Jela K.

Jela Košútová
Účet overený:
 slovenský jazyk a literatúra
  Nové Mesto nad Váhom, Piešťany
 916 23 (Pobedim)
  90% zodpovedaných správ
  1h priemerná rýchlosť odpovede

Mám ukončenú Filozofickú fakultu UK v BA . Pracujem ako učiteľka v základnej škole. Vyučujem slovenský jazyk a literatúru 5. - 9. ročník. Pracujem s rôznymi vyučovacími programami. Dokážem pracovať aj s integrovanými žiakmi - mám skúsenosť s dyslektikmi, dysgrafikmi. Pripravujem žiakov na Testovanie 9, na maturitný Monitor a v jazykovej škole som učila slovenský jazyk cudzincov - učila som Ukrajinku aj Francúza. Dokážem učiť j cez skype.Referencie

Doučovaní bylo moc prijemne a užitočné. Určite doporučujeme.

Blanka V. - 21.5.2018

Pani učiteľka doučovala môjho syna na monitor 9 a prijímacie skúšky na Sš cez skype. Vždy sme sa vedeli dohodnút na termíne, nebol problém zmeniť ho. Môj syn si veľmi pochvaľoval prístup pani učiteľky. Jednoznačne odporúčam a ak budeme potrebovať doučovanie určite sa na p. učiteľku opäť obrátime.

Iveta V. - 15.5.2018

Pani učiteľka pripravovala moju dcéru na monitor. S doučovaním sme boli veľmi spokojné. Jednoduchou formou jej dokázala vysvetliť aj učivo, ktorému v škole nerozumela. V prípade potreby, nebol problém sa s ňou skontaktovať v priebehu dňa cez skype, mail, facebook. Pre nás je to ozajstná PANI UČITEĽKA. Ďakujeme

Erika L. - 2.4.2018

Pani ucitelka pripravovala mojho syna na monitor cez Skype zo Slovenska do USA. Syn sa na hodiny tesil a ucivo pochopil, velmi pekne mu soravila suhrn cez celu osnovu Slovenskeho jazyka.

Akexandra B. - 15.3.2018

Pani učiteľka doučuje môjho syna k písomnej maturitnej skúške, myslím, že syn urobil pokrok. Páči sa mi jej prístup, je trpezlivá, vie vysvetliť, keď niečomu nerozumie. Doučovanie prebieha cez skype, čo je tiež veľmi pohodlné, už by som inak ani nechcela. Môžem len doporučiť.

Lubica C. - 7.3.2018

Vynikajuca pani ucitelka, doucovala moje dve deti slovencinu, nakolko ich prvym jazykom je anglictina.Dokazala ich zaujat a kazda hodina bola niecim vynimocna a deti sa vzdy velmi tesili na dalsiu. Vrelo doporucam.

Lenka C. - 20.8.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu