Mgr. Jana S.

Jana Spodniaková
Účet overený:
taliansky jazyk - začiatočník, taliansky jazyk - pokročilý, taliansky jazyk - konverzácie, taliansky jazyk, taliansky jazyk - štátna skúška
Bratislava
Doučuje aj cez skype / internet
15€ - 20€ za 60 minút
poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
20% zodpovedaných správ
8h priemerná rýchlosť odpovede

Ahoj! Som absolventkou programu Taliansky jazyk a kultúra v odbore prekladateľstvo-tlmočníctvo na FF UMB v Banskej Bystrici. Mám vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa ukončené štátnou skúškou v programe taliansky jazyk a kultúra. S doučovaním taliančiny mám bohaté skúsenosti. Vyučovala som taliansky jazyk aj na konzervatoriu vo Zvolene. Mám za sebou viaceré dlhodobejšie pobyty v Taliansku a posledný semester môjho štúdia som absolvovala na Univerzite pre cudzincov v Perugi, ktorý som ukončila certifikátom najvyššej úrovni znalosti talianskeho jazyka,úroveň C2. Momentálne pracujem v talianskej firme v Bratislave ako asistent riaditelstva. V priebehu tyzdna doucujem v Bratislave a cez vikend v Detve.
Rada pomôžem s hovorovou a business taliančinou a taktiež s taliančinou z oblasti hotelierstva a gastronómie.Referencie

Janka je velmi mila, prijemna baba a samozrejme aj skvela ucitelka :) Na case aj termine doucovania sme sa dohodli hned, nebol s tym ziadny problem. Je ochotna pomoct aj mimo hodin a vzdy prisposobuje hodiny mojim preferenciam.

Barbora I. - 10. 7. 2017


Kontaktný formulárNapísať referenciu