Doučovanie matematiky v Trenčíne a okolíAndrea B.

Andrea Bečárová
Účet overený:
matematika - zš, matematika - sš
Nová Dubnica, Trenčín, Dubnica nad Váhom
12€ - 15€ za 60 minút
poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
100% zodpovedaných správ
3h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte. :)
Pochádzam z okolia Trenčína a vyštudovala som aplikovanú informatiku na FEI STU v Bratislave. Popri štúdiu som vo voľnom čase doučovala matematiku v Bratislave, najmä deti zo základných škôl a gymnázií. Mám 26 rokov a popri škole som si na STU dokončila aj Doplňujúce pedagogické štúdium.
Rada pracujem s deťmi a mladými ľuďmi. Momentálne rada doučím žiakov alebo študentov z okolia Trenčína a Novej Dubnice. :)Referencie

Aďka doučovala matematiku moju dcéru deviatačku na monitor, musím pochváliť jej prístup, dcéra bola veľmi spokojná a monitor dopadol veľmi dobre. Učivo vedela zrozumiteľne vysvetliť, mala trpezlivosť a veľmi jej pomohla. Určite sa na ňu obrátime aj v budúcnosti. Ďakujeme

Andrea Ď. - 5. 6. 2019

Môžem len povedať, že s Aďkou sme boli maximalne spokojní. Doučovala matematiku moju 12-ročnú dcéru (siedmačku). Prospech sa zlepšil z trojky na jednotku a to hovorí za všetko. Dcéru dokázala zaujať, trpezlivo vysvetľovať. Ďakujeme :)

Ivana T. - 23. 5. 2019

Doučovanie s Aďkou pomohlo mojim dvom dcéram úspešne sa dostať na gymnázium a tiež mať na konci roka z matematiky jednotku. Učivo vedela zrozumiteľne vysvetliť, vždy prišla načas a tiež sa snažila nájsť termín a čas, ktorý dcéram vyhovoval. Sme jej veľmi vďační za pozitívny prístup, odovzdanie vedomostí a pedagogické schopnosti. Aďka, ďakujeme !!!

Henrieta B. - 18. 6. 2018

Andrea doučovala matematiku moju dcéru, ktorá sa pripravovala na prijímacie skúšky na strednú školu. S doučovaním sme boli veľmi spokojní - prístup, dochvíľnosť, vedomosti, vysvetlenie učiva, rýchla odozva. Určite sa na ňu obrátime aj v budúcnosti.

Eva D. - 4. 4. 2017


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu