sa nie len učila jazyk ale aj poznala aký jazyk akej krajiny sa učím (obrázky, iné pomôcky). Čo je skutočne skvelé je cena za 90 minútovú hodinu. Na to, že Miška sa mi venuje individuálne a každú minútu naozaj plne využije, je to úžasná cena a cítim, ako sa zlepšujem. Na hodiny sa vždy veľmi teším, aj sa veľmi rada na ne pripravujem. Miškin prístup je veľmi aktívny, nejde o len vypĺňanie cvičení z materiálov, ale hneď od začiatku o skladanie viet, vysvetľovanie výslovnosti , aby som mala hneď od začiatku správne návyky. Veľmi sa teším, lebo týmto tempom budem vedieť španielsky plynulo už v lete:) Ďakujem Miška:)

Barbora S. - 23.4.2017

I can sincerely say that Michaela is patient and great teacher. Her classes are focused on grammar and speaking. I can certainly recommend Michaela as Spanish teacher for individuals and also for group of students. She prepare additional material for every single class.

Gerard H. - 22.4.2017

Gerard je veľmi trpezlivý a priateľský človek. Jeho hodiny prebiehajú v uvoľnenej atmosfére, ale vždy je pripravený a ochotný vysvetliť gramatiku alebo význam rôznych slovíčok, výrazov. Na hodiny prichystá materiál ktorý je potrebný na zlepšenie úrovni španielčiny študenta, alebo ktorý vyhovie osobnej preferencii študenta. Ak si chceš zdokonaliť svoju španielčinu, určite odporúčam kontaktovať Gerarda!

Dóra S. - 26.2.2017

Gerard ma pripravoval na štátnu jazykovú škúšku DELE C1. Je veľmi trpezlivý učiteľ a vždy pozitívne naladený. Nemá problém vysvetliť gramatiku a preberané učivo aj sto krát, ak je to potrebné. So študentmi si buduje kamarátsky vzťah a jeho hodiny sú zameraná nielen na komunikáciu ale aj na gramatiku. Snaží sa priblížiť študentom kultúru a históriu Španielska. Určite ho odporučujem ako na súkromné hodiny tak aj skupinové.

Deleted-549bed D. - 15.1.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu