Ján Č.

Ján Černák
Účet overený:
 chémia - sš, lekárska chémia, španielčina
  Košice
 040 13 (Ťahanovce)
  10€ - 11€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  dochádza za študentom
  doučuje aj skupiny
  100% zodpovedaných správ
  1h priemerná rýchlosť odpovede

Som študent VŠ (LF, VL). Absolvované španielske bilingválne gymnázium.
Doučím stredoškolskú CHÉMIU poprípade je možnosť aj prípravy z chémie na Košickú medicínu/farmáciu/veterinu.
Odporúčam s prípravou na medicínu začať v lete (letná predpríprava) lebo je toho naozaj veľa.
Je tu možnosť aj výuky ŠPANIELSKEHO JAZYKA pre začiatočníkov, aj mierne pokročilých. Moja úroveň - C1, odborná štátnica + "Título de Bachillerato."
CENA: 10€ ...poprípade dohodaReferencie

Ján je človek, ktorý vie aj z ničoho urobiť veľa. Nemusíte sa báť hocičo sa ho opýtať, rad vám odpovie :) Ma zodpovedný prístup, profesionálne vystupovanie a výborne znalosti. Určite ak chcete pomôcť s chémiou ste na správnom mieste :)

Miroslav J. - 10.3.2018

Priateľský prístup, doučovanie splnilo očakávania, výborne vysvetlené učivo, už to nebolo prístupom:tak to proste musí byť ale všetko bolo dopodrobna vysvetlené. Odporúčam :)

Nikola G. - 1.3.2018

Na začiatok chcem len povedať že zrejme budem mať 4 na pol roka. Ničomu som do teraz nechápal na chémii aj keď som sa to doma drvil 2 a viac hodín. Tak som si povedal že skúsim doučovanie. A teraz som jediný ktorý chápe poslednému učivu z celej triedy. Za všetko môžem vďačiť tomuto chalanovi ktorý prišiel s dobrou náladou, všetko mi vysvetlil a ukázal na príkladoch. Dobre naladený, šikovný chalan s výborným štýlom výučby. Je spoľahlivý a reaguje hneď na správy. Nemám viac čo dodať. Ak ešte niekedy budem mať nejaké problémy s chémiou, budem vedieť na koho sa obrátiť.

Martin L. - 17.1.2018

Skvelý prístup a učebné postupy, kvalitná výučba a optimistické nasadenie. Dostatok materiálov a ochota pomôcť aj mimo doučovania. Vrelo odporúčam.

Nikola K. - 11.1.2018

Ľahké a stručné vysvetlenie chémie, rýchla odpoveď a naozaj veľká spoľahlivosť. Ak niekto naozaj potrebuje pomôcť s chémiou, ktorá vie byť niekedy dosť problematická, tak je určite na správnej adrese :) doporučujem .

Kristína Š. - 15.6.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu