Stanislava K.

Stanislava Kuchtova
Účet overený:
 grécky jazyk, gréčtina, angličtina, anglický jazyk, anglický jazyk - conversations
  Presov
 080 01 (Prešov)
  9€ - 12€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  70% zodpovedaných správ
  34h priemerná rýchlosť odpovede

Ahoj, volám sa Stanka. Ponúkam Ti svoje skúsenosti a znalosti gréckeho jazyka a gréckej mentality :)
Môj prvý kontakt s Gréckom bol v mojich osemnástich rokoch, neskôr som na rôznych miestach Grécka prežila 4 roky. Posledných 7 rokov som pracovala na Slovensku v medzinárodnej korporácii, v gréckom tíme, pre grécký trh, obklopená Grékmi. Rok som s gréckym diplomatom, jazykovedcom pôsobiacim na Slovensku, absolvovala súkromné hodiny prípravy na certifikát z gréckeho jazyka, ktorý som aj získala (úroveň C1, Aristotelova univerzita, Thessaloniki).
Jazykovo som akustický typ a ani gréčtinu som sa neučila z kníh. Napriek tomu Ti ponúkam silné konverzačné hodiny nakoľko gréčtinu som sa naučila priamo v krajine a v gréčtine komunikujem na úrovni materinského jazyka.
Ak už ovládaš gréčtinu na akejkoľvek úrovni a potreboval by si konverzácie či už kvôli zvýšeniu sebavedomia v komunikácii alebo by si sa rád lepšie dorozumel s domácimi počas dovolenky, neváhaj a kontaktuj ma. Rada sa s Tebou spojím cez Skype alebo sa možme virtuálne stretávať aj skupinovo. Všetko je na dohode :)
Alebo máš záujem o prácu v korporácii, resp. inej medzinárodnej firme, ale nie si si istý, či tvoja znalosť anglického jazyka je dostačujúca, či tvoj životopis upúta? Potreboval by si prekonzultovať/poradiť/podporiť/doučiť angličtinu? Pomohla som viacerým kamarátom a známym pripraviť sa na pohovor a úspešne ho zvládnuť.
Alebo si maturant, teóriu angličtiny ovládaš na výbornú, ale nemáš si s kým prejsť témy ústnej časti? Štrnásť rokov som sa učila angličtinu a ďalších 11 som obklopená cudzincami či už doma alebo v zahraničí. Obzvlášť blízka je mi téma hotelierstva.
Ak si sa našiel niekde medzi týmito troma odsekmi, pokojne ma kontaktuj, rada Ti pomôžem. A ako som už spomínala, všetko je na dohode.
Prajem Ti úspešný deň. :)Referencie

Keďže ma čakal dlhodobý pracovný pobyt v Grécku, hľadala som niekoho kto by ma doučil gréčtinu. Stanka to zvládla bravúrne. Jej zábavný a priateľský štýl doučovania ma veľmi oslovil. Necítila som sa ako v škole :)) Vďaka nej moje začiatky v cudzej krajine neboli stresujúce a dokázala som komunikovať s grékmi. Určite vrelo odporúčam!

Zuzana V. - 26.4.2017

Stanka ma skvele pripravila na pracovny pohovor v anglickom jazyku. Vysledkom bolo prijatie na poziciu o ktoru som sa uchadzala :)

Maria S. - 23.4.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu