Zuzana V.

Zuzana Varová
Účet overený:
 anglický jazyk, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - business, anglický jazyk - komunikácia, anglický jazyk - príprava na maturitu, anglický jazyk - štátna skúška, účtovníctvo, ekonomika, matematika - zš, slovenský jazyk, slovenský jazyk pre cudzincov
  Trnava
 917 08 (Trnava)
  7€ - 12€ za 60 minút
  poobede, večer, víkend,
  doučuje aj skupiny
  30% zodpovedaných správ
  5h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte! :-)

Som absolventka bilingválneho štúdia na Obchodnej akadémii v Trnave a aktuálne študujem biznis a psychológiu v Anglicku. V roku 2016 som si spravila certifikát IELTS z anglického jazyka, úroveň C1 a odbornú štátnicu. Doučujem anglický jazyk pre začiatočníkov, pokročilých, pripravujúcich na maturity, ale aj tých ktorí si iba chcú upevňiť svoje znalosti pravidelnou komunikáciou. Žijem v UK, takže angličtinu používam denno denne na akademickej úrovni. Keďže mám aj maturitu z ekonomiky a účtovníctva, ktoré aktuálne študujem, nemám problém vysvetliť všetky nejasnosti, či už po slovensky alebo po anglicky. Ak by niekto potreboval pomôcť so slovenčinou, alebo matematikou, tiež rada poradím.

Keďže žijem mimo Slovenska, moje doučovanie prebieha cez Skype, čo je výhodné najmä pre pracujúcich ľudí. Zadania a 'domáce úlohy' posielam na mail.

Teším sa na Vaše správy :-)Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu