Angličtina kvalitne podľa Vašich požiadaviek



Ľudmila Ž.

Ľudmila Žalkovičová
Účet overený:




angličtina
Prievidza, 97101
Doučuje aj cez skype / internet
9€ - 13€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
90% zodpovedaných správ
5h priemerná rýchlosť odpovede

Som lektorka s dlhoročnými skúsenosťami, absolventka FFUK v Bratislave.
Učím úrovne A2, B1, B2, C1, dospelých i školákov, gramatiku, konverzáciu, listening, písanie esejí. Keďže som učila na Fakulte Managementu UK predmet English for Managers a vo firmách business English, aj táto oblasť je v mojej ponuke.
Pripravujem aj na maturitu, prvý certiikát, pracovný pohovor v angličtine. Aj cez skype.
Učím jednotlivcov, dvojice, miniskupinky.
Takisto ponúkam preklady z angličtiny do slovenčiny a naopak.
Príjemná atmosféra, časová flexibilita. Záruka zlepšenia sa a úspešnosti na skúškach alebo pohovore.
Teším sa na Vás!



Referencie

P. Ľudku som si vybrala na základe skvelých referencií a odporúčaní. Je veľmi ústretová, príjemná a čo je pre mňa dôležité, veľmi, veľmi trpezlivá. Vždy sa na jej hodiny teším, pretože úplne zmenila môj pohľad na anglický jazyk. Ak niečomu nerozumiem, trpezlivo a ochotne učivo opakujeme odznovu. Jej hodiny sú pútavé, zaujímavé a nabité príjemnou atmosférou. Pre mňa to bola určite tá najlepšia voľba a môžem iba odporučiť.

Monika B. - 6. 11. 2018

P. Ľudku som si vybrala na základe skvelých referencií a môžem iba potvrdiť, že sú naozaj oprávnené. Je veľmi trpezlivá a slovo "veľmi" musím zvýrazniť. Nie som práve jazykovo zdatná, ale jej hodiny angličtiny sú zaujímavé, pútavé a čo je pre mňa dôležité, na každú jednu hodinu sa veľmi teším. Ak niečomu nerozumiem, ochotne sa k tomu vráti a hravou formou si to opakujeme. Pre mňa sú tie hodiny motivačné a konečne som začala anglický jazyk vnímať inak. P. Ľudku môžem iba vrelo odporučiť. Pre mňa to bola tá najlepšia voľba.

Monika B. - 5. 11. 2018

Prostredníctvom portálu douč ma som našla pani Žalkovičovú. Mám s ňou len príjemné skúsenosti. Pani Žalkovičová je veľmi príjemná, priateľská osoba, so skvelými skúsenosťami, prispôsobí sa vášmu časovému harmonogramu, v komunikácií využíva vaše hobby. Ja osobne som ju vyhľadala na maturitnú angličtinu B1, ktorú som úspešne opravila. Pani lektorku môžem odporúčiť. :)

Petra M. - 5. 9. 2018

Maximálna spokojnosť. Pripravovala ma na maturitnú skúšku aj písomnú a ústnu a zvládnuté u mňa spokojne. Na čase a dátume dohodnúť sa nebol nikdy problém.

Martina V. - 29. 5. 2018

Pani Žalkovičovú som si našiel cez stránku doučma. Vybral som si ju na základe referencií,ktoré som si prečital o nej. A musím povedať, že som si vybral veľmi dobre. Mal som už viacero učiteľov ale zatiaľ najlepší a najefktívnejší prístup má Lu. Za 4 mesiace moja angličtina ešte nemala take improve

Mario M. - 20. 4. 2018

Pani učiteľka Žalkovičová je jeden úžasný človek. Dokážem si s ňou o hocičom pokecať. Chodím k Pani učiteľke už od januára. A za tento krátky čas vidím že som sa o dosť zlepšila v konverzácii. Pomaly zo mňa preburava strach z vyprávania v cudzom jazyku. Chodím tam naozaj s radosťou. A keď už tam nemôžem prísť osobne, tak v pohodičke vyhovie aj cez skype. Som vážne rada, že ku nej chodím. A že som si našla úžasnú doučovateľku, ktorá vie veľa naučiť. Takže vrelo odporúčam!

Patrícia L. - 17. 4. 2018

Vrelo odporúčam! Business english is very great. Prišla som s úplnymi základmi, veľmi zaujímavé a skvelé hodiny aj materiály. Bez zbytočných a nepotrebných učív, prechádzame všetko potrebné. Skvelý prístup!

Mária K. - 10. 4. 2018

Príjemné vystupovanie, ochota, prispôsobivosť, pozitívna energia, výborná nálada, príjemný humor, atď atď. Odo mňa plný počet bodov:) za seba môžem povedať že sme si výborne sadli a vždy sa teším na hodinu. Vrelo odporúčam každému, bez strachu, si dohodnúť hodinu a určite nikto neoľutuje.

Štefan H. - 23. 1. 2018

Ludmila ma jednu skvelu vlastnost.. dokaze rozburat bariery /napr strach rozpravat anglicky/ medzi ziakom a ucitelom behom par sedeni... A to si myslim, je pre nas ziakov podstatne.. Nemate problem rozpravat, aj ked zle:)) Ona vas citlivo opravi... Je ochotna sa casovo prisposobit. Hodina s nou vam ujde ako voda.. Pre mna dobra volba!!

