David Z.

David Zolcer
Účet overený:
anglický jazyk, francúzsky jazyk, anglický jazyk - business, anglický jazyk - conversations, francúzsky jazyk - business, francúzsky jazyk - konverzácia, dejepis, geografia - zš, anglický jazyk - štátna skúška, španielsky jazyk - začiatočník, španielčina - začiatočník, obchodná angličtina
Bratislava, 85101
Doučuje aj cez skype / internet
16€ - 18€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
90% zodpovedaných správ
13h priemerná rýchlosť odpovede

Moja prvá hodina je vždy zadarmo.

Okrem osobného ponúkam aj doučovanie cez Skype lacno. (Na cene sa vieme vždy dohodnúť)

V minulosti som žil, študoval a aj pracoval v zahraničí niekoľko rokov. Medzi tieto krajiny patrí Francúzsko, Kanada, USA a Belgicko.

So mnou sa nebudete učiť len slovíčka a gramatiku ale naučím vás v danom jazyku rozmýšľať čo vám dá obrovskú výhodu.

Ponúkam pomoc začiatočníkom, pokročilým ale doučím aj na štátnice alebo budem konverzovať s vami aj v odbornom alebo v business jazyku.

Hodina neskončí kým sa neurobí pokrok.
Viem byť aj prísny pre dobro študenta.

Milujem stretávanie ľudí z rôznych kultúr a cestovanie.
Nechýba mi entuziazmus a vášeň. Zistil som, že jeden zo spôsobov ako v živote uspieť je pomáhať uspieť iným.Referencie

Dávid je velmi dobrý vo vysvetlovaní AJ gramatiky. Bol ochotný sa prisposobiť mojim požiadavkám a jeho hodiny boli nie len poučné, ale aj zábavné. Takže ak chcete energického doučovateľa, ktorý vie čo robí, tak vrelo odporáčam.

Lenka R. - 10.9.2018

Dávid je veľmi komunikatívny a trpezlivý, má výbornú francúzštinu. Vždy rád ochotne poradí a hodiny prispôsobuje na mieru. Pomohol mi zopakovať si francúzsku gramatiku a veľa sme konverzovali. Vrelo odporúčam! :)

Michaela G. - 1.8.2018

Vrelo odporúčam AJ s Dávidom. Pomohol mi pripraviť sa na pracovný pohovor vo veľkej medzinárodnej spoločnosti, na ktorom som uspela :) Je to učiteľ nielen s bohatými skúsenosťami, ale aj schopnosťou učiť.

Jarmila B. - 18.3.2018

Dávid mi veľmi pomáha so štúdiom francúzskeho jazyka, ktoré samo o sebe nie je jednoduché, no on však vždy nájde spôsob na ozvláštnenie aj tých najnudnejších tém ako je aj gramatika. Veľmi oceňujem hlavne to, že hodiny sú plne prispôsobené mne a môjmu štýlu učenia, a že Dávid sa veľmi snaží porozumieť mi, a keď si niečím nie som istá, nevzdáva sa, má so mnou trpezlivosť a mimoriadne ma podporuje. Má veľa skúseností so životom a prácou v zahraničí a na otázky súvisiace s týmito témami mi vždy rád odpovie. Určite by som ho odporučila všetkým, ktorí majú skutočný záujem naučiť sa po francúzsky alebo anglicky, popri tom sa chcú dozvedieť rôzne zaujímavé fakty o všeličom a potrebujú flexibilný čas hodín.

Jana K. - 16.8.2017

Dávid je veľmi dobrý v prezentovaní a vysvetľovaní. Myslím, že je to veľmi dôležitá zručnosť ktorú musí ovládať človek ktorý chce učiť, prezentovať. Dávid je veľmi trpezlivý a flexibilný. Pri učení jedného Vás zároveň učí aj iné veci. Dávida taktiež môžem len odporučiť!

Peter J. - 8.5.2016

David je vyborny ucitel. Vzdy je pripraveny a flexibilny viest hodinu podla potreby studenta. Kazda hodina s nim je zaujimavo vedena. Ma priatelsky a zaroven profesionalny postoj. Tiez pouziva aj edukacne pomocky na spestrenie hodiny. Davida mozem len odporucit.

Jana A. - 4.5.2016


Kontaktný formulár


Napísať referenciu