Roman T.

Roman T
Účet overený:
 anglický jazyk -začiatočník, anglický jazyk - pokročilý, nemecký jazyk - začiatočník, slovenský jazyk pre cudzincov, preklad
  Bratislava
 821 04 (Bratislava)
  8€ - 10€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  dochádza za študentom
  100% zodpovedaných správ
  48h+ priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte/Dobrý deň,

vyučujem a doučujem súkromne angličtinu, nemčinu a Slovenčinu pre cudzincov v Bratislave, v Ružinove na Trnávke. Vyučujem aj cez Skype.

Angličtinu učím na úrovni úplný začiatočník (A1) až mierne pokročilý (B1) a nemčinu na úrovni úplný začiatočník (A1) až začiatočník (A2).
Pre oba jazyky mám vlastné knihy, ale len po jednom výtlačku, ktorý môžeme použiť na začiatok výučby. Pre AJ to je Angličtina pre jazykové školy a kurzy a pre nemčinu séria Themen Aktuell 1 až 3. Knihy pre vyučovanie Slovenčiny pre cudzincov mám v elektronickej podobe, Krížom - Krážom a Slovenčina ako cudzí jazyk, hovorme spolu po slovensky.

Materiály na výučbu viem zabezpečiť aj z internetu, keď ide o cudzí jazyk v konkrétnej oblasti, ako ekonómia, právo, kultúra a podobne.

Oba jazyky používam denne v práci, pasívne aj aktívne. Vyučujem všetky jazykové zručnosti, teda gramatiku, slovnú zásobu, čítanie, hovorenie a počúvanie.
Mám dvojročné skúsenosti s vyučovaním aj doučovaním oboch jazykov pre žiakov, študentov aj dospelých.

Miesto výučby je na dohode, rovnako aj čas výučby, vyučujem od pondelka do soboty.

Prvá hodina je za 4 eurá, cena je pre začiatočníkov 8 eur za 60 minút pre oba cudzie jazyky a slovenčinu a pre mierne pokročilých pre všetky tri jazyky 10 eur za 60 minút.


Referencie

Roman taught me Slovak as a foreign language for 1 year. We had weekly classes where he taught me grammar and vocabulary. He is a very good and well organised teacher and I learned a lot from him. I would recommend him to someone looking to learn Slovak as a foreign language. Niall K

Niall K. - 3.5.2017

Roman ma doučoval nemčinu 1,5 roka v období 2014/2015. V pravidelných týždňových intervaloch po 1-2 hodinách. Má ústretový prístup, ochotu naučiť a dá sa s ním dohodnúť na mieste a čase doučovania. Na každú hodinu sa dostatočne zodpovedne pripravil. Má prehľad o zahraničných publikáciach z oblasti skrípt potrebných pre doučovanie a prejavuje aktívny záujem o cudzie jazyky. Boris Bobik

Boris B. - 2.5.2017


Fotky a certifikátyTento doučovateľ aktuálne nie je dostupný. Skús kontaktovať niektorého z odporučených.

Napísať referenciu