Barbora G.

Barbora Gemmelova
Účet overený:
 anglický jazyk, anglický jazyk - certifikáty, angličina - konverzácia, taliansky jazyk
  celé Slovensko, Bratislava, Nitra, Trnava, Piešťany, Trenčín, Považská Bystrica, Zvolen, Komárno, Ša
  9€ - 13€ za 60 minút
  poobede, večer,
  100% zodpovedaných správ
  1h priemerná rýchlosť odpovede

Dobrý deň,
ponúkam hodiny anglického a talianskeho jazyka cez SKYPE.

Žila som niekoľko rokov v Oxforde, kde som získala jazykový certifikát IELTS academic modul na úrovni C1 a som naďalej v každodennom kontakte s angličanmi.
Posledné 4 roky pôsobím ako jazyková lektorka v Miláne, učím anglický a taliansky jazyk cez Skype a osobne .

Lekcie prebiehajú v angličtine/ taliančine konverzačným štýlom v priateľskej atmosfére, to znamená že sa budeme celú hodinu rozprávať po anglicky /taliansky aj keď ste len začiatočník, a verte, dá sa to!
Kladiem si za cieľ aby moji študenti vedeli používať jazyk v praxi bez strachu a stresu. Zameriavam sa preto na autentický jazyk rodených hovoriacich, čiže každodenné slovíčka, vysvetlíme si najpoužívanejšiu gramatiku a ako ju používať pri konverzácii. Skrátka, aby ste porozumeli angličanovi alebo talianovi a vedeli s ním viesť konverzáciu.

Dodám vždy pred hodinou všetky potrebné materiály a samozrejme, aj rôzne typy a linky na cvičenia,ktoré môžete robiť sami aby ste napredovali čo najrýchlejšie .

Vyučujem od pondelka do piatka od 13.00 do 20.00

Veľmi rada pomôžem študentom akejkoľvek úrovni pohnúť sa vpred a konečne sa dohovoriť .

Teším sa na Vás ,
Barbora
www.facebook.com/thelanguageworldblog
------------------------------------------------------
VZHLADOM K OPAKUJUCIM SA NEGATIVNYM SKUSENOSTIAM, SOM NUTENA PRISTUPIT K NASLEDUJUCIM OPATRENIAM; MAM MOJU PRACU NAOZAJ VELMI RADA, TESIM SA Z POKROKOV KAZDEHO JEDNEHO STUDENTA A PRISTUPUJEM K NEJ S MAXIMALNOU ZODPOVEDNOSTOU, ZIADAM VAS PRETO O TO ISTE. AK SA Z AKEHOKOLVEK DOVODU NECHCETE DOSTAVIT NA DOHODNUTU HODINU, ZIADAM ABY STE MA O TOM INFORMOVALI NAJNESKOR 24H VOPRED INAK VAM BUDE DANA LEKCIA PLNE UCTOVANA. JE TO KRAJNE RIESENIE,KTOREMU SA DA VYHNUT AK MA INFORMUJETE VCAS, NA VASE MIESTO CAKA TAKMER VZDY NIEKTO INY, TAK VAS PROSIM, NEBLOKUJTE HO.Referencie

Skype som sa najprv bála, ale som spokojná, a to vďaka Barborke, Je príjemná a priateľská. Na každú hodinu vždy super pripravená. Ak je potreba, opätovne vysvetlí čo treba, až kým to nepochopím. Myslím že to so mnou môže byť ťažké, ale vždy pristupuje ku každému problému s pochopením. Bolo naozaj dobré rozhodnutie dať sa do rúk Barborky.

Katarína H. - 12.10.2017

Hodiny s Barborou sú super. Vyskúšala som už niekoľko skupinových kurzov, angličtinu som mala aj na základnej a strednej škole a viem už porovnať kvalitu a prístup vyučujúceho. Veľké plus dávam za pripravenosť materiálov na hodinu, záujem o to aby hodina bola kvalitne postavená, presnosť , spôsob vyučovania. Okrem toho mi vyhovujú idnidividuálne hodiny, ktoré barbor prisôsobuje mojím vedomostiam. Určite odporúčam

Sabína P. - 2.10.2017

Barborka je super, konecne prestavam mat tremu pri rozpravani po anglicky. Prinutila ma rozpravat a rozmyslat po anglicky co mi pomaha pri napredovani kedze som bola vecny zaciatocnik.

Soňa H. - 26.9.2017

Super teacher! Angličtinu mám s Barborou už skoro dva roky a môžem skonštatovať že,je výborná lektorka, profesionálna, ale veľmi milá a priateľská s výborným znalosťami angličtiny. Naše hodiny prebiehajú cez Skype, aj keď som o nich spočiatku nebola presvedčená, dnes môžem skonštatovať, že to vôbec neuberá na kvalite hodiny,práve naopak, opravuje ma dokonca vo výslovnosti a štylistike. Na našich lekciach sa rozprávame len po anglicky, k slovenčine sa uchylujeme vo výnimočných prípadoch, minimum gramatiky a veľa praktických typov. Hodiny sú veľmi pohodové a pestré, využívame rôzne druhy materiálov a asi aj preto mi hodina vždy rýchlo ubehne. Nikdy by som neverila, že sa zbavím strachu z rozprávania a budem schopná plynulo hovoriť. Ďakujem!