Peter D. - 14. 12. 2017

Ludka mi velmi pomohla pocas pripavy na pracovny pohovor v anglictine, ktory pozostaval z troch kol a nakoniec dopadol ako uspesny. Dana pozicia bola technickeho charakteru, cize nie celkom bezne frazy, ale aj hlbsie rozvinute temy s podrobnejsimi informaciami. Aj po priprave na pohovor nadalej pokracujeme vo vyucbe a zdokonalovani ako gramatiky tak aj konverzacie. Ludka je mila, prijemna, ochotna spolupracovat a zivo konverzovat na akukolvek temu. Dakujem Velmi pekne.

Dusan L. - 8. 8. 2017

Dovolte mi pridat svoj trochu iny pohlad na Ludku a jej pracu. Nie som jej studentkou ale jej byvalou, o "nieco" starsou. kolegynou. Ludku som spoznala ako mladu ucitelku, ktora prisla na nase gymnazium a vzapati sa stala triednou a vyucujucou v triede s programom rozsirenej vyucby anglickeho jazyka. Vyucba v tomto programe bola mimoriadne narocna a vyzadovala od vyucujeho vela osobnej angazovanosti pri tvorbe materialov a pri zavadzani modernych ucinnych postupov vyucby, velku davku kreativity a ochotu na sebe neustale pracovat - vsetko toto Ludka naplnala vrchovatou mierou. K tomu pridala velmi pekny vztah k studentom, ktorym bola vzorom nielen svojim pristupom k povinnostiam, ale i svojim charakterom. Neskor sme sa stretli pri jej posobeni v kurzoch pre dospelych profesionaloch. Ludka k svojej praci pristupovala vzdy velmi zodpovedne a profesionalne. Vzdy si vedela najst vztah k studentovi a prisposposobit svoju vyucbu jeho konkretnym potrebam a moznostiam. Atmosfera na jej hodinach je az nakazlivo optimisticka a priatelska, co sa vyznacne podiela na uspesnom napredovani v osvojovani si cudzieho jazyka. Ak sa chcete zacat ucit anglicky jazyk, alebo sa chcete v nom zdokonalit - ci ste ziak strednej skoly aleb dospelak - s Ludkou mate vyborne sance na uspech :o)

Tatiana S. - 19. 3. 2017

Ľudmilka Žalkovičová ma učila angličtinu na gymnáziu až po maturitný ročník a mala som to šťastie absolvovať pri nej aj anglickú maturitu. Jej hodiny boli dostačujúce na to, aby som ju hravo zvládla a neskôr študovala v anglickom jazyku na vysokej škole. Pedagóga s osobnejším prístupom by ste na celom gymnáziu nenašli. Vždy je veľmi ochotná, trpezlivá, láskavá a preto by som doučovanie u nej veľmi doporučila pre deti základnej aj strednej školy. Ak sa chystáte učiť sa angličtinu v pokročilejšom veku, potom je tá najvhodnejšia voľba, pretože sa pri nej nielen veľa naučíte, ale aj priemne odreagujete a zabavíte.

Sára Č. - 14. 3. 2017

Pani Žalkovičovú poznám z Fakulty Manažmentu UK v Bratislave. Viedla cvičenia z Business English na vysokej profesionálnej úrovni. Po mojom nástupe na fakultu ako externý asistent pre výuku Business English mi bola jej hodina doporučená vedúcou oddelenia anglického jazyka na fakulte ako vzorová hodina. Jej interakcia so študentmi bola dynamická a vysoko profesionálna. Takže, kto potrebujete angličtinu pre zamestnanie napríklad v zahraničnej firme, vrelo doporučujem hodiny pani Žalkovičovej. Kondície angličtiny zodpovedne prispôsobí študijným potrebám študenta. Učiteľka anglického jazyka

Učiteľka A. - 12. 3. 2017

K pani Žalkovičovej chodím na doučovanie angličtiny od septembra minulého roka a musím s radosťou skonštatovať, že som sa v nej naozaj zlepšil. Patrím k žiakom ktorým ide anglický jazyk horšie, ale kurzy konverzovania u pani Žalkovičovej ma posunuli o level vyššie. Vyhľadal som ju z toho dôvodu, pretože bola moja najlepšia (nanešťastie bývalá) učiteľka angličtiny. :-) Jej prístup je super ako aj celá atmosféra doučovania. Teda ak sa chcete posunúť v angličtine ďalej určite sa obráťťe na pani Žalkovičovú.

Radovan H. - 10. 3. 2017

Lu je výborne motivovaná lektorka odovzdávať svojmu študentovi alebo študentke nielen memorovanie gramatiky a slovnej zásoby z bežných učebníc , ale aj zo svojích osobných skúsenosti a rozhľadu bohatého na témy divadla, filmu , literatúry - najnovšie aj s odovzdávaním receptov na chutné zákusky , ktoré sama pripravuje, na tému zdravia a cvičení Pilatesu - každá osobná hodina , alebo hodina cez skype môže byť príjemným zážitkom a príležitosťou ako sa učiť cudzí jazyk pútavo a so záujmom.

Anastázia K. - 8. 3. 2017

Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že Ľudka Žalkovičová je skvelá učiteľka. Chodila som k nej na súkromné hodiny angličtiny a každá hodina bola obohatením pre mňa. Veľa som sa naučila. Ľudka má trpezlivý prístup, vie vysvetliť učivo veľmi názorne a vždy u nej vládne dobrá atmosféra. Keďže som už pokročilejšia žiačka, zakaždým sme sa dobre porozprávali aj na aktuálne témy. Bola som veľmi nešťastná, keď sa odsťahovala z Bratislavy, ale vyriešili sme to skypom. A tak sa môžem aj naďalej s Ľudkou "stretávať", učiť sa s ňou anglicky a porozprávať sa o všeličom možnom.

Eva S. - 28. 2. 2017


Fotky a certifikáty



Kontaktný formulár



Napísať referenciu