Barbora G.

Barbora Gemmelova
Účet overený:
 anglický jazyk, anglický jazyk - certifikáty, angličina - konverzácia, taliansky jazyk
  celé Slovensko, Bratislava, Nitra, Trnava, Trenčín, Považská Bystrica, Zvolen, Komárno, Šaľa, Bansk
  10€ - 15€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer,
  100% zodpovedaných správ
  1h priemerná rýchlosť odpovede

Dobrý deň,
ponúkam hodiny anglického a talianskeho jazyka cez SKYPE.
Žila som niekoľko rokov v Oxforde, kde som získala jazykový certifikát na úrovni c1.
Posledné 4 roky žijem v Miláne kde pôsobím ako jazyková lektorka, učím anglický jazyk talianov a taliančinu cudzincov.
Lekcie prebiehajú v angličtine/ taliančine konverzačnym štýlom a v priateľskej atmosfére, to znamená že kladiem dôraz na aktívne použitie jazyka v praxi bez strachu a stresu.
Môj spôsob výučby sa líši od klasického školského systému práve preto aby študent vedel rozprávať už od prvej hodiny nezavisle od svojej urovni. Veľmi rada preto pomôžem študentom akejkoľvek urovni pohnúť sa vpred.

Pekný deň,
BarboraReferencie

S výukou Baši som bola veľmi spokojná. Bolo vidno, že Baša učí nejeden rok a že sa v príprave na IELST testy vyzná. Najskôr si preverila moje jazykové zručnosti a potom sme sa cez konverzáciu presunuli k dovysvetľovaniu gramatiky a doplneniu nových slovíčok. Oceňujem nielen jej trpezlivosť a skúsenosti ale i pedantnosť a pestrosť hodiny. Určite ju ako lektorku angličtiny odporúčam. A aj keď bola hodina cez Skype, nebol to žiaden problém. Dokonca ma opravovala aj vo výslovnosti :-)

Inka H. - 8.8.2017

Barbara je profesionálka v učení angličtiny. Vždy perfektne pripravená.

Andrea T. - 31.7.2017

Barborka je vyborna doucovatelka talianskeho jazyka. Je velmi trpezliva a snazi sa naucit vzdy,co najviac slovicok na hodine. Je prisposobiva a vzdy pripravena na nasu lekciu. Odporucam ju kazdemu kto sa chce talianskemu jazyku aktivne venovat a plynule zacat konverzovat.

Michaela F. - 27.7.2017

Veľmi šikovná, trpezlivá a vždy pripravená. Dá sa povedať že najlepšia doučovateľka akú som mala. Hodiny boli super. Nikdy som na nijakej hodine toľko nekomunikovala ako teraz, čo je úplne super. Ešte raz moc ďakujem za pomoc.

Alexandra F. - 14.7.2017

Barbora je lektorka s veľmi priateľským a profesionálnym prístupom. Vždy je pripravená na hodinu a je neskutočne trpezlivá. Hodiny prebiehajú formou dialógu. Snaží sa viesť študentov k aktívnemu používaniu jazyka. Myslela som si že sa Anglický jazyk nikdy nenaučím, ale teraz viem že pod jej vedením to dokážem. Maximálna spokojnosť. Vrelo odporúčam :)

Monika O. - 11.7.2017

Barbora má ako lektorka anglického jazyka výrazné nasadenie a jasný zámer naučiť ťa hovoriť anglicky. Okrem odbornej znalosti angličtiny vyniká priateľským prístupom a snahou motivovať k nadobúdaniu vedomostí z jednej hodiny na druhú. Veľmi oceňujem, že ma vedia k aktívnemu používaniu jazyka. Teším sa na každú spoločnú hodinu cez Skype. Veľmi odporúčam :-)

Julia C. - 25.6.2017

Barborka-veľmi milá,flexibilná,ochotná odpovedať na všetky otázky ohľadom jazyka...Vždy pripravená na hodinu, čo sa týka gramatických cvičení alebo "speaking-u" ☺️Maximálna spokojnosť ☺️

Marianna B. - 8.6.2017

Barbora je výborná lektorka, ktorú vrelo odporúčam aj iným študentom. Máme spolu hodiny cez Skype už niekoľko mesiacov a musím povedať, že som si vybrala dobre. Vyskúšala som si už niekoľko lektorov a jazykovku ale vždy to bolo o tom istom. Barbora sa Vás snaží naučiť používať jazyk v praxi bez dlhého drvenia sa gramatiky. Je vždy pripravená na hodinu s rôznorodymi materiálmi, čítame dokonca články z novín. Je priateľská a pozitívne naladená, na profesionálnej úrovni, vidno že ju praca baví . Je taktiež ochotná zaslať nejaké to cvičenie extra aj mimo hodín a vysvetliť tu istú vec viac ráz bez toho aby som sa cítila hlúpo. Super lektorka!

Miriam K. - 7.6.2017

Baška je jedna z mála lektoriek angličtiny, ktoré svoju prácu berú naozaj zodpovedne. Jej prístup je na vysokej profesionálnej úrovni, či už z hľadiska prípravy na hodinu alebo samotného priebehu vyučovania. Naša výučba prebieha prostredníctvom Skypu. Tak ako aj píše v popise hodiny sa nesú v naozaj priateľskej atmosfére a musím povedať, že veľmi pomáha študentovi ak je lektor milý, ústretový a vždy pozitívne naladený. Keďže využívam angličtinu každodenne v práci, je potrebné, aby som pri svojej profesií používala správnu gramatiku a rozširovala slovnú zásobu, v čom mi Baška jednoznačne veľmi pomáha. Veľmi odporúčam aj iným, či už začiatočníkom alebo pokročilejším.

Simona P. - 20.5.2017

Musim sa podakovat mojej sestre, ktora mi odporucila Barboru, ucitela anglickeho jazyka velmi profesionalneho a zaujimaveho. Mala som problemy s gramatikou a vyhybala som sa rozhovorom v anglictine ako to len bolo mozne. Po siestich mesiacoch zaujimavych a obohacujucich stretnutiach sa mi podarilo dosiahnut vynikajuce vysledky. Dokazem hovorit so sebaistotou a aj gramaticky spravne. Nase lekcie prebiehaju na dialku cez Skype, dvakrat do tyzdna co je velmi pohodlne a efektivne. Svoja metoda vyucby je velmi jednoducha a zaujimava, kazda lekcia je dobre premyslena a strukturovana. Nikdy som sa neucila anglictinu tak lahko, a co je najdolezitelsie, velmi ma bavi. Vzdy sa tesim na nase zabavne hodiny , presne to co potrebujem po narocnom pracovnom dni. Kazdemu kto chce vidiet skutocne vysledky ci uz v hovorovej reci alebo v pripravena skusky mozem odporucit mojho oblubeneho ucitela, Barboru.

Nika E. - 28.4.2017

Najlepšia učiteľka akú som kedy mal. Vždy pripravená na hodinu, neskutočne trpezlivá, priateľská s ľudským prístupom. Už pár rokov som sa učil angličtinu, ale nedosiahol som uspokojivé výsledky. Nebol som schopný plynulo rozprávať ani používať správne gramatické časy, ktoré som sa už učil. Barborka ma svojím prístupom motivovala a pomohla mi prekonať môj strach z jazyka. Uplynulo sedem mesiacov od našej prvej hodiny a ja už konečne nemám problém sa porozprávať s mojimi zahraničnými kolegami! Jej hodiny sú veľmi pohodove, robené konverzačnym štýlom, ktorým vysvetlí aj celú gramatiku. Vrelo odporúčam.

Marián O. - 25.4.2017

Barbara is a super teacher, friendly and professional at the same time. She helps me a lot so, we speak English for 95% time of our lesson and I finally started to think and speak with confidence. She has also suggested many activities , web sites and other resources that I can use on my own in order to improve my English. I highly recommended her to anyone who wants to improve her/his English.

FABIO B. - 29.3.2017

Dopo un po di anni che non usavo l'inglese mi sono trovata a dover cambiare il lavoro e quindi mille colloqui...per la mia professione la meta dei colloqui era in inglese..e li che ho capito che parlare un buon inglese e PARLARLO PER DAVVERO sono due cose diverse..nonostante la giovane età insegnate Barbara è molto professionale e precisa.Insieme a lei abbiamo messo giù il piano dei miei colloqui e abbiamo lavorato sopra per creare la coversazione fluente. Barbara è una di quei pochi insegnanti che ci tiene che lo studente abbia un progresso nello studio e ci lavora sulle esigenze di ognuno. Con impegno e dedizione di entrambe ho ottenuto il risultato voluto nel lavoro. Consiglio vivamente a coloro che hanno intenzione di parlare davvero un ottimo inglese. Anna

Anna T. - 20.3.2017

Dopo un po di anni che non usavo l'inglese mi sono trovata a dover cambiare il lavoro e quindi mille colloqui...per la mia professione la meta dei colloqui era in inglese..e li che ho capito che parlare un buon inglese e PARLARLO PER DAVVERO sono due cose diverse..nonostante la giovane età insegnate Barbara è molto professionale e precisa.Insieme a lei abbiamo messo giù il piano dei miei colloqui e abbiamo lavorato sopra per creare la coversazione fluente. Barbara è una di quei pochi insegnanti che ci tiene che lo studente abbia un progresso nello studio e ci lavora sulle esigenze di ognuno. Con impegno e dedizione di entrambe ho ottenuto il risultato voluto nel lavoro. Consiglio vivamente a coloro che hanno intenzione di parlare davvero un ottimo inglese. Anna

Anna T. - 20.3.2017

Keďže som dlhší čas jazyk nepoužívala aktívne, potrebovala som sa v ňom opäť rozhovoriť a Barborka mi pomohla prekonať moju neistotu z rozprávania. Profesionálna príprava, príjemný prístup a ochota pomôcť, to všetko časovo i priestorovo flexibilne vďaka spojeniu cez Skype. Teším sa na ďalšie hodiny a odporúčam aj ostatným.

Daša O. - 26.2.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu