Kvalitne talentovkyMgr. art. Miriama S.

Miriama Schniererová
Účet overený:
výtvarná výchova, dejiny umenia, výtvarné umenie, maľba, kresba
Bratislava, 811 03 Bratislava
15€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
17h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte :)
Doučujem u seba doma vo svojom umeleckom atelieri v centre Stareho mesta.
Nedochadzam za studentmi.

Poskytujem naozaj intenzivny kurz :

- Talentovky SŠ a VŠ - uz za 3 mesiace dokazem pripravit studenta
- Malby a maliarskych technik- ovladam vyborne , kedze som tento odbor
studovala na VŠVU a stale sa mu venujem.
- Studijnej kresby - je zakladom vsetkeho, teda aj mojej tvorby a mojho
doucovania
- Dejin umenia- bez dejin neexistuje kvalitna umelecka tvorba

Mám pedagogicky pristup - mam ukoncene pedagogicke minimum a prax 3 roky v tejto oblasti, skolstva.

Bezne zadavam študentom domace ulohy , ktore konzultujem online alebo si ich nosia ku mne na konzultaciu a opravy.

V cene doucovania je material, ktory zabezpecujem ja. Nie je potrebne so sebou nic nosit. Bezne poziciavam literaturu a matierial aj na doma.

Uprednostnujem studentov a osoby do 50rokov dakujem za pochopenie.
Prosim piste mi len so serioznym zaujmom dakujem.
Budem sa na Vas tesit :)Referencie

Dlho som hľadala presne takúto učiteľku ako je Miriama - pedantnú odborníčku (maliarka a pedagóg v jednom), ktorá si so svojím citlivým a empatickým prístupom získala dôveru mojej introvertnej dcéry. Veľmi oceňujem Miriaminu schopnosť odhadnúť individualitu mojej dcérky a prispôsobiť výučbu tak, aby ju veľa naučila. Tiež jej veľmi pomáha budovať sebadôveru a odvahu vo výtvarnej tvorbe. Moja dcéra k nej chodí veľmi rada, lebo jej všetko dobre vysvetlí - cíti, že robí veľké pokroky a tiež, ze Miriame úprimne záleží na dosiahnutí jej cieľa. Kto hľadá učiteľku s vysokými odbornými kvalitami a s priateľským prístupom, najde ju presne tu :)

Alica U. - 22. 7. 2019

"Miriama nám veľmi pomohla naplniť želanie našej dcéry Lucky spraviť talentovky a dostať sa do školy, ktorú si vybrala - Tokajícka BA - reklamná tvorba. Všetci sme veľmi šťastní. Veľmi oceňujeme jej profesionálny prístup. Aj ked sme ako rodičia robili maximum, nase vzdelanie a snaha nestacili, bez nej by sme boli asi stratení. Určite pokračujeme v spolupráci a rozvoji našej dcéry aj naďalej. Miriama, želáme Vam veľa úspechov. A ešte raz ďakujeme veľmi pekne. Lucka - Jana - Henrich."

Jana C. - 23. 4. 2019

Miriama je výborná učiteľka, svojou odbornosťou, prístupom a radami vie posunúť človeka dopredu. Dcéra chodí k nej na prípravu na talentové skúšky a každou jednou hodinou vidí sama na sebe pokrok. Okrem toho hodiny prebiehajú v príjemnej a priateľskej atmosfére a na každú hodinu sa veľmi teší. Možem len vrelo doporučiť :-)

Maria S. - 21. 2. 2019

Miriama je výborná učiteľka, svojou odbornosťou, prístupom a radami veľmi pomáha dcére napredovať a posúvať sa ďalej. Okrem toho hodiny sú vedené v priateľskom duchu, dcéra sa na ne vždy veľmi teší. Môžem len vrelo doporučiť :-) Maja S.

Maria S. - 21. 2. 2019

Hodiny sú prispôsobené požiadavkám a potrebám študenta, podľa ktorých je vypracovaný plán, čo sa kedy bude robiť. Doučovateľka má veľmi zodpovedný prístup, naozaj si zisťuje, čo je potrebné ovládať napríklad na prijímačkách, podľa toho prispôsobuje hodiny a naozaj sa snaží poriadne študenta pripraviť. Všetko podrobne a jesne vysvetlí, ukáže a pomôže. Hodiny sú veľmi príjemné a priateľské a človek po každej jednej cíti, že sa v niečom zlepšil. Odporpčam :)

Alžbeta K. - 1. 12. 2018

Hodiny sú prispôsobené potrebám a požiadavkám študenta, podľa ktorých je vystavený plán, čo sa kedy bude preberať. Doučovateľka má veľmi zodpovedný prístup, naozaj si zisťuje, čo je treba veďieť napríklad na prijímačky a podľa toho prispôsobuje hodiny. Všetko podrobne a jesne vysvetlí, poradí a pomôže. Hodiny sú veľmi príjemné a priateľské a po každej jednej človek cíti, že sa v niečom zlepšil. Odporúčam :)

Alžbeta K. - 1. 12. 2018

Miriama je podľa mňa vynikajúcou učiteľkou.Doučuje ma na výtvarnú výchovu resp. pripravuje na talentové skúšky umeleckej školy. Má výborné poznatky aj ohladom dejepisu umenia. Hodina prebieha celkom príjemne, dobrá atmosféra a je veľmi milá. Samozrejme každému doporučujem

Evelyn F. - 30. 11. 2018


Kontaktný formulárNapísať referenciu