Daniela C.

Daniela Csábi - Načeva
Účet overený:
Hra na husliach, základy hudobnej teórie, dejiny hudby, maďarský jazyk
Bratislava, 81103
poobede,
100% zodpovedaných správ
3h priemerná rýchlosť odpovede

Súkromne učím-doučujem hru na husliach a podľa potreby aj základy hudobnej teórie a dejín hudby. Moje vyučovacie hodiny charakterizuje profesionálny prístup a príjemná pracovná atmosféra. Ku každému žiakovi pristupujem individuálne a s trpezlivosťou. (Cena za vyučovaciu hodinu - ktorá môže prebiehať aj v maďarskom jazyku - je dohodou).
Som absolventkou VŠMU v Bratislave, aktívne hrajúca huslistka s dlhoročnou praxou v Orchestri SND. Mám rada aj komornú hru, ku ktorej vediem aj žiakov už od začiatkov štúdia. V roku 1997 som založila Komorné združenie Tubarose, s ktorým sme dlhé roky účinkovali na rôznych kultúrnych podujatiach.Referencie

Pani Daniela C. je pre nášho syna vynikajúca pani učiteľka, vysoko profesionálna, nápaditá vo výbere skladieb a ich zvládnutí, venujúca pozornosť aj základom teórie a hudobného vzdelania. Je vždy milá, trpezlivá, v práci dôsledná, ochotná prispôsobiť sa časovým možnostiam žiada. Ako syn hovorí je to „učiteľka roka“. Jej výučbu môžeme určite odporúčať.

Prof. I. - 11.1.2019

Pani Daniela C. je pre nášho syna vynikajúca pani učiteľka, odborne vysoko profesionálna, nápaditá vo výbere skladieb a ich zvládnutí, venujúca pozornosť aj základom teórie a hudobného vzdelania. Je vždy milá, trpezlivá, v práci dôsledná, ochotná časovo sa prispôsobiť možnostiam žiaka. Ako syn hovorí "učiteľka roka". Jej výučbu môžeme určite odporúčať.

Prof. I. - 10.1.2019


Kontaktný formulár


Napísať referenciu