Profesionálne hodiny angličtiny v Bratislave / OnlineDavid Z.

David Zolcer
Účet overený:
anglický jazyk, anglický jazyk - business, anglický jazyk - conversations, anglický jazyk - štátna skúška, obchodná angličtina, angličtina - začiatočník, anglický jazyk - pokročilý, prijímacie pohovory z angličtiny
Bratislava, 85101
Doučuje aj cez skype / internet
16€ - 18€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
90% zodpovedaných správ
20h priemerná rýchlosť odpovede

Moja prvá hodina je vždy zadarmo.

Okrem osobného ponúkam aj doučovanie cez Skype lacno. (Na cene sa vieme vždy dohodnúť)

V minulosti som žil, študoval a aj pracoval v zahraničí niekoľko rokov. Medzi tieto krajiny patrí Francúzsko, Kanada, USA a Belgicko.

So mnou sa nebudete učiť len slovíčka a gramatiku ale naučím vás v danom jazyku rozmýšľať čo vám dá obrovskú výhodu.

Ponúkam pomoc začiatočníkom, pokročilým ale doučím aj na štátnice alebo budem konverzovať s vami aj v odbornom alebo v business jazyku.

Hodina neskončí kým sa neurobí pokrok.
Viem byť aj prísny pre dobro študenta.

Milujem stretávanie ľudí z rôznych kultúr a cestovanie.
Nechýba mi entuziazmus a vášeň. Zistil som, že jeden zo spôsobov ako v živote uspieť je pomáhať uspieť iným.Referencie

David je veľmi komunikatívny a trpezlivý pri vysvetľovaní učiva.Pomohol mi zlepšiť sa v konverzácii a aj gramatike.Oceňujem tiež časovú flexibilitu a aj to,že z každej hodiny som mala k dispozícii poznámky, slovíčka, frázy v elektronickej podobe.Jednoznačne odporúčam AJ s Davidom. Silvia K.

Silvia K. - 20.3.2019

David je veľmi energický človek, ktorí ovláda perfektne angličtinu, vie ju vysvetliť tak, aby si z toho človek odniesol čo najviac. Veľmi sa mi páčilo, že si vždy pred hodinou pripravil plán, čo si na danej hodine preberieme, keďže som nemala predstavu, kde začať. Výhodou boli poznámky z hodín, ktoré som mala k dispozícii elektronicky. Dávida ako učiteľa môžem len odporučiť.

Lubomira - 19.3.2019

Davida ako učiteľa môžem určite odporučiť. Nové veci vždy vysvetľuje jasne a zrozumiteľne. Témy na učenie používa presne tie, ktoré sú blízke vám, vďaka čomu sú hodiny vždy pestré a uvoľnené. Zároveň oceňujem jeho profesionalitu a flexibilitu.

Michaela V. - 10.3.2019

Dávid je velmi dobrý vo vysvetlovaní AJ gramatiky. Bol ochotný sa prisposobiť mojim požiadavkám a jeho hodiny boli nie len poučné, ale aj zábavné. Takže ak chcete energického doučovateľa, ktorý vie čo robí, tak vrelo odporáčam.

Lenka R. - 10.9.2018

Dávid je veľmi komunikatívny a trpezlivý, má výbornú francúzštinu. Vždy rád ochotne poradí a hodiny prispôsobuje na mieru. Pomohol mi zopakovať si francúzsku gramatiku a veľa sme konverzovali. Vrelo odporúčam! :)

Michaela G. - 1.8.2018

Vrelo odporúčam AJ s Dávidom. Pomohol mi pripraviť sa na pracovný pohovor vo veľkej medzinárodnej spoločnosti, na ktorom som uspela :) Je to učiteľ nielen s bohatými skúsenosťami, ale aj schopnosťou učiť.

Jarmila B. - 18.3.2018

Dávid mi veľmi pomáha so štúdiom francúzskeho jazyka, ktoré samo o sebe nie je jednoduché, no on však vždy nájde spôsob na ozvláštnenie aj tých najnudnejších tém ako je aj gramatika. Veľmi oceňujem hlavne to, že hodiny sú plne prispôsobené mne a môjmu štýlu učenia, a že Dávid sa veľmi snaží porozumieť mi, a keď si niečím nie som istá, nevzdáva sa, má so mnou trpezlivosť a mimoriadne ma podporuje. Má veľa skúseností so životom a prácou v zahraničí a na otázky súvisiace s týmito témami mi vždy rád odpovie. Určite by som ho odporučila všetkým, ktorí majú skutočný záujem naučiť sa po francúzsky alebo anglicky, popri tom sa chcú dozvedieť rôzne zaujímavé fakty o všeličom a potrebujú flexibilný čas hodín.

Jana K. - 16.8.2017

Dávid je veľmi dobrý v prezentovaní a vysvetľovaní. Myslím, že je to veľmi dôležitá zručnosť ktorú musí ovládať človek ktorý chce učiť, prezentovať. Dávid je veľmi trpezlivý a flexibilný. Pri učení jedného Vás zároveň učí aj iné veci. Dávida taktiež môžem len odporučiť!

Peter J. - 8.5.2016

David je vyborny ucitel. Vzdy je pripraveny a flexibilny viest hodinu podla potreby studenta. Kazda hodina s nim je zaujimavo vedena. Ma priatelsky a zaroven profesionalny postoj. Tiez pouziva aj edukacne pomocky na spestrenie hodiny. Davida mozem len odporucit.

Jana A. - 4.5.2016


Kontaktný formulárNapísať referenciu