Katarína Š. - 16.9.2017

Hodiny s Baškou mám už vyše roka a som maximálne spokojná. Páči sa mi, že jej hodiny nie sú nalinajkovane ako v jazykovke, ale sústredíme sa vždy na moje potreby, vysvetli mi tú istú vec aj viackrát až pokiaľ ju nepochopím a až potom napredujeme s novým učivom. Oceňujem pestrosť hodiny, rôznorodosť materiálov a hlavne to, že sa ma snaží odnaučiť myslieť po slovensky a prekladat všetko doslovne. Veľmi sa mi taktiež páči, že sa veľa rozprávame a to len po anglicky, je vždy trpezlivá a pozitívne naladená. Dávam 10/10 a odporúčam všetkým ktorí chcú začať rozprávať po anglicky už od prvých hodín.

Alexandra P. - 28.8.2017

S výukou Baši som bola veľmi spokojná. Bolo vidno, že Baša učí nejeden rok a že sa v príprave na IELST testy vyzná. Najskôr si preverila moje jazykové zručnosti a potom sme sa cez konverzáciu presunuli k dovysvetľovaniu gramatiky a doplneniu nových slovíčok. Oceňujem nielen jej trpezlivosť a skúsenosti ale i pedantnosť a pestrosť hodiny. Určite ju ako lektorku angličtiny odporúčam. A aj keď bola hodina cez Skype, nebol to žiaden problém. Dokonca ma opravovala aj vo výslovnosti :-)

Inka H. - 8.8.2017

Barbara je profesionálka v učení angličtiny. Vždy perfektne pripravená.

Andrea T. - 31.7.2017

Barborka je vyborna doucovatelka talianskeho jazyka. Je velmi trpezliva a snazi sa naucit vzdy,co najviac slovicok na hodine. Je prisposobiva a vzdy pripravena na nasu lekciu. Odporucam ju kazdemu kto sa chce talianskemu jazyku aktivne venovat a plynule zacat konverzovat.

Michaela F. - 27.7.2017

Veľmi šikovná, trpezlivá a vždy pripravená. Dá sa povedať že najlepšia doučovateľka akú som mala. Hodiny boli super. Nikdy som na nijakej hodine toľko nekomunikovala ako teraz, čo je úplne super. Ešte raz moc ďakujem za pomoc.

Alexandra F. - 14.7.2017

Barbora je lektorka s veľmi priateľským a profesionálnym prístupom. Vždy je pripravená na hodinu a je neskutočne trpezlivá. Hodiny prebiehajú formou dialógu. Snaží sa viesť študentov k aktívnemu používaniu jazyka. Myslela som si že sa Anglický jazyk nikdy nenaučím, ale teraz viem že pod jej vedením to dokážem. Maximálna spokojnosť. Vrelo odporúčam :)

Monika O. - 11.7.2017

Barbora má ako lektorka anglického jazyka výrazné nasadenie a jasný zámer naučiť ťa hovoriť anglicky. Okrem odbornej znalosti angličtiny vyniká priateľským prístupom a snahou motivovať k nadobúdaniu vedomostí z jednej hodiny na druhú. Veľmi oceňujem, že ma vedia k aktívnemu používaniu jazyka. Teším sa na každú spoločnú hodinu cez Skype. Veľmi odporúčam :-)

Julia C. - 25.6.2017

Barborka-veľmi milá,flexibilná,ochotná odpovedať na všetky otázky ohľadom jazyka...Vždy pripravená na hodinu, čo sa týka gramatických cvičení alebo "speaking-u" ☺️Maximálna spokojnosť ☺️

Marianna B. - 8.6.2017

Barbora je výborná lektorka, ktorú vrelo odporúčam aj iným študentom. Máme spolu hodiny cez Skype už niekoľko mesiacov a musím povedať, že som si vybrala dobre. Vyskúšala som si už niekoľko lektorov a jazykovku ale vždy to bolo o tom istom. Barbora sa Vás snaží naučiť používať jazyk v praxi bez dlhého drvenia sa gramatiky. Je vždy pripravená na hodinu s rôznorodymi materiálmi, čítame dokonca články z novín. Je priateľská a pozitívne naladená, na profesionálnej úrovni, vidno že ju praca baví . Je taktiež ochotná zaslať nejaké to cvičenie extra aj mimo hodín a vysvetliť tu istú vec viac ráz bez toho aby som sa cítila hlúpo. Super lektorka!

Miriam K. - 7.6.2017

Baška je jedna z mála lektoriek angličtiny, ktoré svoju prácu berú naozaj zodpovedne. Jej prístup je na vysokej profesionálnej úrovni, či už z hľadiska prípravy na hodinu alebo samotného priebehu vyučovania. Naša výučba prebieha prostredníctvom Skypu. Tak ako aj píše v popise hodiny sa nesú v naozaj priateľskej atmosfére a musím povedať, že veľmi pomáha študentovi ak je lektor milý, ústretový a vždy pozitívne naladený. Keďže využívam angličtinu každodenne v práci, je potrebné, aby som pri svojej profesií používala správnu gramatiku a rozširovala slovnú zásobu, v čom mi Baška jednoznačne veľmi pomáha. Veľmi odporúčam aj iným, či už začiatočníkom alebo pokročilejším.

Simona P. - 20.5.2017

Musim sa podakovat mojej sestre, ktora mi odporucila Barboru, ucitela anglickeho jazyka velmi profesionalneho a zaujimaveho. Mala som problemy s gramatikou a vyhybala som sa rozhovorom v anglictine ako to len bolo mozne. Po siestich mesiacoch zaujimavych a obohacujucich stretnutiach sa mi podarilo dosiahnut vynikajuce vysledky. Dokazem hovorit so sebaistotou a aj gramaticky spravne. Nase lekcie prebiehaju na dialku cez Skype, dvakrat do tyzdna co je velmi pohodlne a efektivne. Svoja metoda vyucby je velmi jednoducha a zaujimava, kazda lekcia je dobre premyslena a strukturovana. Nikdy som sa neucila anglictinu tak lahko, a co je najdolezitelsie, velmi ma bavi. Vzdy sa tesim na nase zabavne hodiny , presne to co potrebujem po narocnom pracovnom dni. Kazdemu kto chce vidiet skutocne vysledky ci uz v hovorovej reci alebo v pripravena skusky mozem odporucit mojho oblubeneho ucitela, Barboru.

Nika E. - 28.4.2017

Najlepšia učiteľka akú som kedy mal. Vždy pripravená na hodinu, neskutočne trpezlivá, priateľská s ľudským prístupom. Už pár rokov som sa učil angličtinu, ale nedosiahol som uspokojivé výsledky. Nebol som schopný plynulo rozprávať ani používať správne gramatické časy, ktoré som sa už učil. Barborka ma svojím prístupom motivovala a pomohla mi prekonať môj strach z jazyka. Uplynulo sedem mesiacov od našej prvej hodiny a ja už konečne nemám problém sa porozprávať s mojimi zahraničnými kolegami! Jej hodiny sú veľmi pohodove, robené konverzačnym štýlom, ktorým vysvetlí aj celú gramatiku. Vrelo odporúčam.

Marián O. - 25.4.2017

Barbara is a super teacher, friendly and professional at the same time. She helps me a lot so, we speak English for 95% time of our lesson and I finally started to think and speak with confidence. She has also suggested many activities , web sites and other resources that I can use on my own in order to improve my English. I highly recommended her to anyone who wants to improve her/his English.

FABIO B. - 29.3.2017

Dopo un po di anni che non usavo l'inglese mi sono trovata a dover cambiare il lavoro e quindi mille colloqui...per la mia professione la meta dei colloqui era in inglese..e li che ho capito che parlare un buon inglese e PARLARLO PER DAVVERO sono due cose diverse..nonostante la giovane età insegnate Barbara è molto professionale e precisa.Insieme a lei abbiamo messo giù il piano dei miei colloqui e abbiamo lavorato sopra per creare la coversazione fluente. Barbara è una di quei pochi insegnanti che ci tiene che lo studente abbia un progresso nello studio e ci lavora sulle esigenze di ognuno. Con impegno e dedizione di entrambe ho ottenuto il risultato voluto nel lavoro. Consiglio vivamente a coloro che hanno intenzione di parlare davvero un ottimo inglese. Anna

Anna T. - 20.3.2017

Dopo un po di anni che non usavo l'inglese mi sono trovata a dover cambiare il lavoro e quindi mille colloqui...per la mia professione la meta dei colloqui era in inglese..e li che ho capito che parlare un buon inglese e PARLARLO PER DAVVERO sono due cose diverse..nonostante la giovane età insegnate Barbara è molto professionale e precisa.Insieme a lei abbiamo messo giù il piano dei miei colloqui e abbiamo lavorato sopra per creare la coversazione fluente. Barbara è una di quei pochi insegnanti che ci tiene che lo studente abbia un progresso nello studio e ci lavora sulle esigenze di ognuno. Con impegno e dedizione di entrambe ho ottenuto il risultato voluto nel lavoro. Consiglio vivamente a coloro che hanno intenzione di parlare davvero un ottimo inglese. Anna

Anna T. - 20.3.2017

Keďže som dlhší čas jazyk nepoužívala aktívne, potrebovala som sa v ňom opäť rozhovoriť a Barborka mi pomohla prekonať moju neistotu z rozprávania. Profesionálna príprava, príjemný prístup a ochota pomôcť, to všetko časovo i priestorovo flexibilne vďaka spojeniu cez Skype. Teším sa na ďalšie hodiny a odporúčam aj ostatným.

Daša O. - 26.2.2017


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu