Efektívna výučba francúzštiny a slovenčinyMgr. Daniela B.

Daniela Buchelová
Účet overený:
francúzsky jazyk, francúzština, slovenský jazyk, slovenský jazyk pre cudzincov, slovenčina, slovak for foreigners
Trnava, Bratislava, Trenčín
Doučuje aj cez skype / internet
12€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
70% zodpovedaných správ
9h priemerná rýchlosť odpovede

Bonjour :-) Som lektorkou francúzštiny (pre ktorú je francúzsky jazyk láska na celý život a zároveň živobytie), slovenčiny pre Slovákov a slovenčiny pre cudzincov. Som tiež úradnou prekladateľkou francúzskeho jazyka zapísanou v Zozname znalcov, prekladateľov a tlmočníkov. Niekoľko rokov som žila a pracovala v Paríži, v Grenobli a vo švajčiarskej Ženeve. Aktívne, na dennej úrovni, pracujem pre francúzsky hovoriacich klientov (výučba, úradné preklady, bežné preklady, tlmočenie). Neučím teda "učebnicovú" francúzštinu, ale hovorovú, autentickú.

Učím komunikatívnou, interaktívnou metódou. Na mojich hodinách nebudeme otrocky prekladať texty, nebudeme memorovať slovíčka vytrhnuté z kontextu, nebudeme pracovať so starými učebnicami a didaktickými textami, nebudeme sa učiť gramatiku pre gramatiku (ktorú hneď zabudneme), nebudeme 20 minút robiť jedno gramatické cvičenie. Moje hodiny sú celkom iné. Aké? Zisti sám/sama na ukážkovej hodine, ktorú poskytujem bezplatne. Spoznáš mňa i môj štýl výučby.

Pri učení využívam jazykový koučing, ktorému sa venujem už niekoľko rokov a organizujem semináre a workshopy naň zamerané. Mám 15 ročné skúsenosti s výučbou. Učím vo vlastných priestoroch, vo firmách v Trnavskom regióne i cez Skype.

Odpovedám iba na súkromné požiadavky, nie na verejné dopyty.Referencie

Po mojej negatívnej skúsenosti v jazykovej škole som si myslela, že sa už na francuzstinu nikdy nedám. Pred pol rokom som náhodne natrafila na Danielku a s malou dušičkou skúsila jednu hodinu. Od prvej chvíle jej hodiny milujem. Má veľmi profesionálny prístup, vyhovuje mi jej stýl výučby, je ústretová a trpezlivá. Jej hodiny su pre mňa zároveň aj relaxom. Jednoznačne odporúčam hodiny s Danielkou nielen tomu kto sa chce vo frj zdokonaliť, ale hlavne aj začiatočnikom, ktori zvažujú sa tento krásny jazyk naučiť!

Katarina N. - 24. 10. 2019

S Danielkou som mala moznost spolucpracovat v lete, ucenie s nou bolo velmi kreativne a efektivne. Odporucam!

Ivana C. - 5. 9. 2019

Vďaka profesionálnemu prístupu pani Danky Buchelovej, jej trpezlivosti, schopnosti rozpoznať individuálne potreby žiaka a prispôsobiť tomu spôsob vyučovacej hodiny spravila naša dcéra pokroky aké sme nedúfali. Hodiny prebiehajú v pohode, bez stresu a dôležité je že sa na ne teší. Môžme len odporučiť túto výbornú lektorku s ktorou sme veľmi spokojní. Zuzana M.

Simona M. - 28. 1. 2019

Páni Buchelovu môžem len odporučiť veľmi milá a spoľahlivá volá vždy na čas učivo veľmi dobré vysvetlí.Ocenujem tiez flexibilitu lektorky a skutocne vrelo odporucam.

Michal V. - 16. 11. 2018

Maximalne spokojný, velmi prijemna pani, žena, kamaratka. Ucenie s nou je zábavou, pomohla mi najst moje chyby. Je vidno ze ma dlhorcnu prax zo študentami, hend vedela ako na mna. Ak sa chcete naucit jazyk urcite si vyberte Danku. Neoľutujete. Ďakujem Danka

Henrich H. - 15. 11. 2018

Páni Buchelovu môžem len odporučiť veľmi milá a spoľahlivá volá vždy na čas učivo veľmi dobré vysvetlí. Doučuje moju dcéru slovenčinu sme maximálne spokojný. Všetko podrobná vysvetlí veľmi pekné ďakujeme za pomoc.

Berta G. - 12. 11. 2018

Daniela je super voľba. Doķáže vysvetliť formou konverzácie veci, ktoré ste doteraz nechápali. Veľmi milá a ústretová. Človek odrazu začne vnímať francúzštinu ako niečo, čo mu robí radosť. Určite odporúčame.

Adriana Z. - 5. 9. 2018

Mam tuto lektorku uz niekolko mesiacov a som velmi spokojna. Hodiny su pestre, prisposobene “ mojej urovni” znalosti jazyka. Komunikacia neviazne, je plynula a prijemna, mozete rozvijat akekolvek temy, precvicovat vyslovnost aj dostavat pisomne zadania v podobe uloh. Gramatika vysvetlena po slovensky, co je vyhoda oproti zahranicnym lektorom, aspon z mojho pohladu. Pristup k vyucbe je vysoko profesionalny, a pritom zostava ludsky. Ocenujem tiez flexibilitu lektorky a skutocne vrelo odporucam.

Zuzana H. - 4. 9. 2018

Vrelo odporúčam lektorku p. Danielku, je milá, ústretová a hlavne trpezlivá...spôsob výučby je pestrý, zaujímavý a efektívny... ďakujem aj za podnetné rady ako sa stále vo frj zlepšovať... jednoznačne odporúčam, hodnotenie na 100%

Mária V. - 4. 9. 2018


Kontaktný formulárNapísať referenciu