TROJROČNÁ prax v príprave študentov na MEDICÍNU za najnižšiu cenu.Ján Č.

Ján Černák
Účet overený:
chémia - sš, chémia - zš, lekárska chémia, španielčina, biológia - sš
Kosice, Kosice, Kosice
Doučuje aj cez skype / internet
5 odučených lekcií
10€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Som študent VŠ (Lekárska fakulta, 4. ročník). Absolvované španielske bilingválne gymnázium. Doučujem aj počas júla a augusta.
TROJROČNÁ prax v doučovaní osobne aj online!
Pri online doučovaniach používam interaktívnu platformu bez nutnosti registrácie, kde môžem zdieľať svoju obrazovku, na ktorú často píšem poznámky.
Všetky podklady preposielam ja, samozrejme ZADARMO.

Ponúkam:
1. Doučovanie CHÉMIE:
- systematické doučovanie a pomoc s učivom preberaným na ZŠ,SŠ...príprava na MATURITU
- pomoc pri distančnej výučbe
- kompletný výklad učiva
- doučovanie na PRIJÍMAČKY na MEDICÍNU a logické odôvodnenie každej otázky, zameriavam sa hlavne na Košickú medicínu, ale Bratislava ani Česko mi nerobí žiaden problém
- letná predpríprava na medicínu
- príprava aj na farmáciu a veterinu
- pre doučovanie chémie v anglickom jazyku sa prosím informujte mailom

2. Výučba ŠPANIELČINY:
(moja kvalifikácia - odborná štátna skúška C1, "Título de Bachiller")
- výučba od základov
- výučba pokročilých
- konverzácie v španielskom jazyku
- poprípade aj osobná konverzácia s rodeným španielom (študujúcim v Košiciach), ktorú dohodnem vopred


CENA: 10€ / 60 minReferencie

Som nadmieru spokojná s vysvetľovaním, prístupom aj s Jankovov ochotou. Kedykoľvek som poprosila o pomoc alebo o radu tak si na mňa vždy našiel čas. Je to veľmi dobrý doučovateľ, ktorý dokáže vysvetliť aj s pochopením súvislostí bez zbytočného bifľovania.

Viktória R. - 25. 5. 2020

Na Janka nemám ani jedno zlé slovo. Príjemný človek a o to lepší doučovateľ. Na každé jedno doučovanie prišiel pripravený a ochotne mi odpovedal na neskutočné množstvo mojich otázok. Jednoducho vysvetlil či už ťažké alebo aj primitívne veci, ktorým som nerozumela. Hoci som chémiu veľmi nemusela a už vôbec nie časť venovanú organickej chémií, musím potvrdiť, že som sa ju učila najradšej a dokonca ma to bavilo a to vďaka Jankovi. Ak naozaj niekto nerozumie chémií a potrebuje ju vysvetliť, vrelo odporúčam aby ste sa na neho obrátili:)

Katarína M. - 23. 5. 2020

Na hodiny s Jankom som sa vždy tešila. Je veľmi trpezlivý, má príjemný prístup a stále ak som niečomu nerozumela, vysvetľoval mi to iným spôsobom, kým som to nepochopila. Nikdy ma nenechal cítiť sa zle kvôli mojej nevedomosti, ale naopak, stále ma vedel namotivovať a pracovali sme na tom ďalej. Všetko vie skvelo podať a rozobrať do detailov, je stále dobre naladený a ochotný pomôcť. Pre mňa najlepší doučovateľ s ktorým som sa stretla:)

Vanesa D. - 22. 5. 2020

Výborný doučovateľ. Predtým, ako ma začal doučovať som mala veľké problémy s chémiou, ale po hodinách s Jankom som začala mať veľmi dobré výsledky v škole. Spôsob vysvetľovania je na veľmi dobrej úrovni, vždy som všetko pochopila. Na všetky mi otázky mi vedel hneď odpovedať. Vždy keď potrebujem doučovanie je veľmi rýchla odpoveď. Určite odporúčam.

Vanda S. - 20. 5. 2020

Mala som s Jankom niekoľko doučovaní chémie osobne aj online. Objektívne môžem zhodnotiť že k svojej práci pristupuje zodpovedne a profesionálne. Nestretla som sa s ničím, čo by mi nevedel vysvetliť. Zlepšil sa aj môj prospech v škole. Môžem ho len a len odporučiť :)

Dominika K. - 20. 5. 2020

Je vždy pripravený na hodinu a má skvelú trpezlivosť, k veciam sa dokáže vždy vrátiť a človek nikdy nemá strach sa spýtať. Mám s ním doučovania pravidelne už asi 5 mesiacov a som nadmieru spokojný.

Dorian M. - 20. 5. 2020

Výborný doučovateľ. Absolvoval som s Janom viac ako 20 lekcií. Vždy mi pomohol, všetko vysvetlil čo som potreboval.

Marco M. - 19. 5. 2020

Spočiatku som bola veľmi skeptická, aj napriek výlučne kladným referenciám. Ale už od prvého doučovania som ostala v nemom úžase:) ochotne odpovie a vysvetlí aj tú najprimitívnejšiu otázku, dokonca aj telefonicky. Som si istá, že lepšieho doučovateľa by som nenašla. Veľmi ochotný a inteligentný prístup, odporúčam všetkými desiatimi:)

Natália O. - 16. 5. 2020

Janka som kontaktovala cez DoučMa, lebo som hľadala niekoho, kto mi pomôže pripraviť sa na prijímačky na VŠ. Bola som už pár rokov po strednej škole a kopu vecí som zabudla, tak som vedela, že to bude boj. Pri príprave so mnou zopakoval všetko, čo som potrebovala vedieť a dozvedela som sa od neho ďalšie veci, ktoré mohli byť na skúškach. Dnes som v 1. ročníku farmácie a zatiaľ sa držím statočne. S Jankom sme doteraz v kontakte, naďalej ma doučuje a ochotne mi vysvetlí všetko, čomu zo školy nerozumiem. Komunikácia na úrovni, dobrá nálada a pohodový prístup. Doučovanie s ním vrelo odporúčam.

Simona B. - 12. 5. 2020

Chémia mi na základnej a strednej škole toho veľa nedala a tak som sa obrátila na Jána, aby mi vedel pomôcť. Vďaka nemu som konečne všetko pochopila a chémia už mi prestala robiť problémy. Ján ma veľmi priateľský prístup, príjemné vystupovanie a vysvetlí všetko čo sa ho človek opýta. Je vidno že sa do toho rozumie. Obzvlášť ma prekvapili aj jeho pripravené materiály na prípravu na medicínu. Môžem ho len odporúčiť. :)

Natália F. - 8. 5. 2020

Na medicínu som sa začala pripravovať len pár mesiacov pred prijímačkami. Chémia ma v škole nebavila a často som s ňou bojovala, preto som sa rozhodla osloviť Janyho. Vďaka nemu som na doučovaní získala chýbajúcu motiváciu venovať chémii čas. Je vidieť, že to, čo robí, ho baví a naozaj tomu rozumie. Najviac oceňujem jeho priateľský a trpezlivý prístup. Na medicínu ma vďaka nemu prijali a preto ho vrelo odporúčam každému, kto má s chémiou problém.

Slávka M. - 10. 9. 2019

Skvelé vysvetľovanie učiva, rýchle reakcie na moje otázky, perfektné vedomosti! Ja som s doučovaním od Janka veľmi spokojná. Pri vysvetľovaní používa rôzne zlepšováky, pomôcky, prostredníctvom ktorých som učivo rýchlo pochopila a pamätám si ho dodnes:) Vždy je ochotný sa prispôsobiť času a miestu doučovania. Vysvetľuje učivo oveľa lepšie ako mnohí učitelia a hlavne mu záleží na tom, aby bolo pochopené,ak nie, vysvetlí to ešte raz,iným spôsobom! Mňa na medicínu dostal, tak ho vrelo odporúčam všetkým!!:)

Mária K. - 26. 6. 2019

Vzhľadom na to, že som na základnej nemala takmer žiadnu chémiu a na strednej sa mi vystriedalo veľmi veľa učiteľov som mala veľmi chabé základy na to vôbec uvažovať nad tým, ísť študovať medicínu. Som veľmi vďačná, že som už teraz prijatá, vďaka doučovaniu pri príjemnej atmosfére, vysvetleniu každej otázky, ktorej som nerozumela a prispôsobeniu sa môjmu rozvrhu. Veeeeeľmi veľké ďakujem. Naozaj, ak potrebujete pomôcť s chémiou (ale aj s biológiou, napríklad genetickými príkladmi) ste na správnom mieste. :)

Gabriela B. - 24. 6. 2019

Keďže mojej príprave na medicínu s Jankom predchádzalo mnoho iných doučovaní s inými študentmi ci profesormi, dokážem si to porovnať. S ním mam najlepšiu a najdlhšiu skúsenosť. Zrozumiteľne a trpezlivo vysvetlené otázky s príkladmi. Vždy dodá aj niečo naviac, čo mi pomohlo ľahko si spájať veci do súvislosti. A celkovo mi uľahčil učenie rôznymi radami a pomôckami. Vďaka nemu som zahviezdila pred maturitnou komisiou. A na základe toho som sa rozhodla pokračovať aj doučovaniami zo španielčiny, kde to vedie na rovnako vysokej úrovni. Za mňa jednoznačne najlepší a veľmi zodpovedný prístup. Takto majú vyzerať doučovania. Odporúčam všetkými desiatimi.

Veronika K. - 6. 1. 2019

Super spolupráca :) učivo super vysvetlene a pristup veľmi dobrý :) vždy sme sa vedeli dohodnúť. Doucovania mi velmi pomohli k prijímačkám a taktiez mi uľahčili maturitu,keďže učivo bolo Janom vysvetlene perfektne! Vrelo odporúčam :)

Slávka S. - 25. 9. 2018

Príjemný prístup, schopnosť predať svoje informácie, vzbudiť záujem o predmet, ochota pomôcť aj mimo doučovania. Vrelo odporúčam ... to sa dnes tak ľahko nevidí .. Veľké ĎAKUJEM.

Immerová T. - 22. 5. 2018

Príjemné vystupovanie spojené s vedomosťami ktoré ovláda na výbornú :-) Problematické učivo mi vysvetlil za krátky čas tak, že som ho pochopil rýchlejšie ako v škole počas niekoľkých vyučovacích hodín. Ak sa chcete naučiť chémiu čo najlepšie tak lepšieho doučovateľa ako je on nenájdete :-) Môžem len odporúčiť.

Dennis P. - 9. 4. 2018

Príjemne strávené hodiny, pri ktorých sa aj človeku s averziou voči chémii podarí v nej nájsť krásu. Ján je prispôsobivý a zodpovedný človek, ktorý má dobrý vzťah k predmetu čo doučuje. To je podľa mňa hlavný faktor prečo by som ho odporúčil každému čo má dlhodobejšie problémy a nedostatky v chémii. Ján má priateľský a optimistický prístup, je ochotný pomôcť aj mimo dohodnutých hodín a hlavne naučí človeka učiť sa daný predmet samostatne. Vrelo doporučujem.

Gregor S. - 3. 4. 2018

Ján je človek, ktorý vie aj z ničoho urobiť veľa. Nemusíte sa báť hocičo sa ho opýtať, rad vám odpovie :) Ma zodpovedný prístup, profesionálne vystupovanie a výborne znalosti. Určite ak chcete pomôcť s chémiou ste na správnom mieste :)

Miroslav J. - 10. 3. 2018

Priateľský prístup, doučovanie splnilo očakávania, výborne vysvetlené učivo, už to nebolo prístupom:tak to proste musí byť ale všetko bolo dopodrobna vysvetlené. Odporúčam :)

Nikola G. - 1. 3. 2018

Na začiatok chcem len povedať že zrejme budem mať 4 na pol roka. Ničomu som do teraz nechápal na chémii aj keď som sa to doma drvil 2 a viac hodín. Tak som si povedal že skúsim doučovanie. A teraz som jediný ktorý chápe poslednému učivu z celej triedy. Za všetko môžem vďačiť tomuto chalanovi ktorý prišiel s dobrou náladou, všetko mi vysvetlil a ukázal na príkladoch. Dobre naladený, šikovný chalan s výborným štýlom výučby. Je spoľahlivý a reaguje hneď na správy. Nemám viac čo dodať. Ak ešte niekedy budem mať nejaké problémy s chémiou, budem vedieť na koho sa obrátiť.

Martin L. - 17. 1. 2018

Skvelý prístup a učebné postupy, kvalitná výučba a optimistické nasadenie. Dostatok materiálov a ochota pomôcť aj mimo doučovania. Vrelo odporúčam.

Nikola K. - 11. 1. 2018

Ľahké a stručné vysvetlenie chémie, rýchla odpoveď a naozaj veľká spoľahlivosť. Ak niekto naozaj potrebuje pomôcť s chémiou, ktorá vie byť niekedy dosť problematická, tak je určite na správnej adrese :) doporučujem .

Kristína Š. - 15. 6. 2017


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu