Žaneta S.

Žaneta Sedíleková
Účet overený:
anglický jazyk, angličtina, španielsky jazyk, španielčina
Bratislava, Nitra, Trnava, Košice, Žilina, Poprad, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Trenčín, 82104
Doučuje aj cez skype / internet
20€ - 25€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
doučuje aj skupiny
20% zodpovedaných správ
5h priemerná rýchlosť odpovede

• Viac ako 6-ročná skúsenosť s vyučovaním angličtiny
• Skúsenosť s face-to-face a Skype doučovaním
• Výhoda štúdia s človekom, ktorý žije a aktívne pôsobí v UK
• Časová flexibilita, profesionalita a ústretový prístup
• Veľké množstvo materiálov rôznej náročnosti
• PRVÁ HODINA ZADARMO
Neváhajte sa ozvať :-)

• More than 6 years of experience in English tutoring
• Experience with face-to-face and Skype tutoring
• Benefit of learning with a person who is studying and living in the UK
• Time flexibility, professionalism and friendly approach
• A large amount of materials of varying levels
• FIRST LESSON FOR FREE
Don't hesitate to contact me :-)Referencie

I had had a couple of lessons with other teachers before Zanet but she was the one I entrusted my future in terms of learning English. Over two years I have been tutored by her in order to improve my ability to speak in this worldwide language and I am happy to say that there is nothing to regret. Systematicness and consistency are two things I liked the most. That's all what we need, CONSISTENCY.

Peter H. - 23. 5. 2016

Zanet is professional at teaching. I like her manners, nice personality and huge knowledge. She is a great person to talk to, in terms of getting the language explained as well as sharing opinions in discussions. She can observe very well what you need to improve in and she is helpful, encouraging and demanding in the right way. It was my first skype-learning experience. In comparison to language school group learning, this is definitely more effective. Zanet wants to see results, she is hard-working, well prepared a flexible when needed. I enjoyed every lesson. It was a pleasure to have her as a teacher.

Eva K. - 18. 4. 2016

Dlho som hladala soucovanie, ktore by ta neobmedzovalo tym, ze musis niekam chodit, niekam sa v dany cas dostavit...nakolko mam pracu, ktora si vyzaduje flexibilitu, hladala som doucovanie, ktore si viem flexibilne a operativne naplanovat a idealne nikam nechodit...kamaratka Iva (momentalne zijuca v Autralii) mi dohoporucila Zanet, vraj ze ma ale toho vela, ale nech to skusim a napisem jej. Doucko sme si dohodli velmi rychlo a zacali s prvymi hodinami. Nezabudnem na lesson number 1, ktora bola gratis, nakolko Zanet je ferova a kazdy klient si po prvej hodine sam zhodnoti ci v oducovani pokracuje a ci vyhovuje dany styl ucenia...je to z jej strany velmi ferova ponuka... Mne jej styl vedenia hodiny velmi vyhovoval, nakolko je vidiet, ze ma v tom system a ja sama som clovek ktory ma rad ked je voveciach system. Na nejaky cas sme momentalne doucko prerusili kvoli casovym moznostiam, ale isto sa k nemu vratim to viem uz teraz. Takze odporucam kazdemu a Zanet tebe DAKUJEM.

Lucia S. - 18. 4. 2016

Zanet ako ucitelku anglictiny mozem len odporucit a hodiny cez skype mi maximalne vyhovovali. Ucila ma viac nez dva roky a vzdy bola mila, 100% pripravena a ochotna kedykolvek pomoct. Vdaka nej sa mi anglictina zlepsila a vyuzila som ju nielen na dovolenkach, ale aj praci a na zahranicnych sluzobnych cestach. Pokial si ju vyberiete neolutujete a budete sa na hodiny anglictiny tesit :-)

Jana T. - 3. 4. 2016

Skype hodiny so Žanet hodnotím velmi pozitívne. Na vyučovanie bola vždy pripravená, ani na jednu hodinu za celý pol rok nemeškala, vždy je presná. Občas keď sa mi stalo, že som musel dohodnutý termín zrušiť, resp. preložiť, našli sme alternatívny termín a hodinu sme mali vtedy. Je veľmi dobrá učiteľka, má množstvo cvičení, materiálov a zaujímavú metódu výučby. Gramatiku vysvetlí lepšie ako je vysvetlená v knihe. Veľkou výhodou je, že dáva príklady z praxe, z danej krajiny, ktoré slovíčka, frázy sa reálne používajú, aký je rozdiel medzi jednotlivými pojmami. Na každú hodinu som mal doručené materiály, čo budeme preberať a na konci mesiaca som dostal tabuľku čo všetko sme prebrali. Keď mi niečo nešlo alebo som sa nestihol pripraviť, Žanet bola vždy profesionálna, trpezlivá a empatická. Pomohla mi zmeniť pohľad na jazyk. S hodinami a aj celkovým prístupom Žanet som bol veľmi spokojný, môžem len odporučiť ;)

Martin R. - 23. 3. 2016

Zaneta is an excellent English tutor for students who want to have faultless grammar. As a student, I appreciate her highly cultivated English accent, plenty of carefully chosen study material and extraordinary understanding of how English grammar works. She has not only helped me improve my command of English in order to meet language requirements for acceptance at a university in the UK but she has also inspired me to apply to British universities. While I originally inclined towards studying at Lomonosov University in Moscow, I decided for The University of Glasgow under Zaneta's influence. I highly recommend Zaneta as an English tutor.

NIcole - 11. 1. 2016

I have decided to have English lessons trough Skype because of time. I do not have to commute to language school and after 60 minutes I can attend to my children again. I like Zanet’s approach to lessons, her professionality, responsibility and her experience with English, because she has been studying abroad. She always sends the materials for vocabulary, grammar and conversation by e-mail. I like the association method that she uses in her lessons, where I learn the vocabulary thematically and use it directly. The structure of lessons suits me and that’s why I have decided to encourage my 11-year-old daughter to have lessons with Zanet. According to my daughter, the lessons are very interesting and she especially looks forward to them. The level of her English has been improving, she is not afraid to talk and communicate in English. Zanet is very patient, friendly and communicative. I recommend the lessons with her to everyone, who wants to communicate in English, not only understand the language.

Renáta N. - 3. 11. 2015

Lekcie cez skype berem len ako pozitivum hlavne vzhladom na flexibilitu, pohodlie a v porovnani s normalnymi hodinami tam nie je ziadna nevyhoda. Co sa tyka Zanet tak jej pristup je velmi profesionalny, osobne ocenujem fakt ze uz niekolko rokov studuje v UK, cize nielenze vie gramatiku perfektne ale kopec vyrazov a nuansy ktore sa pouzivaju v beznej reci a ktore vam lektori na SR len tazko povedia. Je velmi ochotna a prisposobi sa presne vasim poziadavkam. Myslim si ze ma ucitelske nadanie pretoze gramatiku som pochopil lepsie ako pocas 4 rokoch na strednej a o priprave na writing cast na CAE ani nehovoriac. Pochybujem ze by mi iny lektor tak dobre dokazal vysvetlit ako pisat esej v AJ !! V neposlednom rade mi vyhovoval fakt ze sme si mohli tykat a nebol medzi nami ziadny generacny problem co u starsich lektorov moze byt :) A aby bola referencia objektivna treba spomenut ze je to sekera a neda vam vydychnut :-P :-D Samozrejme v dobrom :) Simon

S.S - 2. 2. 2015

So Žanet mám doučovanie angličtiny 2 – 3 x do týždňa prostredníctvom Skype a bola som spokojná už od prvej ukážkovej hodiny. Výučbu jazyka cez Skype som predtým nikdy neabsolvovala a tento spôsob mi maximálne vyhovuje, šetrí čas a moju energiu. Vysoko hodnotím flexibilitu Žanet, úroveň profesionality, dynamickosť hodín, trpezlivosť, vždy je na hodiny pripravená a v neposlednom rade veľmi oceňujem, že si nemusím zakupovať rôzne anglické učebnice, pretože poskytuje kvalitné materiály, ktoré sú postačujúce. Veľmi dobre rozvrhnutá koncepcia hodiny - gramatika, konverzácie, nová slovná zásoba rozdelená podľa tém – práca, dom, móda, jedlo a plno ďalších...slovná zásoba znázornená v obrázkoch, čo pre každého z nás je jednoduchšie na zapamätanie si nových slovíčok. Výborná metóda výučby – opakovanie slovnej zásoby a gramatiky. Žanet je určite lektor, ktorého sa oplatí kontaktovať, má neuveriteľnú schopnosť vedieť všetko odôvodniť a vysvetliť gramatiku na konkrétnych príkladoch. Určite odporúčam!

Miroslava L. - 20. 5. 2014

Zaneta is a wonderful person, her English language skills are at a very high level. What I personally appreciate the most is that she knows how to teach. This quality is very rare and most teachers are not able to do that. I have been moving with my English much faster since I started having these lessons trough Skype. Not only does it save a lot of my time but one-to-one conversations make the learning curve much shorter. Last but not least, hours can be flexible, so you will not pay for missed lessons. She will definitely rock your world :-)

Peter - 26. 4. 2014

K doučovaniu cez skype som sa dostala náhodou ale môžem povedať, že už by som nemenila. Oproti klasickým jazykovým kurzom ma takéto doučovanie veľa výhod, hlavne keď bývate v meste, kde sú permanentné zápchy a problém s parkovaním. So Žanet spolupracujem už 1,5 roka a určite by som ju odporučila každému, kto ma záujem učiť sa angličtinu. Je veľmi profesionálna, vždy má pripravené materiály k rôznym témam. Naše konverzačné hodiny nie sú nikdy nudné a vždy sa dozviem aj rôzne zaujímavosti z každodenného života, keďže Žanet študuje v zahraničí. Vyhovuje mi, že je veľmi prispôsobivá, ak náhodou potrebujem zmeniť deň alebo hodinu nášho doučovania. Ako lektorka je Žanet veľmi milá a trpezlivá, ale tiež ju obdivujem ako človeka, ktorý toho v živote dosiahol veľa vlastným úsilím.

Katarína - 3. 7. 2013

Zanet odporucam vsetkymi desiatimi ako vybornu a skusenu doucovatelku. Hodiny s nou su plnohodnotne, zaujimave a tym, ze sa vyucuje cez skype, tak aj flexibilne, co mne velmi vyhovuje. Zaneta je na hodiny vzdy profesionalne pripravena, ma k dispozicii vela materialov, ci uz ide o gramatiku, slovnu zasobu alebo konverzacie na rozne temy. Spokojnost zarucena:)

Barbora - 30. 6. 2013

So Zanetou spolupracujeme už 2 roky. Ked sme hladali doucovanie pre dceru ani ma nenapadlo, ze hodiny cez Skype, možu byt plnohodnotne. Napriek tomu sme si povedali, že vyskusame. Už po prvých ukazkových hodinach, bola dcera nadsena a dnes mozem povedat, že by som nemenila.Jej uroven anglictiny sa viditelne zlepsila, viac si veri a prave aj pod vedením Zanety, sme sa rozhodli ju poslat na letny jazykový kurz do Anglicka. Hodiny su flexibilne, dynamické, vzdy ma pripravené materialy a co je podstatne na hodiny sa vzdy tesi, hlavne preto, že vidí výsledky. Ja ako mama som so Zanet v kontakte, vzdy mi na konci mesiaca posle tabulku, čo preberali, aby som mala predstavu ako sa dcera posuva. Som nesmierne vdacna, že existuju ludia ako Zanet, je cielavedoma, ustretova, priatelska a hlavne baví ju to. Pre mna je to 10 z 10, bez mihnutia oka.

Dana V. - 26. 6. 2013

Niektorých ľudí možno odradí mať hodinu cez skype, ale môžem Vás uistiť, že to vôbec nie je nevýhoda, má to naopak veľa výhod(napr. ak meškáte, doučovateľka nemusí čakať pod dverami, hodiny začínajú maximálne načas, nemusíte sa zaoberať tým, či máte v izbe neporiadok, alebo či ste pred 10 minútami vstali) podľa mňa kvalitu doučovania neovplyvní skype, ale kvalita lektora. To je dôvod, prečo môžem Žanet len odporučiť. Kvalitné a rozsiahle materiály, ktoré vie dobre vysvetliť, veľmi zaujímavá slovná zásoba, ktorú má rozdelenú podľa tém ako napríklad dom, zdravie, móda ... Po prebratí každej oblasti slovnej zásoby mám vždy pocit, že z danej oblasti poznám všetky slovíčka, ktoré len môžem poznať. Slovné zásoby sú totižto naozaj prepracované a nechýba v nich nič. Žanet je navyše veľmi milá a priateľská, čo si myslím, že je taktiež dôležité, navyše pozná anglické certifikáty ako IELTS, prijímačky na IB program, chodila aj na bilingválne gymnázium, takže vie pomôcť naozaj s hocijakým typom prijímačiek či skúšok. Silne odporúčam vybrať si práve Žanet ako doučovateľku.

NIcole - 25. 6. 2013

Angličtinu prostredníctvom skypu môžem odporučiť. Žanet ponúka zaujímavé hodiny, zodpovedný prístup a táto forma doučovania je veľmi pohodlná (doučovanie môžete absolvovať aj v pyžame;) Na hodiny AJ sa budete tešiť:) V.

Veronika Š. - 18. 11. 2012

Žanetku vrelo odporúčam, je to tá najlepšia doučovateľka angličtiny, akú som kedy mala...a to som celkom náročná:-)K výučbe pristupuje profesionálne a zodpovedne, je veľmi milá, trpezlivá a prispôsobivá. Hodiny sú zaujímavé, vždy sa na ne veľmi teším, okrem gramatiky, slovíčok, konverzácie, sú plné pikošiek a skúseností z angličtiny v praxi. Možno sa obávate skypu, ale poviem vám, že je to super...vidíte sa, počujete, materiály vám žanetka pošle a rôzneho druhu, a to všetko ešte aj z pohodlia domova, nemusíte cestovať, naháňať sa. No nemá to chybu...Len treba skúsiť a určite neoľutujete:-)

Mirka - 9. 7. 2012

So Zanet sme zacali doucovanie face to face, ale kedze ju prijali na VS v UK, pokracovali sme cez skype. Bola som najskor na vazkach aku uroven bude mat doucovanie cez skype, ale musim povedat, ze ziadny rozdiel :) Videli sme sa a aj poculi 100%-ne. Materialy som dostala vcas emailom, ktore som si popripravovala na danu temu. Chcem vyzdvihnut aj pristup Zanety, ktora je profesionalna, ale ludska a hlavne velmi, velmi trpezliva. Davam 10 z 10 :) Iva

Iva - 12. 6. 2012


Tento doučovateľ aktuálne nie je dostupný. Skús kontaktovať niektorého z odporučených.

Napísať referenciu